czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

Witam!
Może z Was ktoś wie, gdzie mogę wymienić-zamienić złoty łańcuszek ( ma splot, który wyrywa mi włosy w okolicy szyi) na inny, może być z dopłatą. Czy jest w Łomży jubiler, który sie tym zajmuje?
Dziękuję za odpowiedzi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

polecam lombard filar na starym rynku

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

zlotnik na rogu rządowej tam zapytaj

Michalski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

A czy może ktoś orientuje się ile mniej więcej kosztuje powiększenie złotego pierścionka ? Z góry dzięki za odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

powiększenie 10-15 pln



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

raczej 50-70zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

rozciągnięcie?toć to zgroza i rozbój



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

dobrą cenę dostaniesz u jubilera na mazowieckiej, sam zajmuje się wyrobem i przetapianiem, polecam, korzystałam i dał najlepszą cenę w łomży, byłam u kilku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA-ZAMIANA ZŁOTA

Wymianę polecam www.jubilerpieciak.pl. Pierścionek jeśli był kupiony w tej firmie powinni Ci poprawić za darmo .Cena powiększenia jest zróżnicowana i proszę się nie dziwić do to zależy od pracy którą trzeba wykonać .
10-15 zł - za powiększenie za pomocą rolki . Cały zabieg trwa około 0,5h i wymaga grubego spodu w pierścionku .
40-70 zł. - za powiększenie poprzez wstawkę . Operacja trwa około 2h i wymaga dołożenia niewielkiej ilości złota . Metodę tą stosuje się wtedy gdy spód pierścionka jest zbyt cienki lub trzeba go powiększyć o wiele rozmiarów .
100-120zł. Bardzo rzadko ale się zdarza że podczas powiększania nie uda się odizolować temperaturę i kamienie które się jej boją trzeba wyjąć ( bursztyn , koral, perła i wiele innych ). Praca taka zajmuje wtedy cały dzień .

mam nadzieję że trochę wyjaśniłem i pomogłem pozdrawiam

Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org