sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tablet- jak wgrać gry ?

Witam,
mam taki problem,ponieważ nie mogę wgrać żadnej gry na tablet ;/. Nie mam pojęcia o co chodzi ale wydaje mi się że nie mam pewnie jakichś sterowników na tablecie dzięki którym by odbierały gry. A że się nie znam na tych sterownikach więc nie wiem jak mam to zrobić,może ktoś pomoże ?
z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

trzeba uruchomić tablek w tzw. trybie "Root Mode X" następnie wgrać przez USB plik .bootstrap i uruchomić funckję Restart By Game Appl. następnie pojawi się okienko z edycją pliku i w bajcie 766 trzeba wpisać pusty znak.

Potem uruchomicz tableta i masz wszystkie gry ;]

A tak na serio pewnie masz Androida to poszukaj programu AppStore - czy masz coś takiego?



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Chyba jednak będę musiała przejść się z nim do komputerowego ,bo sama nic nie zdziałam ;/ A tablet to MyTab 7 ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

mogę Ci pomóc, daj mi swój numer



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Jak tablet ma androida to podstawa do sciagania gier i innych aplikacji jest zalozenie konta no google






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

swego czasu "tańsze" tablety z androidem miały problemy z instalowaniem aplikacji z play google, trzeba zaktualizować androida i potem instalować poprzez w/w serwis i powinno wszystko hulać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

do Tommeknet : mogę ci e-mail podać : kingusniunia@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Generalnie do gier nie potrzebne są sterowniki. Być może, że ściągnąłeś jakąś grę która która najzwyczajniej w świecie nie pójdzie na Twoim tablecie. Nie pójdzie bo ma za duże wymagania sprzętowe bądź wersja Androida jej nie odpowiada. Trudno powiedzieć. Wejdź sobie na http://yourapps.info/gry-na-tablet i znajdź jakąś małą wymagającą grę - może jakąś logiczną. Tutaj wybór masz bardzo duży. Ściągnij sobie Sudoku, Tetris bądź Pacman-a. Są to z reguły mało wymagające gry. Jeżeli nie pójdą to faktycznie może być jakiś problem ze sprzętem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Też nie daje rady z tabletem. Jest plik ale nie wiem jak go uruchomić.
<a href=http://www.sidor.com.pl>Transport Wrocław</a>

Przeprowadzki Wrocław Transport Ciężarowy Wrocław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

sidor reklamuj się gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

Ja ściągam sobie ze sklepu - zakładasz sobie konto google i spokojnie możesz sobie ściągnąć takie gry jakie chcesz.
Możesz sobie też poczytać recenzje. Na przykład tutaj jest strona, na której sobie poczytasz jakie są fajne gry do pobrania na tableta : http://yourapps.info/gry-do-pobrania-na-tableta tak więc moim zdaniem warto jest się zapoznać szczególnie, że jest tego coraz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tablet- jak wgrać gry ?

A nie myślałeś o tym żeby grać online? Na https://gamehag.com/pl znajdziesz darmowe gry online. Jest w czym wybierać więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Sama od czasu do czasu gram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org