poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
specjalista kanałowe leczenie

Witam, potrzebuję namiary na specjalistę do kanałowego leczenia, jestem po wizycie u dentystki lecz nie poradziła sobie z moją 6 lewa na dole, ponieważ są 4 kanały i do tego zagięte na końcu. Szukam doświadczonego lekarza, dentysty lub endodonty...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

Polecam Ab Dent na Polowej. Miałem robione 3 zęby kanałowo u nich i mogę szczerze polecić. Uwaga, nie jest tanio-niestety za profesjonalizm trzeba płacić. Największy ból był przy zapłacie u nich, a nie podczas zabiegu :-) Radzę prosić o szacunkową wycenę przed zabiegiem.
Ważne, że mają rentgen na miejscu i nie trzeba latać gdzieś na zdjęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

A mi kanałowo leczył zęba dr Głuszkowski i jak najbardziej polecam, również miałam 4 kanały i pan dr świetnie sobie z tym poradził. Całkowity koszt z biało plombo wyszedł ok 300 zł

A tak apropo orientuje się może ktoś z was czy w Łomży jest jakiś dentysta co wyrywa górne ósemki na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

Jeśli kanałowe leczenie to tylko Marciniak Paweł. Świetny sprzęt, podejście do pacjenta choć terminy dłuuugie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

U Marciniaków terminy nie są takie długie.Dzwoniąc dziś ,mam termin na 3.10 to nie tak długo.Ale leczenie kanałowe jest drogie,bo za każdy kanał liczą sobie 150 zł+plomba.Z tego co pamiętam to P.Wróblewska na Wyszyńskiego kasowała za kanałowe leczenie coś ok 200 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

Ja również polecam dr Głuszkowskiego :) Bardzo dobry specjalista, konkretny i wykonujący swoją pracę tak jak należy, zarówno przy leczeniu kanałowym czy np. usuwaniu zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

U p. Wróblewskiej leczenie szóstki z trzema kanałami kosztuje 400 zł. Podczas leczenia bardzo bolało, ponadto potrzebne były 3 wizyty. Po wszystkim ząb wygląda jakby właśnie się ukruszył, nie pasuje długością do pozostałych... Polecam kogoś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: specjalista kanałowe leczenie

aga128--- w szpiyalu wyrwiesz trzeba sie umowic na wizyte tel.lub osobiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org