niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Hej. Czy ktoś tak jak ja ma kłopot z odbiorem? W dzień wogóle nie ma mowy o obejrzeniu czegokolwiek, wszystko ciągle się zacina i non stop wyświetla się info - Brak sygnału. Sprawdż połączenie lub konfigurację z dekoderem albo teraz przez kilka dni pojawia się to - Zwarcie LNB. Sprawdż połączenie lub konfigurację z dekoderem.
trochę zaczyna to denerwować bo opłaty za odbiór robię regularnie a odbioru nie ma:( Dzwoniłam do Biura Obsługi Klienta, dawali instrukcje przez telefon i stwierdzili że oni sygnał dobry dają i nic na to nie poradzą i poprawy żadnej...
Gdzie z tym się udać żeby w końcu było ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

może antena jest źle ustawiona lub konwerter uszkodzony?

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Za dużo seriali oglądałaś i spaliłaś konwerter:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Może po tej burzy antena Ci się przestawiła , albo kabel przy niej się poluzowal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

ok dzięki, byc może że to wina konwertera lub anteny,, tez o tym myslałam ale sama raczej tego nie naprawię. Udam się na pl. Niepodległości niech mi cos na to poradzą bo jak nie to wypowiadam umowę i luzik;P

Maruda a żebyś wiedział że oglądałam maaaase seriali i... nie tylko ;p

- oczywiście żarcik:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

żarcik jakby ktoś o czymś nieprzyzwoitym pomyślał oczywiście:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

U mnie dzieje sie tak samo,brak sygnalu i ciagle przerywa. Kanałow HD brak w ogole i nie jest to od burzy, konwerter zmieniony na nowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Kleber i co z tym postanowiłes zrobić? bo cos trzeba w końcu sie płaci a się nie ma:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Myslalem ze to wina dekodera, a teraz to chyba sie jednak wybiorę do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

można jeszcze pomyśleć o wymianie talerza na większy, często to pomaga uzyskać mocniejszy, pewniejszy sygnał.

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

można też wyrzucić telewizor i mieć swięty spokój po wieki

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

można można... :)

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

mam ten sam problem. zawsze rano nie mam kanałów polsatowskich inne działają ok. talerz mam duży, specjalnie do twina. myślę że, to wina polskich dekoderów. na dekoderze samsunga nie ma takiego problemu. poza tym ciągłe "zawiechy" dekoderów. ogólnie polsat to nędza i czekam na koniec umowy aby przejść do enki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Sprawdź i załóż na nowo wtyki na obu końcach, może oplot jest zwarty z rdzeniem kabla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Z dekoderami to prawda ciągle sie zawieszają i możliwe ze tracą sygnał przez to własnie sie to dzieje. Zgadzam sie ze smaczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Jesli macie Dekoder HD5000 to nic sie z tym nie da zrobic.Poprostu wizac umowe I oddac jak najszybciej.Zadna wymina anten,konwenterow nie pomoze.sygnal moze byc 100 procent a I tak bedzie sie zacinal.Wiekszosc z tych dekoderow ma wade fabryczna a ludziom wciskaja zeby sie ich pozbyc...Ja wymienilem na na HD6000 I wszystko jest wporzadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

No ja mam właśnie ten dekoder.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowy Polsat - wielki problem z odbiorem

Kilka mies temu miałam to samo. Zwarcie LNB. Posprawdzałam wtyki na końcach czy się nie obluzowały i nic nadal nie działał. Dekoder zwieziony do punkty Cyfrowego Polsatu działał. Sprzedawca zasugerował, że mógł się spalić ten biały plastikowy przekażnik w antenie (nie pamiętam jak już to się nazywa, chyba konwerter) Wymiana i okazało się, że to to. Nowa część ok 40 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org