sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzciny

Witam,
Czy ktoś z Was organizował chrzciny w którejś z łomżyńskich restauracji/sal i może podzielić się opinią dot. jedzenia, obsługi i cen w poszczególnych miejscach?
Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Polecam w szczególności Restauracje Małgorzata nad rzeką przemiła obsługa jedzenie wyśmienite

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Przecież kilka tematów niżej było o tym że się nie poleca restauracji Małgorzata Nad Rzeką... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

...to już teraz nie chrzci się w kościele...?!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Nie prawda jestem starszą osobą , byłam właśnie na przyjęciu w Tej Restauracji i naprawdę Polecam każdemu budynek jest stary , ale liczy się dobre jedzenie i przemiła obsługa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Trzeba się znać na dobrej kuchni a tam właśnie taką serwują jest tanio i smacznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

No jest jest:)
Ale pomalować to by mogli.

Przynajmniej łuszcząca się farba nie wpadała by do tależy :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Ale w środku w Restauracji nie ma łuszczącej się farby lekka przesada a na tarasie po zimie to normalne że coś tam się łuszczy , ale nikt nie kaze tam nikomu jadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

sadząc po tym jak bardzo sie pani upiera przy swoim dochodze do wniosku ze jest pani wlascicielka pani Apolonio :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Nie jestem właścicielką ale znam Panią właścicielkę i dlatego co tu ludzie piszą to są zwykłe brednie i pomówienia Pani Małgorzata za takie obczepianie powinna podać do sądu bo jak to czytałam to dla mnie jest naprawdę chore co ludzie mogą teraz wypisywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Na nowogrodzkiej. :) nie pamietam nazwy ale tam naprawde wszystko genialne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Czy wiecie, jak wygląda to cenowo za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

To zależy od menu ale polecam Restauracje Małgorzata jedzenie jest świetne z tego co wiem jest nawet tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Restauracja Ryś polecam! Organizowaliśmy tam przyjęcie dla naszego malucha i było rewelacyjnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

gracja kupiski [85 zł] , w Łomży ceny ok 90 zł.
odp typu "bo my tam robiliśmy" mnie nie przekonuje ;p

gość krytycznym okiem podchodzi do sprawy, a ten kto robi, skoro wybiera jakąś sale/knajpe/ z założenia będzie zadowolony bo przecież nie przyzna się, że wykonał złego wyboru ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Skoro mi się coś nie podoba to mówię o tym otwarcie i gdyby tak było to na pewno bym o tym napisała. Nasi goście byli pod wrażeniem obsługi. Mało tego nie mogli uwierzyć, że za taką kwotę jest tyle jedzenia i jest tak dobre.A poza tym wiem, że większość osób organizująca tam imprezy czy to chrzciny,komunie itp. są zadowoleni. Ale każdy ma swój gust...a o nim się nie dyskutuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

80, 90 120 zl a zwykłej gryczanej nie umieją na chrzciny dogotować.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

A co powiecie o restauracji "PERŁA'?,bo ja słyszałam ze tam drogo i jedzenie nie specjalne

Yo_ziomus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

powiemy to samo co wyżej.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

tak tak wszyscy mówią o tym, co myślą i co im sie nie podoba, a goście mieli w oczy powiedzieć, że coś się im nie podobało? :P
Ty byś powiedziała, Ona174? [pytanie retoryczne]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

A ja polecam pizzerie sawana robilismy tam chrzciny w tym roku i jedzonko jak i obsluga bylo super a cena 75 od osoby:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

ja akurat zawsze mowie w oczy ze gryczana jest niedogotowana i straszne chamstwo sie zjechało z całego świata

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Benia nie znasz mnie to skąd możesz wiedzieć co bym zrobiła? Widzę, że masz jakiś problem z tym lokalem, albo samą sobą. Bywałam tam jako osoba zaproszona i jeszcze raz napiszę ten lokal jest rewelacyjny pod względem obsługi i jedzenia!!!Tyle w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Czyli, jeśli coś Tobie się nie podoba na imprezie w lokalu jako zaproszonemu gościowi, to mówisz o tym prosto w oczy osobom, które Cię zaprosiły? Bo oto mi chodziło.

A co do Rysia, to miałam tam swoje wesele w 2010 r. i w 2009 r. odbyło się tam także wesele mojej siostry...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

A i wcześniej nie wspomniałaś, że bywałaś tam jako gośc tylko jako "gospodarz" bo "Organizowaliśmy tam przyjęcie dla naszego malucha".
Tyle w tym temacie.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzciny

Jestem taką osobą, która mówi jak się jej coś nie podoba, a nie mydlę oczy i poklepuję po ramieniu. Ale temat schodzi na zła drogę także lepiej go zakończmy. Pytanie było o lokal- wyraziłam opinię i będę się tego trzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org