poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klimatyzacja serwis

Szukam serwisu klimatyzacji w lomzy. W miare rozsadne ceny za napelnienie i sprawdzenie.
Czy ktos moze cos polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Swiat opon i akumulatorow Robert i Artur Racis Premio, robili mi wczoraj przeglad w aucie, chlodzi jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

W Łomży nie wiadomo kto i gdzie zna się i zrobi serwis klimy....sami macajewy a zdzierają więcej niż w Białym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Za 100 zł napełnienie i odgrzybienie w serwisie opon za Statoil po prawej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

w piatnicy masz goscia ktory tylko klima sie zajmuje kierunek na czarnocin przed apteka uliczka w prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

W Łomży nie ma ludzi kompetentnych którzy by się tym fachowo zajęli w białym pan Andrzej 602 35 48 85
Nie ma za co :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

pol mot serwis skoda łomża mocno polecam nie liczą za nietrafione diagnozy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Ja też dołaczę się do tematu, mam problem z naprawieniem przewodu klimatyzacji do Forda Mondeo MK III 2 ,0 benzyna ,tzn. gdzie mogę pospawać aluminiową rurkę bo muszę zarobić przewód gumowy i konieczne jest ucięcie tej rurki bo inaczej nie da się tego zrobić, byłem juz w kilku miejscach i wszędzie rozkładają ręce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Podjedz do Starych Kupisk na przeciw masarni Kuzi tam w głębi podwórka klient zajmuje się przewodami, dorabia końcówki, zarabia przewody itp spytaj może coś poradzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

AUTO BORAWSKI ;) mają dobry sprzęt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Przemko, a nie firmy zajmujące się wszystkim i niczym typu borawski czy świat opon...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

byłem w Kupiskach i tez nie może mi pomóc, :-) nie spawa aluminium, a rurki to jakiś dziwny stop aluminium



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

LAS VEGAS ul.Towarowa u Tadeusza Sendrowskiego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Jest też klient który zajmuje się klimą w biurowcu PKS ale tani to on nie jest.....

http://dobrymechanik.net/mechanicy/lomza/chlodnictwo-klimatyzacja-a-baranski-3.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

fakt ale dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Tylko i wyłącznie Mariusz z siemienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Witam. Czy mielibyście może telefon do pana z Piątnicy naprawiającego klimatyzację?
Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Ja też polecam gościa z pks Barański.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

POKAZ CO MUSISZ ZROBIC JA CI POMOGE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja serwis

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://wentmaster.pl/ , na której znajdziecie ofertę firmy WentMaster, która zajmuje się czyszczeniem wentylacji i klimatyzacji. W moim przypadku wszystkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org