sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

wszystkie nieszczescia w polskiej piłce zaczeły sie wraz z przyznaniem obywatelstwa Emanuleowi O. potem to już była równia pochyła i reszta tych odzyskanych, i co "światowcy" wam z tego wyszło? tzw g.no. A mowilem jak wygrac to z polska młodziezą jak przegrać to również z nią. Ale dla was zagraniczne to lepsze :))))

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

kompromitacja polskiej piłki, skompromitowanie trenera, PZPN z 135 drużyną rankingu FIFA. Odwołanie trenera to za mało, odwołać Bońka, nie ma koncepcji na polską piłkę. Byłem przeciw Bońkowi, on nic nie robi, po za śmieszna reformą ligi na jeden sezon. Już się wykazali jedną reformą, co sezon pad kilka zespołów. Kmita Zabierzów, Polonia W-wa, Polonia Bytom, Lech Rypin, GKP Gorzów Wielkopolski (Stilon), Odra Opole, ŁKS Łódź, Heko Czermno.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

A co takiego ta piłka nożna? Może to jakiś przyrząd do amputacji nóg:-D
Co kogo to obchodzi!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

longslaw-brawo-pierwsza inteligentna odpowiedz jaka widze na temat pilki :)- ludzie czym wy sie przejmujecie - rozgonic nierobow do lopat i niech uczciwie zarabiaja na zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

Słuchać Tomaszewskiego on jako jedyny mówi prawdę a reszta to ściemniacze kasę tylko biją na tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

tyle kasy na stadiony upadłych firm budowlanych przez ten sport który u nas jest za mużynami już nieoglądam tych pajaców szkoda nerwów
wypieprzyć cały zarząd pzpn razem z żądem dać łopaty do ręki
i niech kopią rowy a nie piłkę

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

fakt, już niech lepiej pani Mucha dofinansuje III ligę hokeja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

Na Bonka poki co nie ma co narzekac bo niejednokrotnie glosno przejawial swoj "rasizm" wobec adoptowanych reprezentantow i mowil oficjalnie ze Polska reprezentacja dla Polakow. A co do trenera do wywalic z hukiem za totalny brak koncepcji i pomyslu na gre. 3 rzecz pozbyc sie nazwisk typu Kosecki Lewandowski albo na lawe bo jeden jest zrodlem politowania w swojej grze a drugi to ferment druzyny. I moze ktos mi wytlumaczy logike ustawienia z cofnietym napastnikiem - no jak dla mnie to nic innego jak chec wygrania wojny przez cofanie sie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska -Mołdawia 1-1 powiedzmy sobie jasno bo czas na analize;

@adamosxx,

przecież nasi starzy sąsiedzi Niemcy też nadają obywatelstwo obcokrajowcom (Turkom na przykład) i ich drużyna ma z tego pożytek, więc może to kwestia selekcji zagranicznego dobra... Swoją drogą wolałbym przegrywać honorowo, polskimi słabeuszami, niż tak jak teraz.



<< Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem. >>
(Oscar Wilde)


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org