środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zwolennicy nieszczepienia .

Lekarze powinni dawać dam do podpisu takie oświadczenie (mniej więcej).

Ja (dane osobowe) nie zgadzam się na zaszczepienie mojego dziecka, przyjmując tym samym pełna odpowiedzialność (prawną i finansową) za wszelkie konsekwencje tego kroku.

1. Jeśli dziecko zapadnie na chorobę, przed która miałaby ją chronić szczepionka, podejmuje się ponieść PEŁNE koszty jego leczenia oraz mam świadomość ciążącej na mnie odpowiedzialności karnej (narażenie zdrowia...).

2. Jeśli dziecko na tę chorobę umrze - mam świadomość ciążącej na mnie odpowiedzialności karnej.

3. Jeśli chore dziecko zarazi inne dzieci... (etc.).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy nieszczepienia .

pierwsza to podpisze Mija

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy nieszczepienia .

Coś ci sie pomerdało bo to TEN, KTÓRY SERWUJE SPECYFIK POWINIEN BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SKUTKI JEGO ZASTOSOWANIA - jako specjalista. Skutki poszczepienne (choroby i zgony) obciążają rodziców, a lekarze mają to w d.upie bo dostali "fanty' od koncernów. Nic na ten temat nie wiesz więc nie wypisuj głupstw.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy nieszczepienia .

Nic mi się nie pomerdało:)

Bo ten który nie zgadza się na szepienia też powinien za to odpowiadać :):)

Czyli tak: Lekarz podpisuje kiedy szczepi i rodzic podpisuje kiedy nie wyraża zgody:)
Odpowiedzialość powinna być obopulna .


Nie zgadzasz sie na szczepienie ? Płać za leczenie i odpowiadaj przed sądem za swoją błędną decyzje , ciekawe jak będziesz się czuł z własnym dziecxkiem na sumieniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy nieszczepienia .

A co ma do tego lekarz skoro wykonuje jego obowiązek? On odpowiada za ew. skutku uboczne o ile się pojawią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy nieszczepienia .

lekarz tej szczepionki nie konstruuje, więc "matki" po zawodowce niech lepiej doucza sie co nieco na temat tworzenia szczepionek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org