niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głośny GOSPODARZ

Pytanie do Pana Jan Rybakiewicz kierownika osiedla Nr 3 czy sprzątający gospodarz nie morze używać narzędzi do sprzątania które które pracują CICHO .Osiedle powinno być ostoją spokoju i ciszy ,a nie codziennie rano mieszkańcy są budzeni przez maszyny używane do sprzątania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Nie wiem, które to osiedle nr 3, ale na "Jantarze" też jest taki "cieć racjonalizator", który zamiast zamiatać mietłą napiernicza dmuchawą i cały syf leci w okna, nie mówiąc już o hałasie! Trawkę kosi pod samymi oknami od 6 rano. Po skoszeniu trawy nie zbiera, tylko tą dmuchawką zdmuchuje z chodnika na trawnik, chyba żeby tam zgniła.
Zimą jest jeszcze gorzej, bo szanownego "pana kierownika" w ogóle nie widać. Tak ciężko tyłeczek poderwać spod pierzynki!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

jajkami obrzucić to się morze opamięta i da ludziom odpocząć przecież są wakacje

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Gimbusiarnia to nie ludzie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Sprząta rano, bo koło południa za gorąco. Zaczyna wcześnie, bo roboty ma sporo. A maszyny ma takie, bo mu takimi łatwiej pracować, poza tym spółdzielnia kupiła, to co będą stały i się marnowały - trzeba używać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Jest czas wakacji i urlopów i każdy chciałby dłużej pospać ale nie może bo już od 6 gospodarz hałasuje a miotły ręcznej używać to hałasu nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

a moze wy na miotlerecznej polatacie zamiast niego.pracuje na tym co mu daja w spoldzielni..a jak chcecie ciszy i spokoju to dom sobie kupic prosze..to sa "uroki" zycia w bloku niestety

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Cisza nocna kończy się o 6, także ma prawo młotem pneumatycznym chodnik zdejmować, jeśli mu nakażą.
Martuchnam z tym domem, to też nie do końca, mieszkam na os. Zawady Przedmieście i ciszy też nie ma, bo przed 6 raną sprzęt jedzie na Szosę do Mężenina, także cicho nie jest :) Pomijam weekendowe imprezy na działkach, gdzie spać się przez to nie da.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

no tak...mi osobiscie nie przeszkadzaja imprezy w weekendy sama jestem ich zwolenniczka :) ale niestety jak zawsze ludziom ciezko dogodzic.tak zle i tak niedobrze

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Ostatni gospodarz był na Alternatywy 4...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

...teraz są firmy sprzątająco-porządkowe...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Najpierw sobie popracuj na nocnej zmianie, a potem spróbuj się zdrzemnąć w takich warunkach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

kazdy ma jakas prace do wykonania...zawsze mozna stopery sobie kupic ;)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Martuchnam mi osobiście to nie przeszkadza, jednak jeśli przy zamkniętych oknach doskonale wszystko słychać, że az dziecko budzi się z płaczem, to już jest nie fajnie. Pomijam kwestię wszystkich ku*ew i ch*jów, które imprezowicze wykrzykują, wyśpiewywania dziwnych piosenek na cały głos, bicia butelek na jezdni oraz wywracania śmietników :)
Sąsiedzi mieli słabsze nerwy i w końcu interwencje policji pomagały, bo każdy ma prawo imprezować, ale z jakąś tam kulturą, a nie do tego stopnia, że rano panienki chodzą i szukają majtek po rowach.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Jakie towarzystwo wrażliwe, na szczęście niedługo zacznie się szkoła:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Od września będzieci błagać żeby ten cieć przed blokiem sprzątał :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głośny GOSPODARZ

Od września jak od września, ale jak spadnie śnieg, to na pewno!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org