poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobra firma zwalczająca mrówki

Czy ktoś mógłby podać namiary na dobrą firmę zwalczającą mrówki, bo skorzystałem z usług jednej z łomżyńskich firm z 1 strony z Googli, mrówki dalej są, 200 zł wydałem a reklamacji nie chcą uznać ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

zrob pulapke na mrowki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Hahahahahaahahaha firme na mrowki.? Czlowieku z konia spadles.? Haha nakupuj specyfikow po kilka zlotych i porozsypuj sam. Dziala jak talala, wiele razy robilem to i bylo git. Ale zeby jakas firme do tego.? Do glowy nigdy by mi nie przyszlo hahaha.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

vizew ma mrufki w uno fiacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Gdyby to skutkowało. Próbowałem już wszystkich proszków a mrówki niebieskiego i czerwonego, firma zrobiła oprysk i po tygodniu znowu wylazły. Z konia nie spadłem po prostu chcę się ich pozbyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

W Gradach Woniecko jest super firma.
Maja 5 przeszkolonych mrowkojadow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Nie lepiej się z nimi dogadać i wynegocjować jakieś rozsądne warunki np. będą się dorzucać w połowie do opłat? Jeśli negocjacje zawiodą pozostaje kupno mrówkojada.
A tak poważnie ja kiedyś stosowałem Expel to taki proszek, który można rozsypać lub rozrobić z wodą dodatkowo wspomagałem się płytką Globol lub Global coś takiego.
Z domowych sposobów ponoć rozsypywanie proszku do pieczenia pomaga jednak uważam to za mit.
Bardzo ważne by żywność trzymać w szczelnych opakowaniach i dokładnie wysprzątać pomieszczenie z żywnością a półki i szafki można dodatkowo przetrzeć roztworem z octu i wody.
Fakt, że trochę śmierdzi octem, ale u mnie to pomogło w połączeniu z w/w produktami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

jak po tygodniu wylazly to reklamacje trzeba zlorzyc

Yo_ziomus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Mieszkasz w bloku, czy w domu? Jeśli mrówki powracają, oznacza to, że masz "nieszczelne" mieszkanie/dom. Prawdopodobnie jest jakieś pęknięcie w ścianie, fundamencie lub rury są nieodpowiednio zabezpieczone. Możesz stosować proszki, czy zatrudniać firmy, jednak po jakimś czasie mrówki mogą znów wrócić.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki



Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Nie kumam tematu ! Chodzi o konkurencje dla Mrówki sklep - czy o o te spacerujace !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

najwidoczniej jadłeś świeconke po zachodzie słonca tu żaden środek nie pomoże

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

100 % skutecznosci - BORAKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Kup jakiś pestycyd i opryskuj systematycznie gniazda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Próbowałem Boraksu, w końcu oprysk 3x zrobiłem w tej firmie www.stander.pl i jak na razie jest Ok. W sumie okazało się, że mrówek było znacznie więcej niż myśleli na początki i zabiegi moje i firm były poprostu nie wystarczające.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

R E K L A M A

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Najlepiej będzie jak spryskasz porządnie mieszkanie muchozolem i wyjdziesz na długi spacer. Po wywietrzeniu mieszkania przez długie lata nie zobaczysz mrówek.
U mnie to zadziałało. Po dezynsekcji przez firmę, mrówek nie było tylko 2 tygodnie. Muchozol podziałał skutecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobra firma zwalczająca mrówki

Hej, chcialam sie zorientowac ( w czyims imieniu ), jakie insekty sa w Łomży w blokach i nie tylko.
To, ze mrowki, to wiem, a prusaki i inne sa?

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org