piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

zapraszam do głosowania na nasz Port Łomża.

Głosowanie do 30 września,mamy jeszcze szansę więc mobilizacja.


http://turystyka.wp.pl/title,Wybieramy-najlepsza-atrakcje-Polski-Wez-udzial-w-plebiscycie,wid,16009373,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

do czego namawiasz ??????????

ROZUMU NIE MASZ ?????

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Atrakcyjne toto nie jest z żadnej strony :)

No ale zagłosowałem :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Jest jakie jest ,ale niech inni przynajmniej myślą ,ale lepsze to niż nic by tam nie było...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

z 1000 głosów pewnie nam potrzeba do 1 miejsca ,jest to możliwe ,ale jak u nas raczej nie realne jak większość w tym mieście.
Jak dużo spraw było możliwe do zrealizowania lub taniej i lepiej ,ale tu się nie da.., bo nikomu się nic nie chce. Każdy tylko narzeka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Ja zagłosowałem, ale bez przekonania. Sercem życzę Łomży wygranej, ale rozumem nie. Najgorszy jest efekt wtedy jak się na coś nastawisz, a potem rozczarujesz. Człowieku, po pierwsze zalegają hałdy i dalej nie popłyniesz. Jak byś się poczuł na miejscu żeglarza? Po drugie, co zjesz na Bulwarach? Gdzie wypoczniesz? Po trzecie, po wyjściu na krótki spacer, co zamierzasz zobaczyć/zrobić/spędzić czas na Starówce? Miasta nie promuje się w ten sposób.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Też zagłosowałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Ponownie oddałem głos. Apeluję jednak by to muzeum zamienić na coś użytecznego dla mieszkańców.

lomzan7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Naprawdę warto zrozumieć jedną rzecz, tj. na Łomżę trzeba mieć koncepcję. Należy się przemęczyć i znieść przebudowy Starówki, rewitalizację, zrobić II etap Bulwarów, Halę Targową i wiele jeszcze innych rzeczy. Chodzi mi o to, żeby Łomża była miłym przystankiem w drodze na Mazury, bo jak nie, to co pozostaje? Turystycznym centrum nie będziemy, administracyjnym też nie, więc w jakimś zakresie można rozważyć sport i rekreację, ale miasto powinno wziąć na siebie rolę koordynatora niż przedsiębiorcy, bo jak pokazuje rzeczywistość jedynie palmę w środku budynku potrafi zaplanować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ostatni dzień głosowania! Port Łomża

Jesli ktos ma czas i ochote to moze oddac wiecej niz jeden glos. Wystarczy wyczyscic historie po glosowaniu i odswiezyc strone. Glosowac mozna w zasadzie bez konca :) pewnie dlatego chmielaki maja tyle glosow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org