wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ŁKS II liga za DOLCANEM

ŁKS po meczu z WIGRAMI ma 58pkt.
MAZOWSZE straciło już szansę na pierwsze miejsce.
Teoretycznie tylko jedna drużyna może nam zagrozić (ale tylko teoretycznie).
PELIKAN rozegrał jeden mecz mniej i ma 44pkt. maksymalnie może zdobyć
jescze 18pkt. co w sumie daje 62pkt.

WNIOSKI SĄ PROSTE


!!!!!!!!!!! CZARNY SCENARIUSZ !!!!!!!!!!!!
W 5 meczach, które pozostały nam do końca rozgrywek zdobywamy 3pkt.
a PELIKAN w 6 meczach 18 pkt. żeby do II LIGI z 1 miejsca awansował PELIKAN z 1pkt. przewagi.
Mało realne ale jednak ( ja bym na taki scenariusz nie postawił nawet grosza ).

!!!!!!!!!!! DOLCAN ZĄBKI i MKS MŁAWA NA AWANS !!!!!!!!!!!

ŁKS wygrywa z DOLCANEM co daje nam w sumie 61pkt.
MKS MŁAWA wystarczy, że zremisuje z PELIKANEM co da PELIKANOWI 45pkt.
a do zdobycia w 5 meczach pozostanie im 15pkt. czyli max 60pkt.

13 MAJA o ok 18:50 możemy być już w II LIDZE

Proszę organizatorów meczu w Łomży o wysłanie kogoś do Mławy i przekazywanie na bieżąco kibicom ŁKS'u wydarzeń z meczu
MKS MŁAWA : PELIKAN ŁOWICZ

Mam też nadzieję, że jeżeli oba mecze ułożą się po naszej myśli to przeniesiemy się na STARY RYNEK razem z PIŁKARZAMI, TRENEREM i DZIAŁACZAMI ŁKS'u, i będziemy świętować do białego rana.

AZAZEL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

to ostatnie jest najlepsze :D

_________________________
Masz problem z Counter-Strike?
Pisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Tak II liga coraz blizej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

II liga II liga ŁKS!!! Ja już czuję atmosfere meczy II ligi i tam posiedzimy z rok albo dwa i EKSTRAKLASA ale wieże że do EKSTRAKLASY awansujemy w pierwszym roku tylko potrzebny jest STADION

Łomża! Zawsze kocham Cie!
Tobie, oddam serce swe.
Serce, swoje jedyne!
Oddam swojej drużynie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Juz jestesmy raczej w II lidze i niedlugo wielkie derby beda!!! Oczywiscie chodzi ŁKS-Jaga i my górą:) Ale jak zapewnimy se awans w sobote to zgadzam sie aby poswietowac troche:)

ŁKS Łomża na zawsze w sercu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

najpierw ŁKS niech sie zadomowi troche w tej 2 lidze, bo extraklasa to cieżka pilka teraz. Potrzeba bedzie nam porządnego stadionu z infrastruktura, wiecej sponsorów i stworzenia szkolki pilkarskiej z prawdziwego zdarzenia. Dzialaczy w klubie, trenera i kibiców mamy juz pierwszologowych:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Nie wiem co to za podniecanie sie II liga zobaczymy ile was bedzie chodziło na mecze a szczególnie na derby przyjdzie. A II liga to juz nie przelewki bo względem kibicowskim to nie jestesmy za bardzo przygotowani na II lige

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Jak nie jesteśmy , zobacz liczbe ludzi na meczach II ligi . Na niektóre boiska np. na Szczekowianke albo Świt przychodzi od 500 do 2,500 tys ludzi . A na ŁKS w tej chwili przychodzi od 2500 do 4000 tys. Jesteśmy dobrze przygotowani kibicowsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

ŁKS to jest to kocham ta drużyne i pewien od dawna jestem 2 ligi !!! Niepokoji mnie tekst o meczu z jaga to chuligani i wogóle pajace z co 2 klubem zatargi wolałbym żeby nam znowu stadionu nie rozpieprzyli... !!! Po za tym ŁKS RuLLEZZ !!!!!!!!!! ŁKS TO ZAJEBISTY KLUB JEST !!!!!!!!!



_,.-*'^'*-.,_,.-*'| HOTVIG |'*-.,_,.-*'^'*-.,_
admin. of DTP TEAM

http://dtpstudio.xt.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

II Liga będzie ciężka... mam nadzieję, że nie spadniemy po pierwszym sezonie do III ligi... tak jak Drwęca NML pewnie spadnie...

poza tym Pretorianie będą nękać naszych na Derbach :/

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

jesli bedziemy dopingowac nasz klub jak teraz to powinnismy sie utrzymac w II lidze....bedzie ciezko ale mysle ze mozemy byc w pierwszej 5 w II lidze...moze byc mecz z jago to moze byc ciezki mecz ale fajny:):):).....pozdro dla wszystkich fanatykow łks'u.....wszyscy na mecz z dolcanem...pozdro...

-=Na ZaWsZe ŁoMżA Na ZaWsZe ŁKS=-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Własnie o to chodzi ze nie jestesmy przygotowani i chodzi mi tu o "młyn" co z tego ze jest tam 250-300 osób jak polowa to dzieci i dziewczyny, kto by sie postawił w razie jakiegos avanti osób 50 góra. Derby z Jaga wszystko wyjasnia i z :młynku" 250-300 osób zrobi sie 100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Rysiek_85 i właśnie przez te jak to ładnie ująłęś "avanti" na znaczny wzrost kibiców ŁKS przychodzących na mecze nie ma co liczyć. Bo żadną przyjemnością jest oglądanie meczu w towarzystwie huliganów czychających tylko na okazję do wiadomo czego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

nemo: to może jeszcze działacze zdążą się przygotować i wyłapią do jesieni tych koleżków, którzy zamiast oczekiwać na przyjazd graczy Jagi czekają z niecierpliwością na przyjazd ich kibiców. Policja powinna kupić dłuższe pały i tyle !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Witam wszystkich kibiców! Nie rozumiem czym dla niektórych jest uczestnictwo w meczu. Zawsze myślałam, że to przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, w gronie przyjaciół lub rodziny. Kibicowanie określonej drużynie to (moim zdaniem) zachęcanie do gry oklaskami, skandowanie, robienie tzw. fali, komentowanie określonych zagrań czy sytuacji zaistniałych na boisku, pomiędzy kibicami. Wszystko to powinno jednak odbywać się w kulturalnej atmosferze. Wiem ,że podczas takiego meczu górę biorą emocje. Jednak jesteśmy chyba rozumnymi ludżmi,a nie zwierzętami i powinniśmy panować nad naszymi emocjami. Bardzo podoba mi się młodzież wymachująca szalikami i flagami i śpiewająca dla swojej drużyny. Ale czuję wstyd i zażenowanie gdy lecą na boisko po meczu (wygranym zresztą)butelki. A tak było ostatnim razem. Przydałoby się trochę kultury. Takim powinniśmy świecić przykładem,żeby to nas pokazywali w telewizji, a nie chuliganów wszczynających bójki. A dzieci i kobiety na meczu to ogromny sukces i dowód na to,że zaczyna się dobrze dziać.

Pozdrawiam:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Tak nas potępiacie a przypomnijcie sobie co było na meczu ze Stomilem kto pobiegł na Stomil gdy ten zaczoł rzucac własnie w ludzi na krzesełkach stroboskopami jak i w piłkarzy na boisku to własnie ci zagorzali kibice staneli w waszej obronie, bo czasami trzeba sie stawic i podjac wyzwanie rzucone nam kibicom bo mamy swój honor i musimy go bronic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Nic qźwa nie trzeba bronić. Trzeba pogonić własnych huliganów ze stadionu, a przyjezdnych huliganów po prostu nie wpuścić. Za honor to miej dobre oceny w szkole i ładną żonę w przyszłości. Piękny doping wystarczy, jeżeli zaś chcesz pobiegać to na nowym stadionie będzie bieżnia lekkoatletyczna i tam śmigaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

większość pewnie i tak narobi w gacie jak zobaczy flagę "Pretorians"... to jest ekipa na miarę ekstraklasy i nawet jeśli nie wpuszczą ich do nas na stadion to podczas rewanżu może dojść do różnych nieprzyjemnych akcji...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

> to własnie ci zagorzali kibice staneli w waszej obronie, bo czasami trzeba >sie stawic i podjac wyzwanie rzucone nam kibicom bo mamy swój honor i >musimy go bronic.

Sto razy czułbym się lepiej na meczu bez takich pseudo "obrońców".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Nie narzekajcie, na kazdym meczu jest ladna oprawa, wspolny oping, dobra zabawa, bardzo rzadko w porownaniu z innymi stadionami dochodzi do jakichs zadym, wiec pamietajcie, ze jest dobrze, a moze byc duzo gorzej, gdy w 2 lidze beda przyjezdzac do Lomzy duzo wieksze ekipy niz teraz.Ale my wtedy tez pokazemy klase;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Nażekacie na te chuligaństwo a jego prawie wcale nie ma w Łomży na naszym stadionie wiec nie wiem na co sie tak piłucie jedźcie na mecz innych drużyn zobaczcie co sie tam dzieje, a awanturników nie pozbedzie sie tak łatwo. Poprostu niektóży lubią jak skacze im adrenalina i wcalnie nie cierpiąn a tym postronni ludzie tylko zainteresowani ale oni maja swiadomosc tego co moze im sie przydazyc wiec nie najerzdzajcie tak na takowych ludzi tyle w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Wszyscy na mecz! Wierzę w awans! :)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

Rysiek_85: nikt nie najeżdża na takich co skacze im adrenalina. Powinni oni jeździć w gronie zainteresowanych razem z kibicami (tzn. huliganami) drużyny przeciwnej poza miasto (np. do Jeziorka), tam wynajmować salę. Tam też się napierdzielać i tam niszczyć sprzęt, wywalać okna i drzwi. Za to wszystko powinni potem zapłacić. Po drodze można by załatwić trochę policji, która by ich spałowała (tylko i wyłącznie chętnych i nie zaspokojonych). Pozostali prawdziwi kibice na stadionie skupili by się na wirtuozerii piłkarzy ŁKS, a nie łozbuzów ganiających się po trybunach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ŁKS II liga za DOLCANEM

peter: ile razy odbywała sie jakaś awantura na stasionie nigdy stadion nie urierpiał jeżeli chodzi o działalność łomżyniaków zawsze przyjezdi demolowali stadion. A z walkami poza miastem jest to dobre wyjście coraz bardziej popularne w całym kraju i nasi fani także się do tego stosują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org