czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Witam,
Sz4k4l powraca :) Będę od czasu do czasu zaśmiecał forum swoimi filmami.
Piszcie co poprawiać, jak macie pomysły na fajne projekty jestem otwarty na propozycje, krytykę biorę na klatę :)

link:
http://youtu.be/8dQK2hbAIBs

Miłego oglądania (niecałe 1,5 min)

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Jedyne do czego można się przyczepić to to, że czasami kamera drży. Kup sobie jakiś statyw naramienny albo coś. A tak to bardzo ładnie Ci wyszło. Wkoło Łomży jest mnóstwo ładnych widoków, polecam okolice Morgownik-Balik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Część ujęć było robionych aparatem a statyw maiłem zajęty przez kamerę :( Cieszy mnie że się podobało :) A okolice Morgownik- Baliki odwiedzę :)

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

...ogólne fajnie się ogląda... przydało by się więcej panoramicznych ujęć i ciut wcześniej zacząć filmować zanim słoneczko już wstanie... narobiłeś mi smaka na ten balon a później już go nie było na ujęciach... ogólne cieszę się z każdej inicjatywy multimedialnej dotyczącej naszego regionu... warto też wybrać się bardziej na wschód - okolice Białowieży czy Hajnówki...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Jak już będziesz w Morgownikach to zajedż też do Jurek jest tam fajne miejsce zwane Jazem o tej porze można tam zobaczyć np. bobry i łabędzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Balon nie wystartował :(Od 3:30 zacząłem nagrywać, niestety jak zwykle w takie dni linia chmur bardzo nisko dlatego wschód tak późno pokazany (ciężko trafić na idealne warunki). Następnym razem będę pamiętał o panoramie :)
Jeżeli chodzi o okolice Hajnówki i Białowieży na pewno kiedyś, teraz okolica Łomży.

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Super dzięki wielkie za wszelkie takie informacje jak z tymi "boberkami" :)

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Film z wypadu do Biebrzańskiego Parku Narodowego

Panowie, mam pytanie gdzie najłatwiej będzie spotkać Łosia, bo z kolego chcemy uchwycić w kadrach w kolejnym filmie. Proszę o normalne odpowiedzi.

Jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko
inne, to krok naprzód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org