piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Losowanie...

Jestem oburzony decyzją Janasa co do losowania kadry na mistrzostwa.Nieprzemyślana decyzja - w ogóle bez sensu, bez Dudka,Franka,Kłosa i Piechny.Janas do niczego się nie nadaje - totalna beznadzieja.Selekcjoner za dychę...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Poczekaj, Ci pilkarze rzeczywiscie nie zabłysnęli w ostatnim meczu towarzyskim.Zobaczymy jakie będą skutki wystawienia takiego składu wtedy będziemy oceniać...
Pzdr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

meloman6: coś z uszami czy oczami nie tak??!! A jakie to losowanie się odbyło ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

to marne nasze szanse



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

a dlaczego Dudek miał jechac jak prawie cały sezon przesiedział na ławce albo na trybunach.co do "franka" to moze i szkoda ze nie pojechał bo moze by sie w koncu obudził.Kłos nie jest znowu taki niezastapiony,są młodsi i lepsi od niego.a czy Janas zrobił dobrze czy zle poznamy odpoweidz po zakonczeniu mistrzostw.oby dla Polski trwały jak najdłużej!!!do boju Polsko!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Rasiak
Mila
Lewandowski
.......

http://www.joemonster.org/article.php?sid=5335 ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Dwie decyzje zszokowały mnie: to, że nie został powołany Jerzy Dudek oraz, że do ataku nie został powołany chociaż jeden z trójki Łukasz Sosin, Tomasz Frankowski, Marek Saganowski. Niespodzianką jest dla mnie powołanie dla Sebastiana Mili, który co dostanie piłkę to ją traci, co go ktoś dotknie to się przewraca. Co do innych nominacji to OK.
Bramkarze: Boruc, Kuszczak i Fabiański - tu zamiast Fabiańskiego wziąłbym Dudka, no ale Janas myśli przyszłościowo.
Obrońcy: Baszczyński, Bąk, Dudka, Gancarczyk, Jop, Lewandowski, Żewłakow - zastanawiałbym się czy zamiast Dudki nie powołać Kłosa lub Rząsy, ale tu również Janas pomyślał o przyszłości.
Pomocnicy: Giza, Gorawski, Kosowski, Krzynówek, Mila, Radomski, Smolarek, Sobolewski, Szymkowiak - tu zamiast Mili powołałbym Burkhardta, zastanawiałbym się również nad Gizą, ale trzeba przyznać, że ten zawodnik miał ciężko, aby pełnię umiejętności zaprezentować w słabej Cracovii.
Napastnicy: Brożek, Jeleń, Rasiak, Żurawski - ktoś z trójki Sosin, Frankowski, Saganowski powinien jechać na mistrzostwa. W sumie Jeleń ostatnio prezentował się dobrze, a Brożek to też raczej decyzja przyszłościowa, ale ja bym go i Jelenia raczej nie wziął.
Patrząc na powołanych to wydaje mi się, że podstawowy skład będzie wyglądał następująco: Boruc - Baszczyński, Bąk, Jop, Żewłakow - Krzynówek, Sobolewski, Szymkowiak, Smolarek - Żurawski, Rasiak
Decyzja Pawła Janasa jest dla mnie zaskakująca i odważna, ale czy dobra pokażą mistrzostwa. Nie krytykujmy teraz selekcjonera, tylko poczekajmy na wyniki czerwcowych meczów.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Popieram wypowiedź pan i władca. A odnośnie Dudka?? No cóż ... ktoś już wcześniej zauważył. Nie grał cały sezon. Jako pierwszy bramkarz Liverpoolu też różnie mu się wiodło. Bywały tragiczne w skutkach interwencje. Na ostatnich M.Ś. także nie obyło się bez błędów. W meczu z Koreą 0 refleksu. Czas na młodszych --- taka już to kariera piłkarska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Janas strzelił sobie już sam gola i z kim on chce jechać na Mundial bez Franka który zdobył 7 goli w eliminacjach z tym atakiem co przedstawił to może se pograć na boisku na łazienkowskiej z wyspami owczymi Jestem pewien na 100% że nie mamy na co liczyć na wielkie sukcesy jeden mecz wygrany to dla nas sukces. Linia ataku to wołanie o pomste do nieba te matoły poza Maćkiem Żurawkim celnąć wpiłkę nie potrafią u nich z techniką to pomsta a co mówić żeby zagroźli bramce niemiec .Nie wiem chyba sam Janas ma zamiar wskoczyć na boisko i strzelać bramki

Mogę się założyć ze Janas już moze myśleć po mudialu o rezygnacji z funkcji trenera.

Janas+Listkiewicz=Szybki powrót do domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Jana odejdzie w niesławie po tym jak przyokazji skompromituje Polske na arenie międzynarodowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Moim zdaniem Janas wybrał bardzo dobry skład. Kłos w reprezentacji to pomyłka, ten człowiek nic nie grał. Od Dudka są lepsi, a Franek ostatnio stracił forme. Niestety na mistrzostwa nie zabiera się zawodników, którzy MOŻE się odbudują, trzeba grać pewnymi zawodnikami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Tak Polacy awansowali do MŚ
http://www.maxior.pl/?p=index&id=16937&20




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Dobrze napisane...

Losowanie...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Czy uważacie, że trener Janas powinien brać do reprezentacji bez względu na formę, ale za zasługi w zdobyciu awansu do finału? Co zrobił trener Engel przed poprzednimi mistrzostwami świata, wybrał tych co wywalczyli awans i zasłużyli na reprezentowanie Polski na Mundialu. Przed samym Mundialem zamiast trenować, zarabiali na reklamach.
W finałach totalna klapa i wielkie baty.

Druga sprawa to zobaczcie kopertę Głównego Sponsora TP SA. Na zdjęciu nie ma żadnego z piłkarzy których trener nie powołał do reprezentacji. W kopercie tej przesyłane są faktury za rozmowy telefoniczne z TP SA.
Koperta została wydana prawdopodobnie jeszcze wcześniej, za nim Janas ogłosił skład kadry na Mundial. Czy nie był to nacisk Głównego Sponsora na trenera Janasa.



Pozdrowienia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

Albo poprostu: sponsor zapytał sie jaka "pewną" jedenestkę Janas wystawi na mistrzostwa...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Losowanie...

i jeszcze jedno:
Polecam lekturę: http://wislakrakow.pl.pl/index.php?articleid=6



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org