czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rehabilitacja Łomża

Witam
Czy zna ktoś dobry gabinet rehabilitacyjny w Łomży? Bo chodziłem tam na Rybaki do Caritasu, ale nic nie pomogło niestety ;( Bardzo prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

a z czym masz problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

z barkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

masz jakies przeswietlenie rozpoznanie itp? dokumentacje? i myslisz prywatnie czy na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

niemożliwe...
ja z rehabilitacji na rybakach jestem bardzo zadowolony :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

mozliwe.. kazdy jest inny kazdemu co innego pomaga a niektórym tylko operacja..

jak marcin chcesz to ja moge sprobowac Ci pomoc w razie czego daj znac to sie jakos umowimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Mam rezonans i wszystko i chcialbym prywatnie zeby nie czekac dlugo, gdzie znajde jakis dobry gabinet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

ja jestem fizjoterapeuta po kilku ukonczonych kursach jezeli jestes chetny moge Ci sprobowac pomoc tylko dopiero po niedzieli..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

sowczens tylko nie połam człowieka heheh,wszyscy mają w tym doświadczenie tylko ludziom nic nie pomaga

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

poki co checi nie wykazal :P wiec jest bezpieczny hehe zartuje jeszcze nikomu nic nigdy zlego nie zrobilem a efekty byly :) no jak nic nie pomaga to wtedy operacja... ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Ale czy Pan ma gabinet jakiś czy coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Chodziłem na Rybaki na rehabilitację , na tzw prądy , miałem problem z barkiem , łokciem i kolanem , pomogło jestem bardzo zadowolony. A druga sprawa , na swoje dolegliwości pracujesz latami , a po 2 tygodniach rehabilitacji chcesz być jak młody Bóg? nie da rady!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża



Chodzilem na rehabilitacje przed wlasciwym rozpoznaniem powaznego urazu kolana. Tak mnie prowadzili ortopedzi w Lomzy - PARTACZE!! I oczywiscie nic nie pomoglo bo niby jak?!?!

Juz po zabiegach korzystalem z rehabilitacji... i nie jestem przekonany czy pomogla rehabilitacja? czy sam zabieg i moje samozaparcie w usprawnianiu kolana...

Tak czy inaczej jak nie wiesz o co chodzi a jest cos powaznego... lub masz zwyrodnienie to rehabilitacja NIE POMOZE !!!

Rehabilitacja moze ci pomoc jak stlukles sobie bark przewracajac sie po pijaku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

to w takim przypadku co pomoze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża



Jezeli w opisie rezonansu masz wszystko jasne ze jest w porzadku to owszem rehabilitacja Ci pomoze + czas.

Natomiast jezeli masz jakies niejasnosci dotyczace wiezadel, kosci, stawow, miesni [zatarte obrysy, brak widocznosci przyczepow, pekniecia, zerwania] - to udaj sie do porzadnego ortopedy.

Chodzilo mi glownie o to ze niekiedy ortopedzi kieruja na rehabilitacje bo cos boli a nie potrafia zlecic porzadnego badania - typu rezonans, zeby miec wyrazny obraz czy cos jest nie tak. Wszystko na odwal aby pacjent sie odczepil...

Jezeli chodzi o mnie to i po rezonansie - powiedzial mi ze przeciez z tym mozna zyc... zapomnial powiedziec ze jak tak pozyje jeszcze rok to w kolanie bedzie wiecej 'sztucznych ' czesci... i jezeli ja juz sie upieram to on moze mnie zapisac na zabieg ktory tak naprawde bedzie tylko 'zwiadowczy'...

Jezeli masz tylko stluczenie/ naciagniecie/ przeciazenie to oczywiscie rehabilitacja pomoze - tylko jesli mialbys na nia czekac miesiacami to sam sie zrehabilitujesz... natomiast jesli w barku powstaly jakies zmiany to rehabilitacja ci nie pomoze taka prawda!

Przeczytaj jeszcze raz uwaznie wynik rezonansu.

Kup sobie do tego lek z Kolagenem typu Collaflex, 4Flex.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Troszke sie zapedzilem...

Po zabiegach rehabilitacja bardzo pomaga! Czesto jest przelamaniem miedzy bolem a kolejnym etapem sprawnosci, ktory samemu niekiedy ciezko przelamac. Dodaje power'a... chodzilo mi o to ze korzystajac z podpowiedzi przy mniej pwoaznych zabiegach mozna sie rehabilitowac takze samemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Ja nie miałem zbicia itp ,,, i mi pomogło ,a na pewno ulżyło. Wiem bo nie mogłem wejść na schody przykucnąć na lewej nodze , a teraz jest dużo lepiej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

fryko co to znaczy ze jest duzo lepiej? masz pelna wladze i sile w nodze? czekales 2-3 miesiace na rehabilitacje i Ci pomoglo tak? swiczenia gimnastyczne? mozna zrobic je w domu... krioterapia? sa oklady chlodzace... prady? pole magnetyczne? bycmoze cos pomaga... tylko Ty opowiadasz jakbys mial problem i chcial sobie ulzyc w cierpieniu bez rehabilitacji nie robiac nic... mi tez bylo lepiej i bez reahbilitacji bo cwiczenia na kozetce i krioterapia co Ci pomoga? obrzek sam schodzi i odrazu jest lepiej ale cwiczenia nie pomoga jak cos w nodze nie gra... zainteresuj sie lepiej powaznie swoim przypadkiem...

chyba ze jestes z tego typu ludzi ktorzy beda co pol roku chodzic na rehabilitacje a ja kcos strzyknie w kolanie to mysla ze to przez cisnienie heh komedia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Marcienie nie mam gabinetu póki co ale jest w planie w bliskiej przyszlosci.. poki co dzialalnosc na zasadzie rehabilitacji domowej z przyjsciem do pacjenta do domu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Przepraszam z rozpędu *Marcinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Sowczens a jaki jest u Ciebie koszt masażu pleców (po urazie kręgosłupa) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

powiem tak.. ja nie masuje, uzywam technik terapii manualnej czasem łącząc z elementami masazu.. to w zaleznosci jaki odcinek i po jakim urazie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

o więcej informacji proszę pisać na maila

fizjoterapeuta.lomza@gmail.com

zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

marcin1579 - podaj maila, skontaktuje się z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Polecam \"położyć się\" na oddział rehabilitacji, po pobycie w szpitalu są widoczne efekty leczenia, ponieważ masz kompleksową opiekę.
Najlepiej to poszukać rehabilitanta, który specjalizuje się w barkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Autor: izabell44

A wkladka domaciczna nie bedzie stanowic problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Jej przydała by się dobra praca a nie dziwacznie na wklejaniu płatnych postów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Ludzie, kiedy w końcu znudzi się wam wrzucanie starych nieaktualnych postów? Dałam się złapać i odpisałam bez patrzenia na datę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

tlenoterapia.lomza.pl rehabilitacja po udarze, urazie mózgu, chemioterapii i radioterapii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

660345055 masaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Ja mogę wam polecić ośrodek rehabilitacyjny z Warszawy https://bodymove.pl/rehabilitacja-stopy/ostroga-pietowa-dolna-warszawa/ tam pracują specjaliści, którzy mi pomogli powrócić do pełnej sprawności po złamaniu. Wam też pomogą jeśli tylko tego potrzebujecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rehabilitacja Łomża

Cześć! Poszukuję dobrej wypożyczalni szyn rehabilitacyjnych w okolicach Gliwic. Czy ktoś z Was korzystał już z takiej usługi i może polecić mi jakieś miejsce? Zależy mi na jakości sprzętu https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/szyny-rehabilitacyjne/gliwice/ oraz miłej i profesjonalnej obsłudze. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i rekomendacje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org