niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyjmą mnie?

15 pkt. ze sprawdzianu szóstoklasisty. Chodzi o katolika mój brat chodził tam do szkoły 6 lat świadectwo będę miał dobre wychodzi mi 5.0 sam nie wiem dlaczego mam tylko tyle ze sprawdzianu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

pewnie dlatego zes glupi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

Znakomita odpowiedź. Ale tak na serio to mam szansę? Wiem że zawaliłem ten sprawdziań ale co bardziej się liczy średnia czy ten egzamin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

Liczy się ilość wolnych miejsc i ilość zgłoszeń. Będą brać od największych wyników w dół aż do pełnej listy osób. Jeśli się załapiesz to będziesz, jeśli nie to będzie trzeba innej szkoły poszukać. Wszystko zależy od tego ile osób się zgłosi i z jaką punktacją ogólną.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

kiedy bedziesz skladal papiery do jakiej kolwiek szkoly, dołącz to co napisales w pierwszym poscie;]
"na pewno" cie przyjma hahaha

poza tym, tak... tak... my za to juz wiemy dlaczego miales AŻ 15 pkt(chyba to suma, bo 5 pkt z polskiego)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

oceny nigdy nie idą w parze z wiedzą. Wiem sam po sobie. W liceum kiepska średnia a matura lepiej napisana od tych co mieli 4.0

Knox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

dobre oceny w tygodniu dla lizusów,a sprawdzian sprawdzianem.ot... cała prawda



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

Do katolika w 100% przyjma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

A skąd już masz wyniki sprawdzianu???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

W jakiej szkole ci postawili średnio 5.0 jak napisałeś sprawdzian na 15 pkt. Mój syn ma średnio 4.1 i napisał na 31 pkt. Uczy się w dwójce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

tak jest ,że wiedza z lekcji ni jak pokrywa się na sprawdzianach czy maturach..ja tempa dzida z matmy ledwo 2 na koniec ,przez trzy lata w liceum męczarnia, poprawka w drugiej klasie a matura z matmy na 60%...od wyniku dużo zależy : stres, nie podpasują zadania...
przyjmą Cię do katolika to nie wyczyn się dostać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyjmą mnie?

15 pkt to nawet krowy doić ci nie pozwolą.

niech żyje sojusz robotniczo chłopski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org