piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Witam.Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć w którym salonie fryzjerskim na osiedlu Południe ścięłabym ładnie włosy?W którym salonie umieją podpowiedzieć fryzurę według własnego uznania lub ładnie zetną włosy po przedstawieniu im jakiejś fryzurki na zdjęciu u innej osoby jaką akurat by się chciało mieć by fryzjerka takiej dokonała.Proszę o szczere odpowiedzi ,bez pisania głupot!!!!Ja dotychczas ścinałam włosy na Ks.Anny ale teraz nie ma mojej ulubionej fryzjerki która ścinała mi tak jak ja chciałam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Pani Ania z salonu fryzjerskiego "AMELIA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

A gdzie jest ten salon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Najlepsza fryzjerka to pani Kasia na ulicy Prusa obok sklepu pss. Przynieś zdjęcie a fryzurę będziesz miała jaką chcesz. Ceny też super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Ścinałam się w zimę u pani Kasi.Ścięła mi włosy jak chciałam -fryzurka taką jaką miałam wcześniej ale wg mnie nie ma takiego drygu do ścinania jaki miała fryzjerka z Ks.Anny.A pani Kasia przyznaje jest bardzo miła:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

żeromskiego, przybudówka przy bloku lub salon Karina na kazańskiej




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

na małachowskiego w tym budynku gdzie glob byl, z tej str co jest sklep z bielizna, pani Edyta, sama ci moze doradzic moze na zdjeciu tez pokazac jak skojarzy ze widziala jakas tam fryzure, mi sama i bylam zadowolona :) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

To się dowiedziałaś.... :D Najlepiej popytaj znajomych bo tu na forum to tylko SOBIE reklamę robią...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

polecam Mariusza na ul Hipokratesa !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Kama30 jak sie podaje kilka salonów, to chyba nie może to być reklamowanie siebie..!!!




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

@malakrolewna : A ile złotych pan Mariusz bierze za ścięcie włosów?
A w pozostałych salonach w jakich granicach są ceny za ścięcie włosów?
Jeśli możecie to proszę o odpowiedź.Bo nie będę chodzić i pytać się od salonu do salonu czy biorą drogo czy tanio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Proszę jeszcze o odpowiedź.Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

Pani beata na polowej obok księgarni

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

najlepsza jest p. baśka
pozdrawiam ...................






Hans Kloss to wszystkich szpiegów boss.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsza fryzjerka-podpowiedź

@minimini033 : Na polowej to za daleko,ja pytałam o salon fryzjerski na południu:)
@hans_kloss : p.Baśka nic mi nie mówi ,bo nie napisałeś w jakim salonie strzyże no chyba że to jakiś żart z tą panią

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org