niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Renowacja wanny

Czy ktoś zna jakąś dobrą firmę lub osobę prywatną, która wykona renowację wanny w domu klienta na terenie Łomży? Solidnie i w miarę tanio?

...nadzieja umiera ostatnia...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Z czego ta wanna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Wanna w wannie zobacz na necie. U mnie zrobili dwa lata temu i jest super. Ciągle jak nowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Wanna żeliwna :/

...nadzieja umiera ostatnia...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Ale co dokładnie trzeba zrobić, bo Twoje pytanie rzucone troch w próżnię? Czasem człowiek się martwi, a okazuje się, że problem błahy... My tez tak mieliśmy, niedawno coś się dziwnego działo z odpływem i okazało się że pomógł taki zwykły płyn do toalet http://www.superkoszyk.pl/pol_m_SANSED-2542.htm, nawet nie musieliśmy używać kreta. A juz myśleliśmy, że trzeba będzie płytki kuć. No ale Tobie to pewnie dziura wyskoczyła lub coś w tym guście?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Przyjdź do www.teczalomza.pl na Pl. Niepodległości a tam mają dwa preparaty do renowacji wanien
Jeśli nie masz dwóch lewych rąk to sam sobie poradzisz . Cena tańszego 6zł. a droższy ponad 60zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Hej, ja korzystałam z usług firmy Jak Nowa, http://www.jak-nowa.pl/ - mogę polecić, bo efekt naprawdę fajny - wanna jak nówka :) A całość kosztowała mnie zdecydowanie mniej niż zakup czegoś nowego w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Korzystałam z usług firmy jak-nowa.pl i potwierdzam, że efekt takiej renowacji jest po prostu wow :) Zobaczcie sobie zresztą na zdjęcia przed i po - http://www.jak-nowa.pl/nasze-realizacje/, mówią same za siebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

Kupujesz papier ścierny, aceton, jakieś lepsze wałeczki do malowania, farbę poliuretanową, utwardzacz do tej farby i szalejesz :) Najpierw przecierasz papierem wanne, pozniej odtłuszczasz acetonem, mieszasz farbę z utwardzaczem i malujesz (2 lub 3 razy). Ja zrobiłem to sam i też wanna wygląda super. Zdecydowanie nie polecam środków za 6 zł jak ktoś polecił to wyżej bo po użyciu takiego środka przy bardziej intensywnym czyszczeniu wanny czy też zlewu ta farba będzie po prostu sie kruszyć i odchodzić małymi płatkami.

A wynajęcie firmy tylko wtedy gdy w domu nie ma żadnego chłopa :) Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Renowacja wanny

o czymś takim jeszcze nigdy nie słyszałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org