sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komis sukien na Woj.Polskiego.

Sprzedał ktoś tam suknię?

lalabrigida

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

ja oddałam w komis swoja bardzo dawno temu ok 2 lata i całkiem o tym zapomniałam...
nie mam żadnych wieści z tego salonu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

a gdzie dokladnie jest ten komis ? i o jakie sukienki chodzi o ślubne czy ogólnie . prosze o jakies info co i jak , cena itd

eee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

No właśnie "chick".Koleżanka mi mówiła że tam chętnie przyjmą suknię ślubną(najlepiej dobrej firmy).Wiszą tak sobie ściśnięte,zakurzone.Klientki mierzą ale proponuje im się nowe na wzór mierzonej.Uczciwe to?Można tak wykorzystywać czyjąś suknię,czyjś wzór?Dlatego pytam czy ktoś tam sprzedał bo ja się zastanawiam.Znacie jakieś inne komisy?

lalabrigida

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

A jak się nazywa ten komis i dokładnie gdzie jest ja swoją sprzedałam w Belissimie rok temu i nie było problemów żadnych.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

ja tez swoja sprzedalam w Belissimie, troche tam wisiala bo ok 1,5 roku ale sie udalo :) i wszystko bylo OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

moja suknia wisi tam już bardzo długo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

Czyli dobrze słyszałam.Lepiej z tego komisu nie korzystać.Dziękuję.

lalabrigida

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komis sukien na Woj.Polskiego.

jesli liczysz na to ze twoja suknia sie sprzeda w kilka dni to pewnie faktycznie lepiej nie korzystac, z moja tez byl maly problem bo jestem niezbyt wysoka a sukni nie dalo sie przedluzyc, ale na szczescie znalazla sie klientka o podobnych wymiarach i wzroscie jak ja i suknia zostala sprzedana :)
zawsze mozesz sprobowac sprzedawac na allegro ale tam pewnie nie wezmiesz wiecej niz 500 zl. swoja tez probowalam sprzedac na allegro ale nigdy nie osiagnela ceny minimalnej jaka chcialam za nia dostac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org