niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kijowe paliwo w ŁOMŻY

470 2013-05-07 ŁOMŻA Ryszard Okuniewski MARPOL Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Ryszard Okuniewski 18-401 ŁOMŻA,
471 2013-05-07 ŁOMŻA
Statoil Fuel & Retail Polska Sp.z o.o. 18-400 ŁOMŻA, ul. Legionów 58
472 2013-05-07 ŁOMŻA
P.T.H.U. PRYMA 1 Hanna Gosk 18-400 ŁOMŻA, ul. Al. Legionów 141D


Wg raportu UOKIK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

I JAKIE CENY

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

dobrze wiedziec.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Weszłam w raport i tam nie ma, że złe, tylko zbadano. W pierwszej kolumnie, już nie pamietam jakie paliwo, jest literka D. Zgodnie z legendą oznacza, że dozwolone
Więc nie bardzo wiem, co Wii miał na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

że jest gorszej jakości niż na pozostałych stacjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

o ile inne były zbadane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

" Urzędnicy sprawdzali stacje wyrywkowo i na podstawie doniesień od zawiedzionych klientów. Tam, gdzie wykryto nieprawidłowości w składzie paliw, kontrolerzy niebawem pojawiali się ponownie, by sprawdzić, czy sytuacja uległa poprawie."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Wii - w tym momencie najprościej dla Ciebie to: dokładnie przeczytać wspomniany przez ciebie raport , a potem podjechać do tych stacji które wymieniłeś i je przeprosić (o ile wcześniej nie zrobią Ci brudów)
Ja dużo używam paliw i korzystam między innymi z tych stacji i nie narzekam na jakość.
Cytuję legendę wspomnianego raportu: literka "D- próbka spełnia wymagania rozporządzenia MG"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

to co wcześniej czytałeś to jest fragment artykułu na wp.pl więc o co ci chodzi?pracujesz na którejś z tych stacji i ubywa klientów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

PALIWA W ŁOMŻYŃSKICH STACJACH OZNACZONE SĄ LITERĄ "D".
"litera D oznacza, że próbka spełnia wymagania jakościowe (parametry) określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z 28 grudnia 2006 r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego LPG (Dz. U. Nr 251, poz. 1851 ze zm.), i w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 12 grudnia 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (Dz. U. Nr 286, poz. 1682)."

POZDRAWIAM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

A tak na marginesie :)

To nie zaznaczyłeś Wii że to jest z jakiegoś serwisu:)

Czyli wychodzi na to, że to twoja wypowiedź a nie strony wp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Wii wejdź na stronę "gov" przeczytaj raport, a później będziesz szkalował. Pod raportem jest legenda, też ją przeczytaj - ze zrozumieniem. A jeżeli masz faktycznie takie informacje, że te stacje mają kiepskie paliwo, to wskaż źródło tych informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

a jakie sa jeszcze oznaczenia paliwa jeśli chodzi o literki,niech ktoś napisze. jest D a czemu np. nie A .najlepsze paliwo jaka będzie miało litere?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Tyle krzyku narobił o nic. Tak to jest jak się nie umie czytać ze zrozumieniem!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

A nie jest tak, że według tej ustawy tylko woda nie spełnia kryteriów?

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Paliwo jakie mamy to mamy ale mam w firmie samochód HDI na pompowtryskiwaczach w systemie comonRail jeden z najgorszych dla użytkowników, tankuję od 2 lat na poniższej stacji i nie ma najmniejszych problemów( 470 2013-05-07 ŁOMŻA Ryszard Okuniewski MARPOL Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Ryszard Okuniewski 18-401 ŁOMŻA). Co z resztą nie wypowiadam się bo nie tankuję tam :D. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

Kiedyś pracowałam na stacji i na mojej zmianie była kontrola...
Weszli na stację, przedstawili stosowne dokumenty i zezwolenia do poprania próbek paliw, wzięli je i wyszli. Siedzieli w samochodzie i czekali na telefon przełożonych gdzie mają teraz jechać.
Spytałam kierowcę jak średnio wypadają kontrole. Stwierdził, że w ciągu 5 lat swojej pracy 99% stacji koncernowych przechodzi kontrole wzorowo. Natomiast aż 40% stacji prywatnych nie spełnia wymogów...
Porażka...
Ja staram się tankować tylko na znanych mi stacjach i nigdy nie mam problemów ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

a potem wtryski padaja i trzaba bulic kase.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kijowe paliwo w ŁOMŻY

http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/pomylka-w-trakcie-tankowania-zobacz-co-zrobic/j2v3n

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org