wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Która szkoła językowa w Łomży?

Witam, mam problem z wyborem szkoły języka angielskiego, mianowicie chciałbym doszlifować, wznieść na wyżyny :D swój angielski, lecz nie wiem, którą szkołę wybrać. Nigdy nie korzystałem z takowych usług, a potrzebuję informacji, GDZIE, ZA ILE i w JAKI SPOSÓB doszlifują angielski dorosłej osoby. Chciałbym przyswoić wiedzę najpóźniej do maja, od października rzecz jasna, aby rozpocząć płynną i poprawną gramatycznie/akcentowo konwersację. Jaką szkołę polecacie? Piszcie też ile płaciliście za kurs, w jakim wymiarze godzin itp. Z góry dzięki za wszystkie opinie. Pozdrawiam.




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Ponawiam pytanie.




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Na forum jest już kilka tematów o szkołach językowych - przeszukaj forum a na pewno coś znajdziesz. Pytanie do czego jest Tobie potrzebny ang. bo jeśli "tylko" do poprawnego porozumiewania się to radziłabym poszukać korepetytora - koszta pewnie te same a masz wtedy okazję abycały czas mówić. Jak jesteś w grupie to niestety ale nie zawsze będziesz miał taką możliwość.
Pełno jest ogłoszeń, przeszperaj forum i strony szkół jęz. Nikt pewnie nie wypowie się obiektywnie, chyba że uczęszczał do kilku szkół jęz. Bez porównania ciężko coś zarekomendować.
Powodzenia.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Hmm nie myślałem o tym w ten sposób, masz rację. Angielski potrzebny mi jest do swobodnej komunikacji, czego w pewnym sensie wymaga mój zawód. Dziękuję za opinię, przeczeszę forum i może znajdę coś dla siebie. Pozdrawiam




No pain, no gain.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Odnośnie kosztów, taniej jest w szkole językowej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Mogę dać kontakt do osoby, która słabo mówi po Polsku i doskonale nadaje się do konwersacji, czyli szlifowania prawidłowej wymowy-akcentu w dodatku sprawdzona i chwalona oraz niezbyt droga.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

prywatne zajęcia njlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Alma Mater

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Ja też chciałam iść na coś takiego ale 50 zł za godzinkę to trochę za drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Nie wiem ile za godzinę bierze ten obcokrajowiec, ale można zadzwonić (telefon odbierze osoba polskojęzyczna). Podaj kontakt to dam numer.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Najlepiej w Educo, w grupie, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Zawsze możesz ogarnąć Linguo na Piłsudskiego, wiem, że mają nativów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

A DLA POCZĄTKUJĄCYCH gdzie i też myślę że w grupie lepiej
i jaka kwota miesięcznie i kiedy się zaczynają takie kursy mnie od października interesują
mam trochę wiadomości ze szkolnego nauczania ale prawie nic niepamiętam

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Która szkoła językowa w Łomży?

Moja koleżanka ostatnio powiedziała mi o ciekawej szkole, w której obcokrajowcy mogą nie tylko uczyć się języka polskiego, ale także naszej kultury. Sprawdziłam i szczegóły można znaleźć tutaj- studies in poland.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org