czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrodzenie betonowe

Zastanawiam się nad ogrodzeniem betonowym.Jakie firmy polecacie?Słyszałam że zdarza się że elementy pękają lub są krzywe może ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę od której brał i jest zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Polecam Stonel.Konarzyce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

A ja nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

napisz na email rafal1913@o2.pl to przedstawie Ci ciekawa oferte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Weź, odpuść sobie to dziadostwo, które tylko krajobraz szpeci! Powinni za to wieszać!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Wieszać? frotka,brałaś coś?Jeśli tak,to odstaw to lub zmniejsz dawkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

@kmalinka: To gratuluję, jeśli uważasz takie ogrodzenia za gustowne. Żal...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

malykrata mógłbyś napisać więcej czemu nie polecasz? Weszłam na stronę tej firmy,ofertę mają dość ciekawą ale zasiałeś ziarno niepewności.Polecano mi ogrodzenia z Zosina ale dziś tam dzwoniłam i ogrodzeń już tam nie robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Do frotka-nie przypominam sobie abym w swoim poście pytała czy takie ogrodzenia się komuś podobają a swoją prośbę kieruje do ludzi którzy mają takie ogrodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Nie polecam bo.... Nie na czas , nie montują sami tylko zlecają, a polega to na tym ze daj Panom żwir cement itp . Przynajmiej kiedyś tak było i stawiają tak ze aby stało dziś , kasa wzięta i cacy , mi na skarpie postawiono i nikt nie doradził ze moze być problem ze tak sie nie robi w sumie sie przewrocilo po niedługim czasie i około 10 m ch..j strzelił to tyle ... Lecz chyba nie ma konkurencji w okoliach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

A dajcie spokoj z betonem. Już nie jest taki fajny jak kiedyś. Jak grodzisz fabrykę to spoko, rozumiem. Ale jak tyły domu to pomyśl może o czymś takim jak płot panelowy - http://sklep.andrewex.com.pl/ploty-boazeryjne

5 lat gwarancji, a wygląd o wiele fajniejszy. Możesz zrobić podmurówkę ale nie ma też takiej potrzeby. Jak masz w miarę stabilny teren to kupujesz po prostu do zestawu kotwy i wbijasz w ziemię.

Myśl i działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Jesteś przekonany do betonowego? Moim zdaniem stalowe z elementów kutych jest dużo ładniejsze i bardziej solidne. Zobacz sobie przykładowe w Interncie, a może się do nich przekonasz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

stonel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Kluczem do sukcesu, aby ogrodzenie się trzymało są wysokiej jakości materiały łączeniowe. Można je zakupić tutaj: https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki/ogrodzenie-betonowe Warto kupować jedynie od sprawdzonych firm, tylko wtedy będzie się zadowolonym z zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Ogrodzenia betonowe Konarzyce.
Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

jezeli chodzi o ogrodzenie, to ja mam własnie na ogrodzeniu modułowym daszki betonowe od joniec i jest ok, bardzo ąłdnie to wygląda i jeszcze chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Zarówno ogrodzenie, jak i kostka brukowa to ciężki temat, ale skoro rozglądasz się już za jakimś, to polecam zapoznać się z ofertą dostępną na stronie: https://kostbet.pl/. Jestem pewna, że tutaj znajdziesz dokładnie to czego szukasz i to w atrakcyjnej cenie, więc naprawdę warto zdecydować się na usługi tej firmy. Na pewno, gdybym ja potrzebowała skorzystać z podobnych usług, bez wahania wybrałabym właśnie tą firmę, bo ma wysoką jakość usług, produktów i szeroki wybór produktów. Jak najbardziej więc polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrodzenie betonowe

Dzień dobry wszystkim! Czy ktoś ma doświadczenie z ogrodzeniami gabionowymi w Olsztynie https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/olsztyn/? Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę znaleźć producenta lub sklep z ogrodzeniami w tej okolicy. Jakie są Wasze opinie na temat tego rodzaju ogrodzeń? Będę wdzięczny za Wasze porady!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org