piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy grozi nam 3 wojna światowa?

Dawno mnie nie było na tym forum, jedni mnie tutaj lubili inni nie lubili (i tak mam to w d...) cóż byłem zajęty swoimi sprawami i miałem gdzieś pierdoły, ostatnio zacząłem śledzić różne tematy i doszedłem do pewnych ciekawych wniosków, którymi chcę się z wami podzielić.

Tak sobie cholera ostatnio śledzę różne konflikty na świecie itd. i patrzę, że jest niezły młyn. W Egipcie zamieszki, Syria ma wojnę domową z użyciem broni chemicznej, USA z Brytolami chcą spacyfikować Syryjczyków, to się nie podoba Rosji, Korea Płn. Sprzedaje broń Syrii, Rosja i Białoruś przeprowadza manewry "defensywne" czołgów pod Polską granicą, Japonia i Korea Płd. boją się Chin i Korei Płn. USA buduje bazy na Pacyfiku, którymi okrąża Chiny, Syria straszy świat, że jeżeli USA ją zaatakuje to użyje w Europie takich środków jakich świat jeszcze nie widział, Argentyna i Hiszpania domagają się swoich dawnych kolonii od Wielkiej Brytanii. Teraz tak sobie myślę, że jakby to wszystko pierd*lnęło to byłby niezły młyn, ja to widzę tak.
USA i Brytole niszczą Syrię, Rosja z Białorusią wchodzi do Polski i Niemiec i zajmuje tereny aż do granic Francji, Francja, Brytole i USA walczą z Rosją, podczas gdy Chiny i Korea Płn. zajmują Japonię, Koreę Płd. i Pacyfik, aż do Wschodniego wybrzeża USA, wtedy do akcji wchodzi Hiszpania i Argentyna, Hiszpanie atakują Francję od wschodu, Rosja z zachodu po czym razem z Argentyną szturmują Anglię, Chiny dają sygnał Rosji, Kubie i innym krajom o ataku na USA, to będzie piękny koniec Ameryki. Mogą zostać użyte atomówki i inne bombki, jak zwykle najbardziej oberwie się cywilom. W tej chwili najbardziej bezpieczne miejsca na świecie to Kanada, Australia, Nowa Zelandia, półwysep Skandynawski i Księżyc . Coś mi się wydaje, że tam gdzie są teraz lasy, pola i łąki, będą pustynie, cofniemy się w czasie i to nie będą miłe czasy, wrócimy do czasów kiedy człowiek siedział na drzewie ale drzew nie będzie, będziemy musieli nauczyć się polować, tylko nie będzie na co bo, praktycznie wszystkie gatunki, na które polował człowiek zostały przez niego zdziesiątkowane lub wyginęły, teraz ludzie zdziesiątkują się sami i będą musieli żyć w rezerwatach jak Indianie, których to też zdziesiątkowali. "Zegar Zagłady" tyka i odlicza minuty, niby jest ustalone że do północy zostało pięć minut, ja jednak uważam, że zostało ich coś pomiędzy 3, a 2. Jak to kiedyś śpiewali Iron Maiden.
2 minutes to midnight
The hands that threaten doom!
2 minutes to midnight
To kill the unborn in the womb!
I na koniec takie podsumowanie.
"Zwierzęta zabijają żeby przetrwać, ludzie robią to z chciwości i chęci władzy."

Tutaj macie ten "Zegar zagłady"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zegar_Zag%C5%82ady

Tutaj piosenka Iron Maiden ze słowami
http://www.youtube.com/watch?v=2IfM6HM2rRs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

Ludzie juz nie macie o czym pisać. Tak bd 3 wojna Światowa jutro Ruscy puszczą na nas bomby atomowe i bd po polsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

Jest w tym coś, ale bez przesady, nie zaraz 3 światowa... Ty napisz lepiej jak zdrowie, co u Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

Ziomek, Ruscy nie muszą marnować atomówek na takie słabe państewko jak Polska, nasi dzielni chłopcy walczą w Afganistanie itp. Sam widziałem jak pan Donald trzęsię du*ą i mówi, że nie wyśle ludzi do Syrii. Ruscy i tak mają wolną drogę, wjadą w nas czołgami i nawet się nie zorientujemy kiedy. Moim zdaniem Atomówki pójdą na większe państwa i cele strategiczne.
Rondo- Zdrowie ok, a poza tym chu*nia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

nie lekcewazylabym problemu dlatego , ze nie daj Boze znajdziemy sie w tym szambie !!! Swiat jest podpalany po kawalku jak widac - demokracja dziala:)))

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

nic nie będzie, podgrzewanie tematu na wrzesień, aby o strajkach Solidarności było cicho. Sprawa Syrii zakończy się jak z Koreą. Zachód zostawi ich w spokoju, USA też, niech robią co chcą :). W Egipcie zabijają chrześcijan jak chcą, ale jakoś o tym cicho.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

dvw chce abys mial racje. ale zandarm nie spi.!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

Tak mój drogi Edvardzie będzie III wojna światowa i ch*j Ci do tego...nawet Ty nie przemówisz do ich rozumu wiec odpuść

Nie idę do nieba...mam lęk wysokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

The body bags and little rags of children torn in two
And the jellied brains of those who remain to put the finger right on you

-----------------------------------------------------------
Hańba więc klechom, wszystkim oszczercom,
co lud tumanią i z niego drwią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy grozi nam 3 wojna światowa?

skok na rope

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org