środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Domowy internet w Łomży (na lini tp)

Witam.

Orientuje się ktoś jak wygląda w Łomży sprawa z internetem domowym na liniach tp jakie są możliwości ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

Na pewno Netia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

na lini tp najtańszy i najszybszy to Netia.
jeżeli masz komórkę w t-mobile to tam masz zniżki za taki internet na lini tp.

t-mobile nie oszukuje przynajmniej na prędkości tak jak orange, gdzie płacisz 59 zł / mies za 10 MB/S i masz raptem 4-5 MB/S...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

ja tam mam 16 GB limitu i prędkość 15mb/s w umowie (za 34,50 PLN) i jakieś 13-14mb/s odczuwalne więc jak najbardziej polecam PLAY. Już niedługo LTE w Łomży ;) a mi się umowa kończy... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

Bo należy pamiętać o zasadniczej różnicy - nie 10mb/s ale do 10mb/s :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

A jak wygląda sprawa z opłatami wiem że w tp oprócz abonamentu za internet dochodzi opłata za utrzymanie łącza jak wygląda sprawa u innych operatorów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

oraz pytanko co lepiej wybrać orange czy netię ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

w aero2 jest darmowe internet

names

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

mam tp 10MB za 59 złotych na stałej linii a faktycznie w porywach mam 2,4MB. Za utrzymanie linii muszę dodatkowo płacić miesięcznie 29 złotych. W sumie internet w TP na stałej linii 10MB a praktyce tylko 2,4 kosztuje mnie 88 złotych. Jedyne co dobre w tym necie TP to sprawnie działające centrum pomocy technicznej i szybkość napraw łącza w przypadku awarii. To maja opanowane do perfekcji i obsługa techniczna jest profesjonalna i bardzo szybka. Problem jest w przypadku stałej linii gdy abonent znajduje się w znacznej odległości od centrali i gdy długość łącza przekracza ponad 2 km to można sobie darować marzenia o szybkim internecie. Co ciekawe problem ten dotyczy wszystkich operatorów internetowych działających na liniach stacjonarnych TPSA. Jedynie dostawcy internetu liniami stacjonarnymi typu Vectra i Multimedia a więc tv kablowe maja bardzo szybki i nowoczesny internet za dobrą cenę. Problem w tym ,ze ten luksusu takiego internetu mają tylko mieszkańcy miasta bo poza nie sieci kablówek nie sięgają. Wszyscy pozostali którzy chcą korzystać ze stałych linii dostępowych internetu są skazani na byle jakość czyli powolnośc łącza i dojenie z kasy przez operatorów. Nadzieja jest budowana sieć internet ze środków unijnych właśnie po to aby taki internet szerokopasmowy był dostępny w każdej wsi powiatu i polski. Problem w tym , że program ten pełza i w tej chwili bardziej służy do lansowania się lokalnych dygnitarzy polityczno samorządowych niż konkretnie coś z niego wynika czy wyniknie.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

Nadzieja jest budowana sieć internet ze środków unijnych właśnie po to aby taki internet szerokopasmowy był dostępny w każdej wsi powiatu i polski. Problem w tym , że program ten pełza i w tej chwili bardziej służy do lansowania się lokalnych dygnitarzy polityczno samorządowych niż konkretnie coś z niego wynika czy wyniknie.
Piszę tak o tym programie bo prawie od sześciu lat słyszę jak miejscowi dygnitarze polityczno samorządowi przecinają kolejne wstęgi składają sobie gratulacje z powodu jakiś tam sukcesów ale jakoś przez te sześć lat nie usłyszałem komu konkretnie założono i uruchomiono jako pierwszemu taki internet.

A to dla mnie jest wiążące i na tej podstawie oceniam ich skutecznośc czy zaangażowanie do konkretów.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

To w tym momencie mam dylemat co wybrać czy pozostać w orange czy zmienić na netię ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Domowy internet w Łomży (na lini tp)

spójrz sobie na cennik i sam zadecyduj

http://www.netia.pl/netia_dla_domu,oferty,476.html?utm_expid=53288420-29.--e8zV8sTjqVtswN8RNN8w.1&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.netia.pl%2F

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org