środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miejsca w plenerze do nauki

Mam do Was pytanie, znacie jakieś fajne miejsca w plenerze gdzie można się pouczyć czy poczytać książkę? Chodzi mi o miejsce niedaleko od Łomży (maksymalnie 10km), z dala od ruchliwych dróg, żeby zbyt dużo ludzi się nie kręciło (to rozprasza). Z góry dzięki za dobre propozycje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

Góry Królowej Bony na Starej Łomży. Choć o tej porze roku pełno komarów i meszek ale kto co lubi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

hm, może za kościolem Boboli? Jest spory kawał zieleni :) Albo na Bonie, tam również sa miejsca, gdzie rzadko spotyka się ludzi :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

jednaczewiak....trochę głębiej wjechać i jest cisza, spokój...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

jednak już znalazłem swój wymarzony zakątek do nauki i czytania ;)
nie zdradzę go z wiadomych względów ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

w takim miejscu powinno być dużo drzew (cień), ławeczki, stoliki (do nauki), zadbane trawniki (do leżenia) i fajna atmosfera. na to nie ma co liczyć w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miejsca w plenerze do nauki

A m,nie by własnie to piękno przyrody rozpraszało :D
Wolałabym się upajać krajobrazem niż trzymać nos w książce...do nauki najlepszy pokoik z za oknem deszcz, no i nic ciekawego w tv a internet odlączony albo hasło na kompa...pusta lodówa i barek...wyciszony telefon.....i unieruchomienie w postaci nogi w gipsie... Warunki do nauki - idealne :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org