środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wybawienie

niesamowite i tragiczne czego jestem świadkiem ,pies wielkośći amstafa dobiera się do jednego z chlewków na podwórzu i dosłownie łamie zębami drzwi z początku byłam zdziwiona, bo nie wiedziałam o co mu chodzi ale po czasie gdy zrobił większą dziurę ujrzałam pysk psiny która jest tam zamknieta i teraz pytanie co można zrobić ? czy powiadamiać osoby upoważnione i pies zostanie odłowiony do schroniska czy poczekać aż wróci własciciel choć nie wiem kto to jest jedynie mogę obserwować chlewek i sama mu puknąć do głowy co on robi?jak wychodzi tyle że może mu to sie nie spodobac i może puknąć mnie ,a nie wiem ile ten pies tam już jest to niech zostawia go w domu a nie w chlewku?co wy na to? .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybawienie

no i tak to zamykam temat,iż do straży miejskiej nie da sie dodzwonić nikt łaskawie nie podniesie słuchawki, a w Urzędzie Miasta powiedziano mi iż dziś są cytuję Złote Gody:)i pan niestety nie jest w stanie mi pomóc w tej sytuacji i tak podniósł słuchawkę jak powiedział ,iż nikogo niema w urzędzie zdecydował się podnieść telefon i bardzo mu przykro ale nic nie może zrobić . Ahhhhh tak przecież to tylko pies skończyło się na dobrych intencjach ,czytających pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybawienie

Złote Gody..? wow...tam zawsze jakaś okazja do uroczystości się znajdzie.. :D

Moze temu psowi nic nie będzie....Moze faktycznie poczekaj jak wróci właściciel i porozmawiaj z nim albo obserwuj co on bedzie z tym robił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybawienie

masz wiatrówkę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wybawienie

piesek już w domu patrol policyjny sie pofatygował,właścieciele byli w tym czasie w domu.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org