czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Witam,
w środę otworzył się nowy kebab Istambuł ul .Mazowiecka przy sklepie monopolowym Lord. Na ulotkach widniał zapis iż przez 3 dni 50% ceny. Dziś zachodzę tam by skorzystać z promocji a tam zmieszany Turas coś mi tam pitoli po swojemu że już się skończyło itd....rzuciłem więc mu ulotkę na stół i podziękowałem. Ponadto zauważyłem straszny syf i nieświeże warzywa...odradzam tych patałachów!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

ojej straszne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

ten kebab to chyba ten sam przeniesiony z góry obok banku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Jedna wielka porażka...już wiadomo dlaczego tam na górze też nie szło....myśleli że jak tu otworzą to zaraz tłumy....niech nauczą się biznesu....a nie dłubać w nosie tylko i robić ludzi w trąbkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

chciało Ci się zakładać konto specjalnie po to, żeby kogoś obsmarować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

jak można w ogóle jeść takie świństwa...bleee!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Odezwali się kiperzy KEBAB-ów:):)

O matko !! Dzięki waszej krytyce na pewno KEBAB-ownia upadnie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

u goty kolo banku jest Kleopatra i bedzie :) ludzie jesli nie wiecie o czym to nei piszcie bo tylko wcyhodzi na jaw to jak malo inteligentni z Was Ludzie. Mowicie aby nauczyli sie biznesu?? wiecie co? oni lepiej potrafia sobie biznesk ogarnac w naszym Polskim kraju niz wiekszosc z Was.... aj zal mi Was dzieci forum 4lomza.pl. zgnijcie tu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

strażak


A ty może zamknij na chwilę oczy , weź głęboki wdech , wypuść powietrze i przeczytaj to co spłodziłes :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

kupując kebaba osiedlasz araba.




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

OJ TAM, OJ TAM...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

A Ty pauliska w detektywa się bawisz, sprawdzasz ile kto postów pisze, nudzisz się dziewczynko oj nudzisz. Widocznie gość umie liczyć do 3 i odejmować procenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

i czego się czepiasz? jeśli ktoś kogoś krytykuje to wypadałoby konstruktywnie, a nie obsmarowywać i obrażać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Wszystkie te całe kebaby to jedno wielkiego gówno ... jak się nawet ogórków nie chce obierać tylko kroić na grube kawałki lub wcale warzyw nie myć to sami żryjcie takie jedzenie to jest odnośnie do wszystkich kebabów w tej gminie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Wcale sie nie czepiam, gość wyrazil jasno co ma do zarzucenia, bardziej sprecyzowac Ci potrzeba? Jak można zapraszac klienta na promocje, która się skończyła?Co do warunkow sanitarnych sama sprawdz, mieszkasz niedaleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Nie, dzięki. Chyba nie zrozumiałeś, bo chciałam przez to powiedzieć że można też kulturalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Tu Cię popieram, tym bardziej że może tam byc naprawde dobry kebab, ja w każdym bądz razie chętnie tam wpadnę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

i chcial chlopak w koncu sprobowac kebaba, bo taka promocja i znowu sie nie udalo, wspolczujemy Ci :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Zostało tylko kondolencje szczere złożyc .
Więc składam :


Wyrazy współczucia z powodu braku za półdarmo :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Niewiem skad macie informacje,ze to ten sam Kebab co ma gorze jest. Z tego co wiem to Kebab Kleopatra jest dalej. Z tego co wiem to Wlasciciel Kleopatry otwiera drugiego kebaba na Al. Legionow-bynajmniej na samodzie maja dwa adresy
a kebaba Istanbul ma Polka i pracuja u niej Ci Turcy co pracowali w Kleopatrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

aneta d - sprawdź znaczenia słowa "bynajmniej" bo się ośmieszasz




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Dzisiaj byłem - jest ok.
Fajne kebaby w picie, nie trzeba widelców i kombinerek.
Mają kebab z falafelem dla wegetarian.
A do kawy polecam baklawę, chociaż dość droga - 2 zł/kawałek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Zerknąłem tak tylko ogólnie na to co piszecie, ale postanowiłem wyrazić własne zdanie.

Wszelkie kebaby, hamburgery, fast foody itp. to nic innego jak jeden wielki syf - nie bez powodu w nich nie jadam (a nawet jeśli to bardzo rzadko) i proponuję to reszcie użytkowników. Naprawdę, opłaca się poświęcić chwilkę czasu i samemu coś przygotować. To nie jest trudność równa zdobyciu szczytu Mount Everestu, a nie dość że będzie to smaczniejsze, to również i będzie znacznie zdrowsze.

A jeśli widzicie, że w jakimś lokalu (tak jak w tym w temacie opisanym) proponuję zgłosić to Sanepidowi. Przynajmniej będzie jeden śmietnik mniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Vinci - generalnie masz rację.
Czasem jednak brak jest np. czasu, by coś zrobić.
W dodatku fast foody stanowią dla niektórych atrakcję samą w sobie. Jako miejsce spotkań i wyżerki poza domem.
Do wszystkiego należy podchodzić z rozsądkiem, podobno wódka też szkodzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

tego typu tematy to nic innego jak tandetna reklama,lub oczernianie swoich rywali.
a co do wódki to tylko "podobno",myślę że to plotki



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

W każdej plotce jest ziarenko prawdy, wolny niewolniku:)

Ale czy szkodzi ??Hmm mi jakos nie trafiło się jeszcze:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Coś mi się wydaje, że niedługo, KEBAB stanie się TRADYCYJNĄ ŁOMŻYŃSKĄ POTRAWĄ REGIONALNĄ :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Po części macie racje. Jednak muszę napisać że kebab z kurczaka mają dobry. Nie jakaś tam rewelacja ale na tle innych kebabów ten jest dobry.

Poza tym same minusy.
W lokalu jest syf, pożałowali kasy na jakiś szyldzik tylko mazakiem odręcznie nagreźdane co i jak. Maszyny mają stare no i wydymali swoich przyszłych klientów, w tym mnie, na ostatnim dniu promocji, bez słowa przepraszam - tak się nie robi. Piszę to z nadzieją że przeczytają to właściciele, bo jak ogarną te minusy to może być całkiem przyjemnie.

A na plus jeszcze to że obok w Lordzie można w normalnej cenie kupić jakąś cole lub piwko pod kebaba.

A i najważniejsze. Ten kebab nie nazywa się Istabuł tylko TUBIŚ, na szyldzie jak wół jest napisane ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

pewnie "tele" odpadło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

KEBAB ''tele'' TUBIŚ dobre, ale sie uśmialam :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

to że jest dalej to nie znaczy że nie otworzył drugiego, dlatego też napisałem chyba, a napisałem tak dlatego że bardzo często właściciel tego z góry tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

swoja drogą w kleopatrze była Gesler? wywiesili tam plakat że pita 7,90 Magda Gesler polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Nie jadłam, więc nie wypowiem się na temat jedzenia, ale reklama tego lokalu to jakaś masakra! Wczoraj za wycieraczką znalazłam ich ulotkę. Ponieważ padał deszcz, a potem wyszło słońce - mam na swojej szybie ich całą ofertę. Zadzwoniłam na numer podany na ulotce poinformować właścicieli o zaistniałej sytuacji i usłyszałam, że "nie tylko oni tak robią" itd. Bardzo arogancka Pani, z którą rozmawiałam zamiast powiedzieć, że jest jej przykro i postara się, żeby więcej nie było takich sytuacji, była strasznie obrażona na mnie jak ja mogę dzwonić do nich. Chodziło mi jedynie, żeby na przyszłość wzięli po uwagę, że nie jest przyjemnie drapać szybę przez czyjąś bezmyślność. Podobna sytuacja jest z tysiącem ulotek rozrzuconych po całej klatce, które ktoś musi potem sprzątać. Wkładanie 10 ulotek do skrzynki też nie jest najlepszym pomysłem. Może właściciele powinni zastanowić się, że zamiast reklamy, w ten sposób robią sobie co najwyżej antyreklamę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Nie zeżarł za pół-darmo to nie poleca, proste... macie omijać z daleka.
I kto tu jest patałachem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

byłem i smakowało mi bardzo więc może spróbować trzeba

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

rzucił ulotką i wyszedł, nie jadł, ale zdąrzył zobaczyć nieświeże warzywa, co za tupet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

borix85 a co ty z konkurencji czy co ty lepiej uwazaj zeby turki cie nie wysadzily

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Powiem wam tak jak na pierwsze moje wrażenie to akurat ten kebab był najlepszym jaki do tej pory jadłem w łomży niczego nie brakowało a szczególnie mięsa, zamówiłem mały i ledwo go zjadłem do końca. Polecam naprawde warto i z tego co wiem to wszystko robią ręcznie sosy i przyprawy, a cena przystępna jak za taką ilość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy Kebab Istambuł Mazowiecka OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Najlepszy KEBAB W MIEŚCIE JEST NA LIPOWEJ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org