piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

Witam
Chciałbym zorganizować konkurs na najpiękniejszą działkę, ogród przydomowy w Łomży. Przewidziane są atrakcyjne nagrody dla dla najlepszych. Jak myslicie czy taka incjatywa spotkałaby sie z zainteresowaniem działkowiczy?

Pozdrawiam
Filip

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

w Ełku od dawna jest coś takiego organizowane, a ludzie wymyślają różne rzeczy żeby tylko wygrać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

no każdy by chciał wygrac
myśle że takie cos u nas przejdzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

Istnieje (istniało) coś podobnego na terenie spółdzielni Perpsektywa, gdzie wybierano najładniejszy ogródek raz do roku. Chyba całkiem spore zainteresowanie panowało, chociaż teren nie tak duży. Dlatego myślę, że taki konkurs pewnie przyciągnąłby sporo działkowiczów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

a w nagrode roczne zwolnienie z podatku od nieruchomosci. Bardzo dobry pomysl, Lomza wypieknieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

perkoz napisał(a):

> a w nagrode roczne zwolnienie z podatku od nieruchomosci.
> Bardzo dobry pomysl, Lomza wypieknieje.

No nie aż tak dobrze to nie bedzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

>No nie aż tak dobrze to nie bedzie :)

Nagrodą będzie pewnie łopata i grabię z autografem jakiegos łomżyńskiego notabla ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

nemo wrote:
Nagrodą będzie pewnie łopata i grabię z autografem jakiegos łomżyńskiego notabla ;-)

Mysleliśmy o M4 w Warszawie, ale twoja propozycja wydaje się byc atrakcyjniejsza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

Ja się inspirowałam tym co znalazłam tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

W przygotowaniach na pewno pomogą poradniki https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/poradniki/ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

Tak naprawdę to już samo posiadanie ogrodu jest czymś ważnym i muszę przyznać, że ja również od jakiegoś czasu rozglądam się za wężem ogrodowym. Nawet całkiem niedawno natrafiłem na fajny wpis https://www.podlane.pl/blog/jak-wybrac-waz-ogrodowy/ gdzie ciekawie opisano to jak wybrać wąż ogrodowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurs - najpiekniejsza dizłaka, ogród

Gdybym miał ogród, to chciałbym wziąć udział w takim wydarzeniu. brzmi bardzo interesująco
poza tym taki konkurs pomoże rozwinąć w ludziach kulturę i piękno miasta! pamiętaj, aby wdrożyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org