piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vanquis bank

Witam! Czy może ktoś z Was dostal sms-a od nijakiego banku Vanquis o niezapłacona należnością w wysokości 66 zł za trzy dni.ja nic z tym bankiem nie mam wspólnego i nigdzie kredytów nie brałem .prosze o kaieś wiadomości .z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

Proponuję Ci szybko skontaktować się i wyjaśnić (odsetki rosną...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

Najlepiej zadzwonić i wyjaśnić tą sprawę. Oni zajmują się, tylko kartami kredytowymi. Może numer telefonu pomylili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

jak masz telefon na kartę nie zarejestrowaną to pier... to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

Na jakąkolwiek kartę by nie miał, również powinien to olać. Sam od czasu do czasu, otrzymuję od nich jakieś debilne sms'y. Chociaż nigdy nie miałem z tymi naciągaczami nic wspólnego.
Pewnie chcą aby zadzwonić na infolinię, ciekawe tylko ile za minutę? Nawet nie czytam tego g*wna, tylko od razu wyrzucam.
To tak jak z tą nadobną pindą z TV, co stoi przy telefonie, podając hasła na które każdy szympans zna odpowiedź. Pewna nobliwa matrona dała się skusić i łap za telefon. No i ta z TV wydziera dzioba: "no czekam, dlaczego nie dzwonisz, ? no dzwoń, telefon czeka i milczy? Z kolei ta po drugiej stronie już 15 minut czeka na połączenie przy muzyczce, gdyż tłumaczą jej że, wwszystkie linie zajęte i jak się tylko zwolni to wygraną ma w kieszeni.
No i kobiecina miała, kilkadziesiąt dodatkowych zł na rachunku telefonicznym.
I takie jawne oszustwo i naciąganie, jest jak najbardziej legalne i zgodne z prawem.
A, i nie zapomnijcie że, w radiu-Z czeka 250 tysięcy. Chociaż chciałbym poznać przynajmniej jedną osobę która wygrała np 30 000 zł, i pokazała dowód przelewu na jej konto.
Zgadzam się co do sporadycznych wygranych do kwoty 2000 zł. Bo gdyby tak w ogóle nic, to w końcu pies z kulawą nogą by tam nie zadryndał.
Lecz i tak najlepsze są te wielkie kumulacje, włącznie z tą maszyną która ruszyła z pliku audio.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

"ja nic z tym bankiem nie mam wspólnego"

Jeśli naprawdę tak jest, to czym się przejmujesz?
Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o ... (Twoje).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vanquis bank

szkoda, że nie Amber Gold ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org