piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis/naprawa TV

Witam, padło mi wyjście optyczne(SPDIF) w TV. Zna ktoś może dobrego speca co by to naprawił? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Na starym rynku jest serwis AGD RTV, może tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Potwierdzam. Unitechnik, Stary Rynek, pytaj o Pana Zbyszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Jedź na Wojska Polskiego tam na przeciwko Biedronki pod czarnym kontem jest naprawa RTV. Ja tam zawsze zanoszę sprzęt. Naprawiają dobrze i tanio/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Nie,nie,nieeee polecam napraw rtv pod czarnym kotem ,mocno się zawidłem gdy oddałe sprzęt do naprawy :( polecam unitechnik stary rynek p.Zbyszka

*********************
*********************
*********************

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

ja zawsze tam zanoszę pod czarnym kotem i jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Z naprawami wszystkiego są sytuacje najróżniejsze: gdy majstrowi trafi się banalna usterka, sprzęt jest typowy, czyli na ogół łatwy do naprawy, obie strony są zadowolone i naprawiacz chwalony. Jednak każdy serwisant ma też wpadki bo trafi na barierę nie do przekroczenia. Z nowoczesnym sprzętem jest tak, że do naprawy przez byle serwisanta nadaje się coraz mniej przypadków. Wiele usterek wymaga wymiany całych modułów jak w komputerach, a to często jest w zasięgu tylko serwisów mających dostęp do dystrybutora sieci gwarancyjnej. Często zaporą w naprawie staje się nie tylko trudność diagnostyczna, ale też dostępność części i cena tejże. Te problemy dotyczą praktycznie każdego współczesnego wyrobu, począwszy od samochodów skończywszy na zwykłej golarce, czy banalnym telefonie....
Nie zlecałbym naprawy nowoczesnego wyrobu byle gdzie, u kogoś kto oceniany jest jako np. "złota rączka", bo czasy kiedy majster był od wszystkiego już się skończyły. Prawdą też jest, że w autoryzowanych serwisach też często nie ma wysoko kwalifikowanych specjalistów, jednak mają te placówki przewagę w dostępie do wsparcia technicznego, a przede wszystkim do części, oprogramowania, czy sprzętu naprawczego.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

A gdzie można oddać stare telewizory? Mam dwa 14" (Thomson i Sanyo). Obydwa sprawne, ale już niepotrzebne. A może komuś się jeszcze przydadzą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis/naprawa TV

Sprzęt przyjmują w MPGKiM na Akademickiej.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Zakład Budżetowy informuje, że zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny przyjmowany jest bezpłatnie w siedzibie naszego przedsiębiorstwa, ul. Akademicka 22, w godz. 8.00 - 14.00, od poniedziałku do piątku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org