wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"uczciwa matura"

II LO wraz z 'Katolikiem' i 'Jańskim' zawarły nieformalną umowę dotyczącą ściągania na maturach.nauczyciele z tych szkół siedząc wzajemnie w komisjach u siebie w szkołach mają niereagować na ściąganie uczniów,mogą wypuszczać ich 'do toalety' i przymykają oczy na używanie komórek.
ucząc się w I LO którego nauczyciele przygotowuje mnie do matury solidnie żal serce ściska że za rok gdy będę mature zdawać swoją ciężką pracą i nauką mogę mieć gorszy wynik niż osoby z innych 'dobrych szkół' które miały możliwość ściągać.
najgorsze nie jest to że Ci uczniowie ściągają ale że nauczyciele i dyrekcja wyżej wymienionych szkół pozwalają na to a nikt nie wie czy może nawet nie zachęcają.
i jak można mówić że ta nowa matura miała pokazać 'prawdziwy stan wiedzy ucznia'

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

to trzeba bylo isc do II lo i bys nie miala problemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Alehandra: uważaj, bo za takie plotki, wymienione przez Ciebie szkoły mogą śmiało pozwać Cię do sądu cywilnego i bez problemu taką sprawę wygrać. Pieprzysz głupoty, które gdzieś usłyszałaś...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Mrs ma racje, za pisanie takich głupot możesz mieć sprawe w SĄDZIE. Oskarżasz szkoły, nie mając żadnych 100% argumentów, usłyszałaś jakieś głupie plotki i je powielasz na internecie. Zastanów się zanim coś napiszesz. Pozdrawiam

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga! Łam, czego rozum nie złamie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

uuuu...cos czuje ze ten topic zaraz bedzie zamkniety a logi zostala przekazane prokuraturze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Wiadomo, że władze szkół zrobią wszystko by uchodzic za "elitarne". A zapewnic to może wysoki procent zdających mature Przecież każdy chiałby uczyc sie w szkole w której 99.99% abiturientów zdaje pozytywnie mature.
I nie ma się co dziwic władzom tych szkół: uczniów jest coraz mniej, a kogoś uczyc trzeba.

Alehandra tym tematem możesz tylko sobie zaszkodzic. Nie masz dowodów i nie bedziesz miec. Ciężko jest zdybyc dowód w sprawie w której nikt z biorących w niej udział nie jest zainteresowany jej ujawieniem.

To sprawa dla prokuratury i kuratorium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

k...a jezeli o czyms wiesz, to zloz doniesienie, droga wolna. Pieprzysz glupoty, a pozniej plota krazy kilka lat. Wiem o przynajmniej jednym przypadku uniewaznienia matury w katoliku, wiec jakos nijak ma sie to do Twojej wypowiedzi. Nie badz tez tak zapatrzona w to elytarne lyceum, gdyz inne nie sa gorsze, szczegolnie katolik i II L.O. . Stwierdzam ten fakt po 4 latach nauki w jednym z lomzynskich liceow, a jak wiadomo, mlodziez ma kontakt z rowiesnikami z roznych szkol, wiec porownanie jest. Mam tez kontakt z tegorocznymi maturzystami i wcale nie ma na egzaminie tak lekko jak Ty opisujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Nie wiem skad wziales/as takie informacje, sa one wyssane z palca, ja ucze sie w katoliku i pisalem wlasnie w tym roku mature i to co mowisz jest kompletna bzdura. A po za tym jesli rzeczywiscie byloby tak jak napisales/as to nie doszlo by do takiej sytuacji, ktorej bylem swiadkiem, jak moja kolezanka za samo wniesienie wylaczonej komorki na sale ma uniewazniona mature...

Lepiej zastnow sie dluzej zanim cos napiszesz, nie zdziwilbym sie jesli ponioslbys/as jakies konsekwencje po tym poscie.

Pozdrawiam =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Nie, to raczej są plotki.Z drugiej strony, Misiek nie histeryzuj...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

meloman6: Misiek nie histeryzuje. Mógłbyś raz w życiu logicznie pomyśleć...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Już widzę jak dyrektorzy i nauczyciele zmawiaja się, pijąc piwko pod gruszą...
I pewnie zrobili zrzutę na jakieś laski, żeby zajęły się przedstawicielami OKE :PPP

Alehandro, nowa matura to błogosławieństwo dla dobrej szkoły, w końcu widać różnicę poziomów miedzy dobrym a słabym LO.
Tylko nie widać ile % z tego to praca nauczycieli, ile % to praca korepetytorów, a ile % wynika z naboru lepszych uczniów.

W każdym razie nie przejmuj się, zapracujesz na uczciwą, dobrą ocenę nawet jadąc na trójach w tym LO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Alehandra, nie popisałaś się dziewczynko z elyty...

Zastanawiam się jaki procent uczniów I LO zawdzięcza swoją wiedzę nauczycielom z ich szkoły. Wszyscy wiemy, że większość lata na korki z czego się da i na ile wystarczy kasy. Sami napędzają wysoki poziom. Nauczyciel nie ma więc niesamowicie trudnego zadania - dostając taki materiał i w dodatku obłożony korkami może ich wiedzę jedynie poszerzać a nie męczyć się z wyprowadzaniem na prostą. Sytuacja jest chora - no, przynajmniej daleka od normalności.

Jeszcze jedno. Jaka szkoła, nawet najgorsza w Łomży, na swoje własne życzenie, pozwoliłaby, żeby OKE uniważniła maturę w ich placówce? Pomyślcie trochę.

kaschia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

>Jeszcze jedno. Jaka szkoła, nawet najgorsza w Łomży, na swoje własne >życzenie, pozwoliłaby, żeby OKE uniważniła maturę w ich placówce?

Znam odpowiedz. II LO, rok temu. ;)

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

zovo: To jest głębsze bagno z ta matura rok temu. Wina nie leży bynajmniej po stronie 2LO ze chciala ponownie pisac mature, ale po stronie OKE. Gdyby OKE nie uniewazniłaby tych matur to te pare osób co prawdopodobnie ściagały, miałyby mature niezdana. A ze te osoby miały ukałdy z ludxmi w OKE, to inn sprawa... Tyle mam na ten temat to powiedzenia. Kazdy prawie maturzystów-historyków z 2LO powie ci to samo...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Droga Alehandro, piękna, mądra i uCZCIWA. Jak się domyślam masz już ogromny bagaż doświadczeń, czym się wykazałaś w poście. Gratuluję Ci inteligencji!! Odnośnie matury w II LO powiem tylko tyle, że pisałam na auli język polski i język angielski i nie było mowy o ściaganiu!! 3 pilnujących z przodu, 2 na scenie!! Widzieli wszystko jak na dłoni.
Ps: siedziała też z nami Pani z OKE, więc chyba logiczne, że nie było mowy o ściąganiu!!
Pss: o wpadce w katoliku też słyszałam, więc naprawdę nie wiem skąd masz takie informacje... Pozdrawiam Cię i trzymaj się, i życzę Ci powodzenia, bo coś czuję, że Ci wyjątkowo teraz przyda!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "uczciwa matura"

Jak ja nie lubie takich ludzi ktorzy tylko opowiadaja ploty a nie umieja sie pozniej przyznac do swoich slow. Skoro jestes pewna ze bylo dokladnie tak jak mowisz, ze "nauczyciele pozwalali" sciagac to powiedz to glosno. Czemu nie zglosisz tego do OKE ... moze dostaniesz nagrode za wykrycie wielkiego spisku przeciwko ludzkosci?!?! ... gratz dziewczyno. Zasanow sie zanim cos napiszesz na forum, bo wiele osob moze miec przez ciebie sporo nieprzyjemnosci (dyrekcja wymienionych szkol). Pisalem trzy z czterech moich matur pisemnych i nie widzialem zeby ktos sciagal. Za kazdym razem przewodniczacy komisji dziekowal nam za wzorowe zachowanie.
Bardzo podobaly mi sie slowa Pana Dyrektora Śmiarowskiego przed maturą z matmy "to że My jesteśmy po drugiej stronie to nie znaczy ze jestesmy przeciwko wam. Jestesmy tu po to zeby zapewnic wam bezpieczenstwo i zeby pokazac ze jestesmy z wami ..." (mniejwiecej tak to lecialo :P w kazdym razie bylo bardzo budujace). Nikt wtedy nie ściagal (bo sam nie wiem po co :P)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org