piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BYKOM STOP!

Wiecie co? Strasznie drazni mnie lekcewazenie przez ludzi ortografii. Jeszcze umialbym zrozumiec, np to, ze ktos jest dyslektykiem, ale zapewne wiekszosc z was, drodzy forumowicze posiada oryginalna/piracka kopie MS OFFICE na dysku, badz jakis darmowy odpowiednik. Sluchajcie, wezcie sie za siebie!

Ja rozumiem, ze kazdy moze popelniac bledy ortograficzne, ale jak gdzies machne sie np piszac "ż" zamiast "rz", w wyrazie malo znanym badz czyniac przypadkowo literowke, nie stosujac po prostu polskich znakow lub uzywajac zamiennikow pro-zachodnich (np piszac sh zamiast sz). ALE PISZAC "chodzo" czy "lubio" -ludzie reklamujecie swoje wyksztalcenie po OHP! Co sie dzis porobilo, ze wszystko co gorsze, chore czy niedorobione jest powodem do dumy? Jak ktos kradnie -zamiast sie wstydzic -chwali sie tym! Sa rowniez ludzie ktorzy szpanuja celowo popelniajac byki! Zapewniam was, ze reklama wlasnego analfabetyzmu nie posluzy wam dobrze w zyciu!

Skoro ktos jest uposledzony ortograficznie -niech chociaz zredaguje pisanego posta w MS WORDZIE badz innym edytorze posiadajacym funkcje sprawdzania pisowni w jezyku polskim i przed zamieszczeniem posta sprawdzi te pisownie. Przeciez jest takie cos jak dysortografia i ja temu nie zaprzeczam. Ale od czego sa odpowiednie programy? A potem narzekaja tacy ze w Polsce rzad winny bo pracy nie maja. Tylko ciekawe jak brzmi wasze CV lub List motywacyjny przelewajacy sie bledami ortograficznymi?

LUDZIE !! NIE REKLAMUJCIE SWOICH BRAKOW INTELEKTUALNYCH!
Nie wiem czy taki temat juz byl i malo mnie to interesuje, gdyz problem trwa i jak widac -ludzie sie nie przejmuja, ze moga sprawiac wrazenie niedouczonych.

Zastrzegam, ze celowo nie stosuje polskich znakow -gdyz wywodze sie z oldskoolowego jeszcze srodowiska komputerowego. Takie podtrzymanie tradycji.

Acha, z przyjemnoscia przyjme do wiadomosci uwagi na temat moich bledow ortograficznych, jesli takie popelnie. Postaram sie nastepnym razem ich nie popelnic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

Błędów niestety jest dużo ale co się dziwić jak zamiast książek młodzi czytają streszczenia a i to nie zawsze,a zamiast nauczyć się dobrze pisać to najpierw nauczą sie dobrze klikać na czacie:P hehe a tak wracając do używania polskich znaków to w Twoim poście też ich nie ma.pozdrowionka

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

bigi2004 - widać, że Ty też czytasz tylko streszczenia, bo Larex napisał dlaczego nie użył polskich znaków…

Jak dobrze, że błędów ortograficznych nie słychać podczas mowy, bo chyba bym wybuchnął śmiechem w twarz komuś, kto powiedziałby "nasunoł mi się pomysł". :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

w obecnych czasach liczy sie posiadanie kompa i komóry i szpadli zamiast paznokci. Ortografia to rzecz marginalna. Potem, często za późno dochodzi świadomość, że przy kopaniu rowów płacą za mało i lepiej życ jest z renty lub emerytury mamusi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

oltoglafli stanowco muwimy NIE :)

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

Bykom Stop



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

"Zastrzegam, ze celowo nie stosuje polskich znakow -gdyz wywodze sie z oldskoolowego jeszcze srodowiska komputerowego. Takie podtrzymanie tradycji."

lol


Zastżegam, że celowo robię błędy w tym co piszę - gdyrz wywodzę się z oldskulowego jeszcze środowiska analafabetów. Takie podtżymanie tradycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

Nie jest to aż taki wielki problem jak Cię tak drażni to kup sobie różowe okulary i problem masz z bani.


waldek 27


analfabeci muszą umrzec???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

ja tez nie mam polskich znakow w koputerze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

Kiedyś moja koleżanka napisała na pracy stylistycznej - chóźdadź, zamiast huśtać...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

a ja sram na te wasze byki, bende pisal tak jak mi wygodnie


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

Zapraszam na strone akcji STOP BYKOM ;-) która już troche jest w internecie ;]
http://www.bykom-stop.avx.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BYKOM STOP!

stasieq tyle że wtedy wszyscy będą "srali" na Twe posty...
Ot i prawda polaczka



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org