środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paliwo w Łomzy to koszmar

30 g nawet w Białym stoku taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

idzie zima, w tym okresie zawsze paliwo drożeje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

o szlag a ja własnie kupiłem sobie BMW 6 SERIES 645I 4,4 litra. heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

To teraz lej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Posty basiuli to koszmar...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

nie widziałem takiej w Łomży (bmw 645i) coś ściemniasz kolego?
Będziesz lał paliwko ,albo na gaz przerób.
A co do paliwa to prawda ,ze wszędzie taniej niż w Łomży ...to musi być zmowa bo inaczej tego się nie da wytłumaczyć......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

nie dość że drogie to jeszcze kiepskiej jakośći.masakra,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Ja tankuję od lat u Kurpiewskiego 3 samochody i jestem super zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych "przygód" a samochody (diesle) spisują się jak należy.
Pozdrawiam wszystkich narzekających na jakość paliwa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

To albo masz kiepskie wyczucie albo samochody, którym nawet paliwo atomowe by nie pomogło albo zwyczajnie nigdy nie tankowałeś dobrego paliwa daleko poza Łomżą, bo akurat paliwo z tej stacji jest po prostu przeciętne - ani fatalne ani dobre. I tak jest niestety w całym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

ryba22 patrzac po internecie to jestes poza granica takze masz za co lać he , zbyteczna napinka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

ryba22 chce się przypucować na forku hehe

Aaaaaa już wiem po co, gdy wróci z tułaczki do mateczki Polski ażeby blacharki miały co podziwiać a on co ruchać i wyrwać syfa hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

re:Rondo

koszmar ? to mało powiedziane - przeczytałem kilka i odnoszę wrażenie, że to zawsze wrzutka monosylabicznych beknięć , no cóż baran robi tylko : beeeeeeeee ! ewentualnie : meeeeeeeee!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

to prawda że w Łomży droższe żeby tylko np.5 gr to palicho ale 20 gr to spora różnica

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Egzorcysto!
Meeeeeee robi koza!
Wstyd! Mieszkać w Łomży i nie wiedzieć ;)

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Przecież przy Venedzie otworzyli "prawdziwy" ORLEN i tam paliwo jest bardzo dobrej jakości a ceny jak na Łomżę też przyzwoite. I zjeść coś ciekawego można :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

To nie jest "prawdziwy" Orlen , a kolejna stacja pewnego biznesmena. Firmowe stacje to chyba tylko Wiejska i Janowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Chłopie kto Ci takich głupot naopowiadał??? Zmień informatora!! Na drzwiach wejściowych masz informacje kto jest właścicielem stacji i jaki jest jej nr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

tak są tez stacje mobilne są numery z przodu i z tyłu a za szybą roman zygmunt iwan. roznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

Kiko - to jest stacja ajencyj a jak kolega napisal.
To po pierwsze - po drugie: gdybys znalazl czas to zorientujesz sie, ze na stacje przy Veneda i na Pjlsudskiego Orlenu dowozi sie paliwo z tego samego zrodla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paliwo w Łomzy to koszmar

GrafZero- gdybyś znalazł czas to zorientujesz się, że wszystkie stacje ORLEN własne bądź dzierżawiące budynek czy teren są prowadzone (czyt. rządzone) przez ajenta- to po pierwsze a po drugie to wyobraź sobie, że nie tylko na stacje Orlen trafia paliwo z tych samych naftobaz, bo jest ich w Polsce tylko 22, ale to co przywiozą i zrzucą do zbiornika paliwowego nie zawsze trafia do naszych aut bo dosyć często, głównie na stacjach prywatnych są "ulepszane" i bynajmniej nie piszę tu o dodatkach poprawiających osiągi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org