wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można w Łomży potańczyć

Bardzo lubię tańczyć. W wakacje można było w każdą sobotę potańczyć na ul. Rybaki w barze, teraz jesień i nie wiem, gdzie w Łomży może się podziać samotny 40-latek. Nie ma imprez w "Chacie", nie ma imprez w "Qube". Restauratorzy, dajcie szansę 40, 50, 60 - latkom na weekendową zabawę taneczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Kuba dobrze ,,gada,, !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

a nie taniej w domu potanczyc przy muzyce jaka sie lubi ze znajomymi ktorys sie lubi w czym masz problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

tak masz duzo kasy szukasz gdzie wydac ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

gdyby kazdy mial taki problem to byla by zielona wyspa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

I po co się bultasz? Koleś się kulturalnie pyta, a Ty problem robisz... W lokalu można bawić się dłużej i głośniej, nie wpadłeś na to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

w domu tez mozna dlugo glosno tanio nie bultam sie podsuwam mu pomysl musisz byc wszedzie rondo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

A potem będą żale na forum, że spać nie można, bo imprezują :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

święta racja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

diablica i rondo nie macie racji sama bawie sie w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

nie stac mnie na imprezy podsunelam tyllko mysl nie obrzucajcie mnie blotem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Czasem lepiej jak hołota się wyszumi w klubie niż w bloku ma robić imprezę do tej przysłowiowej "22" , sorry ale to nie jest bezpośrednio do autora tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Cały tydzień tylko praca - do, praca - dom .....
Dobrze jest raz lub dwa razy w tygodniu wyjść z domu i po przebywać między ludźmi, wypić piwo i potańczyć. Na Rybakach grał fajny zespół i była miła atmosfera. Do Ostrołęki trochę mi nie po drodze. W "Warce" nie ma warunków do tańca.
Nie mam nic przeciwko imprezom domowym, ja lubię wyjść z domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM RÓŻAŃCA

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Październik miesiącem różańca.
Październik miesiącem walki z rakiem.
Październik miesiącem oszczędzania.
Październik miesiącem zbioru kukurydzy.
Październik miesiącem zielonek.
Październik miesiącem mycia okien.
A dla Kuby październik miesiącem tańca. I bardzo dobrze, każdemu według potrzeb. I jego pytanie jest aktualne. Co, nikt poza nim i mną nie ma ochoty potańczyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć


Potańczysz na Nowogrodzkiej 9 od ok 18 zaczyna sie muzyka na żywo w
każdą niedziele,
towarzystwo od 40 w góre ,rózne
zespół ostatnio fajny
repertuar rózny ale pobawić sie mozna ,
gospodarz fajny P Sławek
znany wszystkim w Łomzy
drink,wódeczka na życzenie
byliśmy było fajnie


bo wszystkie Ryski to fajne chłopaki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

W soboty na Nowogrodzkiej w Atlanticu jest świetna zabawa przy muzyce na żywo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Było fajnie, jak grał zespół który grał na Rybakach. Nie obijali się, mieli dobry repertuar i widać było że się starają. Byłem tam wczoraj, myślałem że w niedzielę będą grać, ale niestety. Powiedziano mi, że ich tam już nie będzie. Szkoda. Wczorajszego "grajka" zniosłem przez 50 minut i miałem dość. Wyszedłbym wcześniej, ale chciałem dopić piwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

dafi - nikt Cię tu błotem nie obrzuca, a imprezy w domu są ok, pod warunkiem, że nie przeszkadzają sąsiadom, a zwykle z tym jest problem... A Kuba widocznie ma kasę, chce ją tu wydawać i brawo mu za to. Zielona wyspa to przecież coś pozytywnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

To nie wymaga wielkiej kasy. Wstęp 10 zł. piwko lub drinka możesz wypić lub nie. Aby dobra muzyka była, można troski z całego tygodnia zostawić.
Jeśli ktoś ma jakieś wiadomości gdzie gra ten zespół który grał w "Chacie" lub na Rybakach, proszę o informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Kuba111, to co piszesz jest jak najbardziej zrozumiałe dla tzw normalnych ludzi , ale - ALE - to nie tu i nie w tym mieście ,

tu tylko szmateks, kebab i piwo z Biedronki pite przed Tv ,

i nie ma się raczej czemu tego dziwić, jak tu ludzie ledwo wiążą koniec z końcem ,

a kto ma kasę, to wie gdzie i jak się bawić , ja przynajmniej nie narzekam na brak atrakcji( może niekoniecznie tu w Łomży ) ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

przeciez w piątki w quattro sa dancingi i dobry dj
a w niedzielę lub sobotę na nowogrodzkiej z tego co słyszałem

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

brak chyba w domciu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Do Kuba111

Zespół, który gał w Chacie i na Rybakach, będzie grał w sobotę i w niedzielę na Starej Łomży, w barze "U Zdziśka". Zapowiada się, że będą to cykliczne imprezy.

Trochę za miastem, ale w kilka osób można się zrzucić na Taxi i transport nie będzie super drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Też wolałabym wyjść do jakiegoś klubu niż gnić w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Dziękuję za informację. Podoba mi się granie tego zespołu, zawsze świetnie przy nich ludzie się bawili, potrafią zrobić fajną imprezę.
Wiesz od której godziny rozpoczęcie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

W Qatrro w piątki jest muza lat 80-tych, ale brak jest ludzi dojrzałych. 80% to młodzież szukająca wrażeń. Żenada.
W naszym mieście ludzie po 4--sce musza siedzieć w domu. Takie miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

w quatro jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Kuba111 .....niby pytasz o miejsce gdzie w Łomży można potańczyć, ale wyraźnie ciągle reklamujesz tych co grali na Rybakach i w Chacie. Pewnie to twój kumpel, albo Ty :-). Nie podobało Ci się na Nowogrodzkiej bo was nie zatrudnili? Tak świetnie niby grali , ale jakoś nie czytam pochwał innych tylko Twoje ;-).
Teraz poprosisz pewnie kolegę, żeby mi odpowiedział .... niekoniecznie grzecznie :-).
Na tym rynku jest duża konkurencja. Kryptoreklama nie jest jak widzisz zawsze skuteczna.
Chcesz wyjść z domu w weekend? Dostałeś odpowiedź ....masz w Łomży Barbados dawny Atlantic w soboty i niedziele, a Quatro w piątki :-) . Tam można potańczyć jak czytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

KamilkaMaj - mnie w swoje działania marketingowe nie mieszaj.
Człowiek pyta - odpowiadam. Mam w głębokim poważaniu kto, gdzie i przy jakiej muzyce się bawi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Czasomierz...masz na drugie Kuba111 ? Co się czepiasz dziewczyny?
Może to Ty grasz w tym super zespole , że tak się wkurzyłeś na Kamilkę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

'

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Ja nikogo się nie czepiam. Na drugie mam Andrzej. Po prostu wyjaśniłem.
Bozia nie obdarzyła mnie talentem do grania, niestety.
Każdy człowiek ma swój odrębny gust muzyczny, z którym nie próbuję dyskutować, i dobrze że jest kilka miejsc w których można spędzić czas przy ulubionej muzyce. Gdyby był lokal serwujący muzykę Pink Floyd, Knopflera, Claptona itp. to byłby to mój ulubiony lokal. Pewnie ktoś powie że to nudy i starocie, ale to moje ulubione nuty więc czasami wyskakuje do Warki aby posłuchać blues'a, szant roka granych w pełni na żywo.

I jest to mój ostatni wpis w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Być może żle odczytałam zatem Twój poprzedni wpis. Nick Czasomierz zdecydowanie bardziej mi się podoba niż Twoje drugie imię. Ale to szczegół :D.
Natomiast Twój gust muzyczny zdecydowanie bardziej mi się podoba. Ja również wychowałam się na Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple, AC/DC ... mogę tak długo wymieniać. Dla mnie zatem to nie nudy. Warkę też lubię za to, że mogę tam na żywo posłuchać utworki Dzemu, Nalepy, ogólnie pisząc <staroci > dobrego polskiego rocka.
Nie jest zatem, aż tak straszliwie żle. Jak ktoś bardzo chce ....to coś zawsze dla siebie znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Ja nie napisałem że jest źle. Cieszy fakt, że jest w tym mieście kilka kapel które gają na żywo i można wręcz za uczestniczyć w takim zdarzeniu. To jest taka trochę strawa dla ducha.
Zdarzało mi się wyskoczyć czasami potańczyć do kilku lokali (których nazwy nie wymienię) no i tu była inna muzyka inaczej wykonywana, ale nie narzekam. Muzyka taneczna to inna para kaloszy i służy bardziej gimnastyce niż słuchaniu. Mam miejsca które lubię (z wiadomych przyczyn nie napiszę jakie) oraz zespoły prezentujące muzykę. To moje niezbywalne prawo. Nikomu niczego nie narzucam, ani reklamuje. Jeżeli w lokalu są ludzie, dobrze się bawią, to znaczy że impreza jest udana.

Ja w sobotę mam wolny wieczór, więc pewnie udam się gdzieś poruszać nogami. Może będzie okazja spotkać paru znajomych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

a jaki zespół gra w soboty i niedziele na nowogrodzkiej

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

Czasomierz .. i jak imprezka w sobotę ... udana była?
Bo planuję weekend w Łomży - dlatego pytam :-)

Znajomy 88 pytał jaki zespół gra na Nowogrodzkiej .... też jestem ciekawa .
Nikt nie wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

w quattro polecam, dobre balety

names

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

wlasnie w Quattro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

W sobotę nie byłem na żadnej imprezce. Leżałem grzecznie w łóżeczku, zakichany, zakatarzony. Wirus mnie pokonał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

O jak mi przykro :-( .... Mam nadzieję, że tym razem już <mu> się nie dasz ;-) .
Może spotkamy się zatem gdzieś w przelocie ... hahahhaha nie wiedząc, że pisaliśmy ze sobą.
Najfajniejsze jest to nieznane ... nieprzewidywalne......
And I don`t know how I can do without .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

swojego czasu byly fajne zabawy w dawnymbarze alicja fajnie gral zespol fajne sobotnie dancingi a teraz . . .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można w Łomży potańczyć

nanowogrodzkiejpewnie zespol tez gra od pana slawka kupa guwna znany w lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org