piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Seat Alhambra

Co moze byc przyczyna w seacie alhambrze <diesel>ze dodaje sie gazu a samochod nie ma za bardzo przyspieszenia? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seat Alhambra

Niedrożny dolot/filtr powietrza, dziura w dolocie, MAP sensor, przepływka, kąt wtrysku, turbo, pompa/wtryski/pompowtryski... i tak można wymieniać godzinami. Potrzebna diagnostyka. Zapraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seat Alhambra

Padła przepustnica albo turbina...najlepiej jedź i sprawdź do zakładu mechanicznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seat Alhambra

kup nowy samochod:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seat Alhambra

Odłącz akumulator na kilka minut,może pomorze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Seat Alhambra

Sprawdz przepływomież powietrza tylko żeby były numery fabryczne tak jak w orginale to jest koszt około 200-300 zł(zależy jaka firma)mogą tez być przypchane zaworki Egr najlepiej przeczyścic wszystko,a jak to nie pomoże to zepsuta turbina.Turbina po regeneracji koszt ok.1200 zł.Ja robiłem u mechaników w Łomży na pl.niepodlegóści.Jeżeli na początku auto nie chce przyśpieszać a pózniej dostaje mocy to na pewno będzie zepsuty przepływomież znajduje on sie przy filtrze powietrza wystarczy odkrecic dwie śróbki (można to sprawdzić na komputerze tylko nie każdy mechanik w Łomzy to umie,sprawdzic na komputerze najlepiej jechac do kupisk starych zaraz z brzego po lewej stronie jak sie skręca do stacji kontroli pojazdów mechanik ma na imię Michał sprawdzałem u niego swój samochód :)pozdrawiam

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org