czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Witam.
Poszukuję jakichkolwiek świadków wypadku drogowego który miał miejsce 11 marca 2013 roku około godziny 23:00 w Sulęcinie Włościańskim gdzie zderzyły się czołowo czerwony VW Passat oraz srebrny Opel Astra. Kierujący pojazdem marki Opel Astra był pod wpływem alkoholu (2.2 promila) i zaczął wyprzedzać pojazd ciężarowy. Po zderzeniu wysiadł z samochodu i jedyne co powiedział to to czy ja też piłem, oczywiście byłem w 100% trzeźwy. Po tym wsiadł do swojego samochodu i uciekał z miejsca wypadku w stronę Ostrowi Mazowieckiej spychając do rowu samochód Straży Pożarnej.
Proszę o jakąkolwiek informację od osób które to widziały. Oskarżony o spowodowanie wypadku Robert S nie przyznaje się do winy twierdząc że to była moja wina. Z własnych kontaktów dowiedziałem się również że prowadząca tą sprawę Pani prokurator jest spokrewniona z oskarżonym.
Jeśli ktoś widział ten wypadek proszę o kontakt ze mną na numer tel. 503-356-769. Gwarantuję nagrodę dla tego który widział to co się stało

Dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

chlopie nie poddawaj sie! a co do prokuratury to .... a sie nie wypowiem bo znowu oberwe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

hym czyli co zepchną straż i uciekł z miejsca wypadku bo nie rozumiem ....
skoro był pod wpływem to jego wina definitywna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

heh. nie mam zamiaru się poddawać bo to nie była moja wina. Chodzi o to żeby sprawiedliwości stało się za dość. dalej mam pęknięty mostek i uszkodzone płuco. Chodzi o to że on może więcej bo ma kasę. teraz i do prokuratury i na policje chodzę z dyktafonem żeby miec dowody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

najpierw zderzył sie ze mną, potem zbiegł z miejsca wypadku i przed ostrowią zepchną Straż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130312/KRONIKA_POLICYJNA/130319950

na internecie też praktycznie nic nie pisze. tylko to że on zawinił i że był pijany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Piszesz, że Ty prowadziłeś i w ogóle masz urazy do dziś, a według zamieszczonego artykułu to pasażer poniósł obrażenia opisywane przez Ciebie. Nie to, że się czepiam... :) Poza tym, zdarzają się przypadki, że kierowca, który prowadził pod wpływem alkoholu nie jest odpowiedzialny za spowodowanie wypadku. W artykule też nie ma o tym wzmianki poza tym, że był pijany. Więc może to nie do końca jego wina?

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

dla tego napisałem że w tym artykule nic praktycznie nie ma. To jest też prawdą że pasażer ma takie same obrażenia co ja no ale mogli napisać wszystko od a do z a nie tylko 1/10 tego co się wydarzyło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Nie rozumiem.To kto stwierdzl ze ma 2,2 promila?
Chyba nie policja skoro pojechal dalej.
Paranoja!
Czy ty ,na oko'?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Nie. policja stwierdziła że miał 2.2 promila.
pojechal dalej a raczej uciekał bo policja przyjechała gdzieś po 15-20 minutach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Nie wazne kto spowodowal wypadek. Jezeli kierujacy pojazdem jest pijany i wypadek nie jest z jego winy to i tak on ponosi pelna odpowiedzialnosc za to ze byl pod wplywem. Tylko jak to jest ze policja przyjechala po 20 min, a Ty wiesz ile mial promili i uciekl przed policja i badaniem alkomatu.?

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

sciemnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

jaaaaa: ale czy ja powiedziałem że go nie złapali? Oczywiście powiedziałem że uciekał ale go złapali dopiero przed Ostrowią jak już zepchną Straż. A stąd wiem że miał akurat 2.2 promila bo policja która potem mnie przesłuchiwała tak powiedziała a poza tym mam wgląd do akt ale co z tego jak on zeznaje co innego.

Opelik: jeśli nie wiesz jak to było nie odzywaj się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

jesli prokurator jest spokrewniony, to poczytaj Kodeks Postępowania Administracyjnego i złóż wniosek o wyłączenie tego prokuratora :) i po problemie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

czytałem o tym, myślałem również o tym żeby sprawę do Łomży przenieść ale adwokat mi odradził (Fabiś). 21 byłem na konfrontacji w Ostrowi to po wyjściu z komendy gdyby nie to że policjantka mnie zatrzymała to bym obił jego i jego papugę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

sciemniasz

jupilaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Tak, oczywiście. Nie wiesz co wtedy było, jak do tego doszło więc się nie wypowiadaj na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Witam. Mam nadzieje ze znajdą się swiadkowie wypadku. Ważne jest to co zanotowała policja. Na miejscu wypadku pojawila się karetka? wspomniales tez ze odniosles obrazenia. Z mojego punktu widzenia sprawcą nie jestes ty a facet, który był pod wpływem i dodatkowo uciekł z miejsca wypadku. A co z kierowcą samochodu ciężarowego, którego wyprzedzał ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Tak, na miejscu pojawiła się karetka. Ja wiem że tamta osoba jest sprawcą, ma już zarzuty postawione bodajże 178a par. 1 k.k za jazdę pod wpływem.
A kierowca owego ciężarowego samochodu zatrzymał się, zapytał czy nim nam nie jest, wsiadł i zaczął się przepychać między samochodami żeby odjechać. Kurde, gdybym był mądrzejszy to bym choć jego tablice spisał ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypadek 11.03.2013 w Sulęcinie na trasie Łomża - Ostrów Maz.

Ponawiam pytanie. Czy widział ktoś co się wtedy stało? Czy znajdzie się jakiś świadek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org