czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Korzystając z możliwości przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Pani z okolicy ulicy Słowackiego ( 67 z + ubraną w turkusową kurteczkę ala’ortalion, włosy czerwień uczesana w wysokiego koka. Spacerując z grubawym biało-czarnym spanielem pozostawia jego odchody na chodniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

jebnij sie w leb pajacu idz i posprzataj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Gama, bardzo dobry pomysł z takim piętnowaniem obs...wających nasze miasto psiarzy ! Warto by było dokładać jeszcze fotki i może wreszcie psie gówna przestaną być " atrakcją " naszych trawników i chodników !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Popieram forumowicza o nicku "Gama" bo wygląda to niesmacznie, jak leżą odchody na publicznym chodniku. Post napisany w sposób kulturalny a nie tak jak post użytkownika o nicku "zielony0707", który może lubi czasem wdepnąć w minę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

społeczniaki jeba........e podpierdalacze. won do pracy na komende

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Żebym chciała być podpie***laczem czy społeczniakiem to gorsze brudy wywlokłabym na tym forum, a ja dołaczam się do przeciwników obsranych chodników i trawników przez psy i winię za to ich włascicieli !
Poprostu mamy dość ! po kiego wuja stoją te psie głowy z torebkami? Właśnie po to żebyście z nich korzystali sprzątając gówna swoich psów!

Jak tak to całujecie je po pyskach nie zwracając uwagi że tym pyskiem właśnie wasz pupil umył sobie tyłek po oddaniu stolca a brać odchody przez torebkę to się brzydzicie !!! My tymbardziej brzydzimy się non stop na to patrzeć i w to wdeptywać na kazdym kroku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem


Korzystając z możliwości chciałabym odnieść się do postu użytkownika Gama. Znam panią, o której mówisz - mieszka w klatce obok w moim bloku. Jeśli nie podoba ci się jej zachowanie to trzeba było porozmawiać z tą panią w cztery oczy a nie obgadywać za jej plecami - bardzo niedojrzałe zachowanie z twojej strony. Twój post niewiele da, ponieważ ta pani nie ma dostępu do komputera i nie dowie się w jak 'miły' sposób została potraktowana. Problem psich odchodów został już poruszany w innych postach. Uważam, że potrzebne są oddzielne pojemniki na psie odchody. Oczywiście miasto nie ma pieniędzy na ich zakup, a nawet gdyby zostały one zakupione to wątpię czy systematycznie chciałoby się z nich skorzystać. Ciężko jest zmienić mentalność mieszkańców naszego miasta, skoro jedyne co naprawdę lubimy robić to krytykować i obgadywać inne osoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Pojemniki zakupione, tylko leniwym właścicielom ciężko posprzątać. Wielu ludzi sprzątało zanim postawiono pojemniki i darmowe torebki - można? Można.

Następnym razem proponuję zrobić zdjęcie osobom niesprzątającym i umieszczenie ich w internecie (oczka zakryć).

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Droga Katie84
Ależ zwróciłam twej sąsiadce uwagę z prośbą aby posprzątała po piesku gdyż moje dzieciaki często wracają w ubrudzonych butach. W odpowiedzi otrzymałam: przesunięcie „kupy” sandałkiem bliżej murka. Skoro znasz tę Panią, to możesz zrobić nam tę uprzejmość i z nią porozmawiać a mianowicie po pieskach się sprząta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem


A możesz mi powiedzieć gdzie takie pojemniki dokładnie się znajdują, bo chyba nie na wszystkich osiedlach. Widziałam jeden w okolicach ulicy Długiej w kształcie psa (bardzo tandetnie to wygląda).
Jeśli uważasz,że robienie zdjęć jest dobrym pomysłem wydaje mi się,ze jest coś takiego jak ochrona prywatności jeśli nie to chyba czas uciekać z Łomży - Wielki Brat patrzy - cokolwiek złego zrobisz to sąsiad na Ciebie doniesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

jest dużo pojemników, nie przesadzajcie, ale nawet gdyby stały co metr to i tak nic by to nie zmieniło, bo kto jest kulturalny to po prostu sprząta a kto nie, ten zawsze znajdzie wymówkę, o czym tu gadać, doskonale wszyscy to wiemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem


Jestem młodą osobą, więc wątpię czy ta pani się mnie posłucha skoro starszej osoby się nie posłuchała. A jak się ciebie nie posłuchała to wpadłaś na genialny pomysł obsmarowania jej w internecie, świetny pomysł. Ciężko jest postępować w niektórych przypadkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Mało kto wie która to ta pani - chyba że mieszka na tym samym osiedlu. To jest kolejny przykład po prostu niesprzątania po swoim psie. Gdzie pojemniki? Na każdym kroku widze. Nie ma ich natomiast np na terenie przy "kościele Ambroziaka" gdzie najchętniej wyprowadza się psy żeby sobie tam pobiegały, załatwiły się...Jedna wielka sralnia dla psów, ot co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Jestem za piętnowaniem takich osób. Jestem nawet za robieniem im zdjęć w takich sytuacjach i zamieszczaniem w internecie. Może jeśli zaczęliby się wstydzić zastanowiliby się nad problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Uważam ze straż miejsca powinna to nadzorować a nie lata i łapie młodzież za byle co, przykład : mój znajomy dostał mandat za to że siedział na ławce a przy nim butelka piwa. Nie otwartego. Nie zamierzał go pić, stało tylko. Ale mandat wystawiony. Tak najprościej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

- miało być straż miejska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

kama 30 ty sie tak nie udzielaj

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

A jak pijak siusia na chodniku, lub przeklina przy dzieciach to tez go pozdrawiasz? pewnie nie! bo byś dostał w michę i tyle w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Kogo obchodzi to czy są pojemniki na odchdy w pobliżu czy nie skoro wychodzisz ze swoim psem na sranie to po nim sprzątaj flejtuchu, a jak nie to niech sra w domu a gówno do sedesu wasze gówno wasz problem na chodnikach ma być czysto. Wydaje mi się że niedługo temat zwierzęcego g..na
przybierze większą skalę bo to już przechodzi wszelkie granice. Znowu nasuwa się wieczne pytanie gdzie jest straż miejska i służby które to kontrolują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

haker2222222222 będę sie udzielać - a w temacie psich kup - zawsze !

Tyle o tym huczymy i zero odzewu. Proponuję mandaty dla właścicieli psów niesprzątających po nich przyłapanych na gorącym uczunku i uwiecznionym na fotografii jako dowód, 25% z mandatu dla tego kto go zdążył ująć na fotce. Pojemniki porozstawiane po całym mieście nie przyniosły pożądanych efektów - zacznijmy stosować surowsze metody! Mam nadzieję że może ktoś to poprze i wejdzie to w życie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

pozdrawiamy panią z pieskiem:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

To nie chodzić po trawnikach i nie będzie problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

fryko psy i ich właściciele też niech nie chodzą po trawnikach bo to nie jest teren do obsrywania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

to gdzie twoim zdaniem powinno wyprowadzać sie psa, jesli nie na trawnik?

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

albo jeden dzień wszyscy róbmy kupę na trawnik, a co! I tak zostawmy, zwlaszcza pod oknami psiarzy :) pod moim oknem notorycznie ktoś zostawia psią kupę. I jedynym wyjątkiem jest młoda dziewczyna w bardzo zaawansowanej ciąży. Ona daje radę się schylić, dziwne co? Da się ale to trzeba mieć w głowie coś wiecej niż hulający wiatr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

bless i znów wracamy do początku : co z psią kupą na trawniku??? to jest pytanie w takim razie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Trawnik nie jest miejscem na wyprowadzanie psa. Przede wszystkim pies potrzebuje ruchu, także trawniczek przed blokiem w żaden sposób nie zapewnia mu potrzeby aktywności fizycznej, tym bardziej psychicznej. Psa można zabrać na "pole", do lasu, do parku (oczywiście na smyczy i kagańcu). W Łomży jest sporo miejsc, gdzie można wybrać się z pupilem.
Prosta logika - nie chcesz sprzątać po zwierzaku, to go nie kupuj, bądź kup dom z działką i niech załatwia się na twojej trawce.
I żeby nie było, że jestem przeciwna psiarzom - sama mam psa oraz inne zwierzęta i sprzątam po nich, bo jestem za nie odpowiedzialna. I nie podoba mi się, że zawsze gdy jestem w Łomży, muszę patrzeć dobrze pod nogi, żeby w coś nie wdepnąć.

A może zacząć by tak postępować w przypadku przyłapania kogoś na gorącym uczynku? :)

http://www.youtube.com/watch?v=NR-ofePXj9E

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Kama30 - odpowiedź jest oczywista, mieć zawsze w pogotowiu torebkę, żeby po swoim psie kupę z tego trawnika sprzątnąć :) Ja się do tego stosuję, nie jest to dla mnie uwłaczajace, POLACY MUSZĄ DOJRZEĆ DO TEGO, ŻE Z PSEM JAK Z DZIECKIEM. NIE TYLKO PRZYJEMNOŚCI, ALE I OBOWIĄZKI! pRZYŁĄCZAM SIĘ DO WASZEGO APELU OCZYWIŚCIE.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pozdrowienia dla Pani z pieskiem

Chodziło mi tylko o to, gdzie w takim razie powinnam wychozic z psem, niestety na spacer dalszy, aby pies się wybiegał, mam czas tylko raz dziennie.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org