niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
henna , regulacja brwi

hej:)
post skierowany jest do dziewczyn więc Panów proszę aby se odpuścili zbędne komentarze
a więc do rzeczy , dziewczyny poszukuje jakiejś niedrogiej kosmetyczki która zrobi mi profesjonalnie henne brwi i regulacje , czasami widze ogłoszenia dziewczyn po kosmetologi że chetnie robia takie zabiegi ale jakos teraz na żadne nie wpadłam wiec pisze tutaj
Może któraś z Was zajmuje sie takim czymś , jak cos proszę o kontakt justek726@wp.pl
ewentualnie prosze podac tutaj jakiś namiar na siebie

czekam na propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

osobiście polecam salon DIVA na wyszyńskiego. jeszcze sie nie zdarzyło abym wyszła niezadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

a ją polecam Magde salon Magda studio na niemcewicza w tym rzędzie co kebab kleopatra naprzeciw kauflandu nie patrz na te zaoszczędzone 5zł byłam ostatnio w cosmetica (dawne cosmeo ) i tragedia wstydziłam się wyjść z domu.A jak zrobię u Magdy to jestem mega zadowolona i efekt jest na długo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

polecam DERMEDIC na Ks.Anny pani Ania wpaniale robi i delikatnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

Chciałam się dowiedzieć ile kosztuje w Łomży ta regulacja i henna brwi? Ceny są podobne czy zależy w jakim salonie? Proszę o odp :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

Ja płacę 20 zł. i jestem zadowolona. Moja koleżanka, w ramach oszczędności ,poszła tam, gdzie kosztował henna z regulacją 12 zł. Zaoszczędziła pieniądze, ale była bardzo niezadowolona. (Obiektywnie rzecz biorąc miała powody).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

Żonie henna włosów, trzyma się około miesiąca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

Dobrą kosmetyczkę poznasz właśnie po hennie. Niedrogo i ładnie w Salonie Piękności Vanilia, 530-054-713, Glogera 27.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: henna , regulacja brwi

Jeśli szukacie profesjonalnej obsługi to osobiście polecam makijaż brwi metodą piórkową według mnie jedna z najlepszych metod na makijaż permanentny !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org