niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie najlepiej założyć konto bankowe

witam gdzie najlepiej jest założyć konto w banku?,interesuje mnie żeby szybko wpływały przelewy i tanie było prowadzenie konta
proszę o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

bph kapitalne konto oplata 9,99zl ale jest wszystko za darmo wszystkie przelewy,oplaty,karta zadnych innych kosztow sie nie ponosi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

Ja BPH odradza. Dla nie ten bank jest mocno zacofany. Moja mama ma tam konto. Istna tragedia. Wiecznie jakieś problemy z dostępem online.
Ja mam Ing i nie narzekam. Mam prowadzenie konta za free. Kartę też, jeśli w przeciągu miesiąca zapłacę nią na kwotę 200 zł. Akurat ja głównie kartą płacę, więc dla mnie to nie problem. Mam też ubezpieczenie karty, za które płacę 2 zł miesięcznie. W razie kradzieży portfela, bank zwraca gotówkę, pokrywa koszty wyrobienia nowych dokumentów i karty.
Nie wiem jak jest w innych bankach, bo nie miałam potrzeby interesowania się ich ofertami :)
W każdym razie odradzam BPH i PKO.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

ING bank śląski oplata za prowadzenie=0 za przelewy=0 za kartę =0 z bankomatów= bez prowizji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

MBANK wszystko 0 zl

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

Tez mam ING.

Super!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

jeżeli Dostajesz regularnie przelewy co m-c,to Zaleć do aliora,też wszystko wówczas za free.wszystko przez neta se Robisz.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

nigdy aliora, przerobilem i tylko ciagle rosnace oplaty i zmiany regulaminu.. Najbardziej zadowolony bylem z mbanku, nie placilem za nic, kontaku z bok super. Wada? Nie maja u nas placowki, dlatego zmienilem na pko i tez nie narzekam, mimo, ze cos tam place

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

mnie tam alior pasi,żadnych zmian w opłatach,bo ich nie ma.warunek:regularne wpływy konto



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

ING jest lepsze od Aliora tylko tym ze w Aliorze płacisz co miesiąc za kartę a w ING nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

Millennium wszystko za 0zł, wraz z wypłatami ze wszystkich bankomatów jaki są na terenie Polski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

nie płacę za żadną z moich kart,bankomaty za free,prowadzenie za free.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

Bank pocztowy jest najtańszy, nie płacisz za prowadzenie konta, jedynie 4.50 za kartę do bankomatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie najlepiej założyć konto bankowe

Bank pocztowy faktycznie posiada ciekawą ofertę ale z drugiej strony posiada 0 oprocentowanie. Jest więc to magazyn pieniędzy na którym nie można zarobić. Idź pod ten link. Znajdziesz tam ranking konto osobistych. Kolejność nie jest przypadkowa i listę otwierają te najtańsze konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org