czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To już dzisiaj!

Już dzisiaj o 19.00 na Łomżyńskim Stadionie, ŁKS 1926 Łomża zmierzy się z Dębem Dąbrowa Białostocka w FINALE Wojewódzkiego Pucharu Polski.
Będzie to trzeci z rzędu Finał dla Naszych piłkarzy.
Zwycięzca tego meczu po spotkaniu z rąk Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Pana Witolda Dawidowskiego otrzyma puchar oraz pamiątkowe medale oraz przepustkę do gry w Pucharze Polski na szczeblu centralnym, gdzie już w lipcu zmierzy się z którymś z obecnych II-ligowców.
Warto przyjść w dniu dzisiejszym na Stadion i wspierać Naszych zawodników w walce o to trofeum.
Bilety na dzisiejszy mecz kosztują zaledwie 5zł a kobiety oraz dzieci do lat 13-stu wchodzą za darmo!
Dla najmłodszych kibiców MOSiR Łomża rozstawi dmuchane zabawki takie jak zjeżdżalnia i zamek.

Wszyscy dzisiaj dopingujemy ŁKS.

Mecz rozpoczyna się o godzinie 19.00!

Bądź ze Swoją drużyną!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

emocje jak na grzybach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

z wrażenia wstałem o 4 rano, nie mogłem zasnąć tak Mnie emocje od środka rozzzzpierają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

" oraz przepustkę do gry w Pucharze Polski na szczeblu centralnym, gdzie już w lipcu zmierzy się z którymś z obecnych II-ligowców." - to chyba najlepsza z nagród, nieliczna okazja dla naszych pilkarzy, aby pokazac sie z dobrej strony.

WSZYSCY NA MECZ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

To jakie dzisiaj baty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To już dzisiaj!

A gdzie relacja telewizyjna? bo piwko już chłodzę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org