sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomysł na mały biznes

Witam jaki mały biznes przydałby się w Łomży, który by wypalił i nie przynosił strat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Pewnie taki, o którym nic nikt Ci nie powie, bo sam go zrealizuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Ale zrobić coś trzeba mieć cztery rzeczy - Pomysł,pieniądz, pieniądz i pieniądz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Wątpię, żeby ktoś nieznajomy podsunął Ci jakąś genialną myśl, nawet gdyby taką miał :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

rekin2
ze tak kulturalnie powiem: ***** prawda
jak juz domagasz sie 4 rzeczy ktore trzeba miec: pieniadz(w tym sie zgodze w 100%), umiejetnosci, wiedze i ZNAJOMOSCI :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Najlepepiej zastanów się co lubisz robić, a co mógłbyś z tego przekazać innym i na tym zarobić. Bo otwierać biznes, nie mając z tego satysfakcji, długiej kariery nie wróży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Klub, dancing dla osób 35+ bo te, które są to tylko dla małolatów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

otwórz sklep z odzieżą używaną !

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Odzież używana w niedługim czasie odejdzie do lamusa zresztą już widać co się zaczyna dziać jeden się zamyka drugi się otwiera i za miesiąc dzieje się to samo czyli się zamyka. Używaki wyprą outlety gdzie można kupić dobrą, nową rzecz w cenie używanej natomiast trzeba poświęcić 3 razy tyle pięniędzy na start czyli ok 80.000 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Po drugie małych biznesów jest już w Łomży tysiące więc chcąc się wyróżnić a przede wszystkim zacząć zarabiać trzeba mieć sporą ilość gotówki. Jeżeli masz 20 - 30 -40 czy nawet 50 tys. nie masz o czym marzyć by zaistnieć na rynku lepiej kup sobie samochód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

otworzyć jakoś producje bo pracowniów za 1000zł znajdziesz płace u nas jak w korei

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Jak kupisz samochód to możesz jeździć na taryfie, najlepiej usługi jak potrafisz fryzjer, szewc krawcowa itp. Dziś najwięcej zarabia się na usługach. Mały rekin będzie dużym rekinem powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Mały biznes to co w/g ciebie siedzenie na tyłku i zarabianie pieniędzy ,czy raczej coś z siebie chciałbyś dać i trochę zapracować na rozkręcenie czegoś.Ile masz lat i jakie masz doświadczenie zawodowe lub w czym jesteś dobry,czy masz auto i czy dostawcze.Może mam pomysł na własny mały biznes,ale na pewno nie podzielę się tym na forum.Mały nakład pieniężny trochę czasu poświęconego,trochę trzeba się czasami pobrudzić no i nie zawsze jest z tego pieniądz duży ale ważne że nie dokładam.Jeżeli nie jesteś leniem i nie myślisz tylko jak zarobić i się nie narobić możesz napisać mi mail może coś podpowiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

4 rzeczy?(pomysł,pieniądz,pieniądz i pieniądz).skoro Masz te trzy ostatnie,to po co Ci mały biznes?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

motyl62

według Ciebie szewcy i krawcowe to zawody przynoszące duże dochody? Rozejrzyj się po zakładach ile osób z nich pracuje na etatach u siebie , a ile z nich u kogoś. Nie wiesz o czym mówisz. Zapłać czynsz ,zus , pracownika i opłaty bieżące . Zobaczysz ile zostanie dla Ciebie . Fryzjerka, fryzjer , kosmetyczka to jak najbardziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

Co z pomysłu i pieniędzy jak ludzie nie mają kasy!
W naszym mieście raczej nic nie ma racji bytu.Tu potrzeba jakiegoś przemysłu żeby ludzie mogli ZAROBIĆ a pożniej WYDAWAĆ.A tu tylko same *lumpeksy*kebaby*banki-pożyczki i kredyty*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

trzeba stawiać na produkcję. Usług u nas dostatek.
____________________________________________________________
ubezpieczenia pojazdów, domów i mieszkań! tel. 501682502

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

dobry krawiec? czemu nie... a może wystarczyłyby poprawki krawieckie, bardzo blisko, albo w samej venedzie? w większych galeriach się to sprawdza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

uzywak lub ukladanie kostki brukowej,ewentualnie ogrodnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

kiebab?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

burdel otwórz

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomysł na mały biznes

burdel tez jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org