niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OSK "Daniel"

Witam swój egzamin zdałam za pierwszym razem .
Chciałam całej ekipie za cierpliwośc dobre wskazówki i miłą atmosfere.
Polecam wszystkim OSK"Daniel" naprawdę warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

a ja polecam ci psychiatrę, za reklamę się płaci.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

Co do OSK''Daniel" sama niedawno skończyłam kurs,wbrew pogłoskom zdałam przy pierwszym podejściu.Podejście do kursanta swietna potrafią wiele pokazac i nauczyc.Prowadzone są zajęcia teoretyczne w miłej atmosferze ,brak jakiego kolwiek skrepowania - co pozwala kursantowi o szystko zapytac,rozwiązac wątpliwosci przed egzaminem i zyskac pewnosc siebie co jest niezwykle ważne.Ani przez chwile nie żałowałam że udałam sie na kurs do OSK "Daniel"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

bardzo ciekawe, że obie panie andzia i emilja założyły specjalnie konto, żeby tylko pochwalić wspaniałą szkołę nauki jazdy.
ojjj... cieniutko musi kręcić się interes w tej szkole, skoro muszą porywać się na bezpłatną reklamę na forum.
a nie stać na normalną reklamę? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

Pan Daniel vel andzia- emila nawet nie pofatygował się, żeby IP sobie zmienić. hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

zenada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

no Poprostu Poprostu tak... Poprostu zawsze się spóźnia. Może nie wszyscy wiedzą o co chodzi z tym poprostu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

Powiem szczerze ja wykupiłem jazdy dodatkowe w osk daniel instruktor nauczył mnie jak radzic sobie za kierownica w sytuacjach codziennych .Czego nie moge powiedziec o innej szkole jazdy gdzie miałem kurs.pozatym opinie wsrod moich znajomych sa bardzo pozytywne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

A mi się zdaje że instruktorzy w tym ośrodku nie znają przepisów i dają zły przykład kursantowi chyba że tak lekceważąco podchodzą do tego co robi kursant za kierownicą ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

I tak oto robi się ANTYREKLAMĘ może i miało być dobrze, a wyszło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

PS , jakie podejście taka reklama ... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

3x reklama, ośrodek upada

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

żałosne te forum, każdy temat odrazu krytykowany. każdy ma prawo wypowiedzi a Wy bezczelnie zawsze krytykujecie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

Nie jestem instruktorem. Będę egzaminatorem za 4 lata . W zeszłym roku uczyłem się i widziałem jak "elki" Pana Daniela jeżdżą. Sam Pan Daniel nie"złapał się" u mojego instruktora, ale.... nic wiecej nie powiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

a ja za 4 będę premierem Francji hahah. Instruktor jak tam robota za 5 zeta na godzinę

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

zabawny Osioł wje8ał się na ch*jowy pomysł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

zenujace! reklama na forum ...
Ludzie ogarnijcie sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSK "Daniel"

Reklama jak reklama,warto by było wyrazić swoją opinię(może przyda się ona ludziom którzy szukają OSK)
Więc moje pierwsze wrażenie to leży u nich trochę organizacja w biurze.
Jazdy są w porządku,nauka także.Instruktor bardzo dobrze przekazuje to co ma przekazać,wyjaśni,wytłumaczy,nie krzyczy.Widać że chce kogoś nauczyć,a nie tylko 'wyjeździć godziny'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org