piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Jakie kebaby w Łomży polecacie? Słyszałam, że gdzieś w okolicy straży pożarnej jest dobry, znacie dokładniejszą lokalizację? Dużo się tego teraz otwiera, a nikt nie chce trafić na niedobrze żarcie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

każdy zazwyczaj lubi co innego,więc jednemu będzie pasował taki a drugiemu inny.po co to poruszać takie tematy,jak każdy powie co innego,masakra.zaraz zacznie się obsmarowywanie większośći kebabów w Łomży i taki będzie finał.Polecam ugotawać sobie obiad w domu albo iść do jakiejś fajnej restauracyjki i dobrze zjeść.jadłam w kilku kebabach w Łomży i jeden był smaczny a drugi mniej.spróbuj pobrubowac w kilku miejscach i wtedy będziesz wiedział.pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Lipowa 32 :) za strażą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

najlepszy kebeb był na sybiraków ale został zlikwidowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

zgadzam sie lipowa swietne jedzenie kebab mały wyglada jak duży na dworcu i chyba 9 zł kosztuje pycha az chyba sie dzis tam wybiore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Koszt małego banerka reklamowe na stronie forum to chyba 200 zł za miesiąc,
Nie lepiej tak się reklamować niż robić z siebie idiotę?

Czy wy na prawdę uważacie, że ludzie są tak głupi i uwierzą że ktoś zakłada temat bo nie wiem gdzie zjeść kebaba?
Jestem w stanie uwierzyć że ktoś szuka restauracji, klubu, bo chce pójść z dziewczyną/żoną na kolację i nie chce lipy... ale ludzie ogarnijcie się, żeby zeżreć trochę mięsa w bułce za 10 zł nie potrzeba robić wywiadu na forach.
Nikt tego nie łyka, więc robicie sobie/koledze pod górkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Nie wiem gdzie jest najlepszy kebab, ale wiem gdzie jest najgorsza pizza. Dziś kupiłam (w czymś co się nazywa "Sawana", na Browarnej) niby pizzę, jednak było to coś tak niejadalnego, że odradzam nawet wrogom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Dziwne w sawanie zawsze zarąbista była!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

w Sawanie zawsze jest MEGA dużo sera... zależy co kto lubi, mi nie podchodzi ta pizza :(

DO WAFEL - a uwierz, że nie jest to żadna wiocha, bo serio pytam o kebaby - mięso w bułce, czy mięso na talerzu... jedzonko to jedzonko. Nie wiem co dziwnego i podejrzanego jest w moim pytaniu, ale proszę - trochę OGARNIĘCIA. Niby co ja tutaj reklamuję?
Słyszałam od znajomych o tym obok straży ale pojęcia nie miałam gdzie to dokładnie - już teraz wiem. Czyi jednak temat okazał się pomocny, może nie tylko mi ale i innym.
Dziękuję, dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Ja rowniez stwierdzam, ze ten na lipowej najlepszy. Nie wiem, czy to reklama, czy co, ale naprawde polecam, bo tanio, duzy, i naprawde bardzo dobry :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

lipowa, dworzec i ostatnio posmakował mi też na mazowieckiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Egipt na Legionów

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

na niemcewicza KLEOPATRA u turka !!! Najlepszy !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GDZIE NAJLEPSZY KEBAB W ŁOMŻY??

Najlepszy jest kebab na rogu na dworcu, ten z dwoma parasolami - nie ma lepszego w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org