wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siłownia nad PRYMA

Witam ,

czy któraś z osób korzystająca z tej siłowni może wymienić się opinią na jej temat ? Ewentualnie podać cenę karnetu ?

Pozdrawiam !

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

A może ktoś wie która siłownia w mieście jest czynna od 8.00?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

siłownia – 89 zł./m-c


taniec,fitness

1 x w tyg. (4 spotkania) – 50 zł.

2 x w tyg. (8 spotkań) – 80 zł.

3 x w tyg. (12 spotkań) – 120 zł


siłownia + taniec, fitness

siłownia bez ograniczeń + taniec, fitness 1 raz w tyg . – 109 zł.

siłownia bez ograniczeń + taniec, fitness 2 razy w tyg . – 129 zł.

siłownia bez ograniczeń + taniec, fitness 3 razy w tyg. – 149 zł.


KARNET OPEN (siłownia, taniec, fitness – bez ograniczeń) – 170 zł./m-c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Drogo za siłkę!!! a jak inni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

HSF siłownia - karnet 80 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

a jak wyglądają tam zajęcia z zumby? proszę o opinię dziewczyny, które chodzą tam na zajęcia. czy podobają wam się układy, jak instruktorki, czy polecacie wybór studia max dance?

dzięki za odpowiedzi :)

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Dziękuję za informacje!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Witaj,
Co do siłowni - jak dla mnie super :) Masz do dyspozycji dwóch trenerów, którzy układają Ci indywidualny plan ćwiczeń, pomagają przy sprzęcie i służą wszelką pomocą.
Zumba - gorąco polecam P. Sylwie i zajęcia z nią, które są i będą we wtorki. W czwartki zajęcia prowadzi Angelika Muraszkowska i jeśli interesuje Cie jej sposób prowadzenia zajęć to myślę, że nie trudno o filmiki na yt.
Od prawie dwóch miesięcy uczęszczam na wszelkie zajęcia w tej siłowni. Poleciłabym każde. Świetni prowadzący, jak i wszyscy pracownicy.

O :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

a to tylko dla kobiet silownia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Jak dla kogo 89 zł za miesiąc jest drogo, to o czym tu mowa???? Byłam w siłowni na Mickiewicza- karnet za 70zł, ale Pan Kulturysta schowała się za stołem i w ogóle nie zwracał na mnie uwagi- zero pomocy, zero wskazówek. Dodam, że byłam na pierwszej wizycie, która jest bezpłatna, więc powinien jakoś zachęcic do swojej siłowni, a skutek jest taki, że trafiłam do MaxDance i pozostanę tam na bardzo długo. Po pierwsze- zebrano ze mną wywiad medyczny,po drugie- spytano o cele, jakie sobie stawiam i po trzecie-ustalono mi plan treningowy na najbliższy miesiąc. Koniec końców trafiłam do trenerki personalnej (Justyna- jesteś super!!!) za dodatkową opłatą, ale teraz czuję, że w końcu pozbędę się swojego niechcianego tłuszczu i wyrzeźbię to, co mam do wyrzeźbienia. Jestem jednym słowem zachwycona. Pierwsza taka siłownia w mieście przeznaczona tylko dla kobiet, co też nie jest bez znaczenia. Gorąco polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

majkaskowron podaj jakieś namiary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

to normalne że jak dopłacisz do trenera to pomogą w każdej siłowni
a najlepszym fachowcem jest Robert z siłowni EWA

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Tenis nie chwal, bo jak do zapisania to on był fachowcem ,a potem to ma wszystkich głęboko w poważaniu...

Aaaa zapomniałam ..on pilnuje , ale tylko tego żeby codziennie aerobów nie robić , co jest totalną głupotą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

krejzolka, racja ;] równiez nie polecam p. Roberta z Ewy! chodziłam tam 2 miesiące i na tym poprzestałam :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Krejzolka, o jakie namiary ci chodzi? Idziesz do siłowni nad Prymą i spotykasz Justynę np. Pokazała mi co i jak, pogadała, zrobiła co trzeba i.... dogadałam się co do treningów indywidualnych. Z tego, co wiem, jest tam też trener, ale do tej pory go jeszcze nie poznałam. Co do Roberta M.- nie mam dobrego o nim zdania, jeśli chodzi o jego "powierzchownośc", poza tym jak do niego chodziłam, to wiecznie miał włączony TVN Biznes i patrzył co na giełdzie słychac. Może trenerem jest dobrym, na pewno świetnie prowadzi step, ale siłownia u niego jest o poziom niżej niż MaxDance.
Aha, z karnetu podaję telefony: 604057388, 664733685, www.maxdance.lomza.pl
Jutro idę na zumbę, więc mogę się podzielic ważeniami! Ale już fruwam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Może i bym się zapisała do Max Dance , ale niestety to spory kawałek drogi od centrum. Jeszcze teraz wieczorami nie jest tak zimno i ciemno, ale z dnia na dzień pogoda się pogorszy, a samotne spacery po Łomży nie należą do przyjemności.

A podobno po Łomży krąży nożownik.... :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Potraktuj to jak dodatkowe spalanie kalorii- ja też mieszkam w centrum i chodzę na piechotę, a nożownika mam w d...e.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Daj znać jak zoomba;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Zumba- ogień!!! We wtorek idę na ABT, ale już się nie mogę dczekac!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Jakie godziny otwarcia ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Ja chodzę na zumbe do MAXDance od ponad dwóch lat (wcześniej na ulicy Polowej|).
Prowadzą dziewczyny z Białegostoku. Są świetne. Szczególnie Ania, która prowadzi w poniedziałki i Angelika - czwartki. Reszty dziewczyn po prostu nie znam więc się nie wypowiem.
Zumba to coś wspaniałego. Polecam każdemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

a jak ta siłownia nad Pryma ?? chodzil ktos tam moze na fitness ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Silka to super. Na fitness nie uczeszczalam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Jeszcze kilka miesięcy temu, jak otwierano siłownię, nie było tam prawie nikogo. Dziewczyny przychodziły jedynie na ćwiczenia, a siłownia stała pusta. Za to dzisiaj jest tam spory ruch czyli klientkom się podoba i polecają innym.
Faktycznie to, że klub jest tylko dla kobiet to ogromny plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

naprawdę jest tam super,trenerzy znają się na rzeczy,chodzę już tam od listopada i polecam wszystkim paniom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Gorzej jak sie przychodzi pierwszy raz, a Pani w recepcji ma na Ciebie wywalone. Nawet nie raczy o niczym poinformowac. Trener dopiero po 16stej. Fakt, bo jest tam ladnie, czysto i nowiuski sprzet, ale jeszcze wiele do zyczenia i cena tez troche przesadna w powornaniu do innych silowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

To że Pani z recepcji ma wywalone, to nie prawda i informuje że trenera nie ma od 13 do 16 i co z tego że się zapłaci 10 zł mniej jak pózniej trzeba znosic smrud męskiego potu ,jak tam weszłam pierwszy raz to był główny powód dla którego, tam zostałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

lesba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

nie lesba, tylko przeszkadza mi ten smrud , jest fajny trener , to mozna popatrzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

Popatrz, a mnie Pani z recepcji o niczym nie raczyla poinformowac, a szkoda...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

zgadza sie Justyna najlepsza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siłownia nad PRYMA

chodzę tam od 3 miesięcy, generalnie jest ok, Justyna jako trenerka sprawdza się bardzo dobrze, uśmiechnięta, sympatyczna i pomocna dziewczyna, która zna się na rzeczy, zawsze pomoże ustawić sprzęt lub rozpisać trening, odpowiednio zmotywuje do treningu :)

Jedynym minusem tej siłowni jest jej rozmiar, moim zdaniem jest za mała, szczególnie sprzęt cardio w ilości: 1 orbitrek, 2 bieżnie i 2 rowerki to stanowczo za mało. Musimy czekać pod bieżnią i zajmować kolejki, co jest dużą niedogodnością. Może Państwo właściciele, bardzo sympatyczni zresztą, pomyślą nad dokupieniem bieżni lub orbitreka, można zsunąć sprzęty i zmieści się :)

Moim zdaniem, ta siłownia ma potencjał, dużym plusem jest to, że jest tylko dla kobiet, jednak jeśli pod względem kolejek do sprzętu nic się nie zmieni, trzeba będzie się rozejrzeć za większą siłownią..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org