poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

WITAM

CZY MOGĘ PROSIĆ O NUMER TELEFONU DO PANA WETERYNARZA Z KONARZYC.
NIE PAMIETAM NAZWISKA TEGO PANA, JAKIS CZAS TEMU NA FORUM BYŁA MOWA O TYM PANU, MNÓSTWO BARDZO POZYTYWNYCH WYPOWIEDZI .

TAK WIEC JEŚLI KTOS MOZE MI POMÓC TO BARDZO PROSZE O NUMER TEEFONU GDYZ NA FACHOWĄ POMOC CZEKA MÓJ PUPIL A W łOMZY Z TEGO CO WIDZĘ STRASZNE NACIAGANIE NA KASE A EFEKTÓW LEKOWANIA NIE WIDAĆ.

PROSZĘ O NUMER TELEFONU JEŚLI MACIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Proponuje weterynarza u nas w Łomży na Hipokratesa. Nazywa się Leończuk i jest naprawdę dobrym weterynarzem i nie bierze dużo. Wyleczył mojego pupila z żółtaczki nie dawał mu szans na przeżycie, ale się udało. ma gabinet weterynaryjny na samym wjeździe do Starej Łomży. Jeżeli chodzi o kontakt to moge podać jeżeli Pani będzie chciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Ja polecam Oazę na Wojska Poskiego 862165772.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

722938299



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Ja z Łomży też Oazę. Leończuka odradzam. Klepnął mojego psa z lewej, z prawej i bez wykonania badań stwierdził, że psu nerki siadły. Tłumaczenie, że w drodze do gabinetu i nie tylko sika normalnie, nie pomogło. Pojechałam więc z psem do "Oazy", gdzie wykonano wszystkie badania. Oczywiście nerki były ok, a wątroba szwankowała. Dostał leki, później zajadał Hepatil i było ok :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

A ja nie polecam żadnego weterynarza w Łomży,bo żaden nie jest tego wart :).Archaiczne leczenie i pobłażliwe podejście do pacjenta.Prowincja to i prowincjonalne podejście do sprawy.Tyle w temacie

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

czy chodzi Ci o Pana Marka Przybyszewskiego? jeżeli chodzi o P.Leończa to szczerze odradzam, swojego czasu chciał uspać mojego kota który wskutek wypadku miał niedowład tylnich łapek, a wystarczyło smarować mu łapki denaturatem i podawać kompleks witamin b. od wypadku minęło 8 lat i kotek ma się dobrze, biega, skacze i po urazie nie ma śladu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Tak dokładnie chodzi o Pana Marka Przybyszewskiego proszę o numer telefonu jeśli macie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Wystarczy w Google wpisać - weterynarz Konarzyce

http://www.megaweterynarz.com.pl/10,podlaskie/643,konarzyce/1614,vetivet-s-c-dymerski-w-koda-a





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

604563408 Marek Przybyszewski - weterynarz z konarzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

podaj maila Anuska to prześlę Ci kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Przybyszewski Marek Gabinet Wet. „VET-MARK” 18-404 Łomża Konarzyce,Łomżyńska 101 Łomża 086 2157623 Gabinet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

dziękuję za odpowiedż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

gerfield może wiesz w jakich dniach i godzinach przyjmuje Pan Marek Przybyszewski byłabym wdzięczna za informacje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WETERYNARZ KONARZYCE PROŚBA O TELEFON

Musisz kontaktować na komórkę, Pan Marek na co dzień jest w Grajewie po południu już powinien być w przychodni w Konarzycach. Na prawdę szczerze go polecam i wbrew niektórych opinii wcale nie jest droga, a za to bardzo dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org