czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ukochana ;((

Napisze jak jest bo może komuś uda mi się pomóc ;(((
Poznałem dziewczynę.. znamy się od ponad pół roku (poznaliśmy się przez gre). Mieszkamy od siebie daleko ;/
Poznawaliśmy się dosyć bardzo wolno.. bez nazwisk skąd co i jak (czy sobie podpasujemy)
Z dnia na dzień było lepiej aż wyznaliśmy sobie miłość.
Wiedziałem o wszystkich jej problemach.. we wszystkim jej pomagałem tak jak ona mi ;/
Czasem miała problemy że.. mogła zasłabnąć ;/
Przed pisaniem matury napisała mi że nie będziemy mogli rozmawiać przez esy we wtorek i środę i że mnie kocha.. lecz już w czwartek i piątek nie odpisała ;((
Dzwoniłem z 15 razy i nikt się nie zgłasza ;(( boje się że coś jej się stało ;/
Dzisiaj już bateria jej padła w komórce bo się nie da dodzwonić..
(niech nikt nie pisze że zerwała ze mną kontakt bo to nie realne)
Tak bardzo ją kocham ;((
Wiem że coś jej się stało złego tylko nie wiem co ;(((
Chciałbym sprawdzić przez jej nr. tel (nazwisko) co się z nią dzieje ;/
Tylko nie wiem jak to zrobić.. bardzo mi na tym zależy.. ja już nie dam rady tak siedzieć i czekać co się dzieje z moim aniołkiem ;(((((((((((
Błagam o pomoc ;(((((
Pomóżcie ;(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Najlepszym rozwiązaniem jest jechac do niej i to sprwadzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

dokladnie bo jak inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Wiem jak to teraz zabrzmi ale niestety to prawda..
Nie znaliśmy swoich adresów..
(nie.. nie mamy po 15 lat..)
Wiemy mniej więcej skąd jesteśmy ale dokładnych adresów nie znamy..
Dzieli nas połowa Polski ;/
Czy można jakoś ustalić to przez nr tel ?
Ja już nie wiem co mam robić ;(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

daruj sobie , dała ci kosza jednym słowem i tyle!!!Zapomnij o niej i to będzie dla ciebie rozsądniejsze niż czekanie aż napisze, nie bądź nadgorliwy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

devtu chłopie z jednej porażki robisz życiową tragedię:))) Żebyś trafił na puszczalski z kręgu marudy to by był problem:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Jeśli myślisz że odpuszczę to się grubo mylisz i daruj sobie takie komentarze bo naprawdę nie mam ochoty czytać "dała Ci kosza"
Chce się dowiedzieć czy da rade ustalić dane znając tylko nr tel. komórki
Jeśli ktoś może pomóc to bardzo proszę czy tutaj czy na email ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Nie wiem.. dla jednych to serio dla innym śmiech bo jaja sobie robi..
Coś się dzieje z dziewczyną którą kocham !! a ja nie mogę jej pomóc !!
Jak ja mam się do cholery czuć !!! ;(((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

chłopie ogarnij się .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

devtu jest taka możliwość ustalenie tej osoby pisze "osoby" bo nie była uczciwa wobec ciebie .. posłużę się metodo cwela z konarzyc
https://www.google.pl/#hl=pl&gs_rn=12&gs_ri=psy-ab&pq=mail&cp=19&gs_id=17d&xhr=t&q=mail+odszuka%C4%87+osob%C4%99&es_nrs=true&pf=p&sclient=psy-ab&oq=mail+odszuka%C4%87+osob%C4%99&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.46340616,d.Yms&fp=fad8a1676637a149&biw=1280&bih=583

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

przez gre powiadasz moze na steamie ja masz w znajomych to wejdz na jej profil i popytaj :( czesto jest tak ze jakas grupa osob gra ze soba i sie dobrze znaja np. mieszkaja na jednym osiedlu w jednym bloku albo tez sa sasiadami z jednej klatki, moze tak sprobuj :(

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

s.w.a.g :
Ten link co dałeś to odszukanie przez maila a ja mam jej tylko numer kom.
Chyba że czegoś tu nie łapie..
kangarO_o* :
Dzięki że próbujesz pomóc ale niestety to nie steam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Napewno nie dała Ci kosza devtu. Jest jeszcze mnóstwo innych powodów dlaczego się nie odzywa - ale wiadomo, zawsze pod uwagę zaraz bierze się te najgorsze... Zobaczysz że lada dzień wszystko się wyjaśni i sam będziesz się śmiał że wariowałeś... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 to wiem że nie dała mi kosza..
Już miałem kiedyś taką sytuacje.. do pisania durna ale jednak ona sama nie mogła się ze mną skontaktować.. dopiero jak ja napisałem po 2 dniach (inaczej się nie dało) okazało się że jest mocno chora (zapalenie płuc).
Brak kontaktu z nią mnie dobija a najgorsze jest to że nie wiem co się dzieje ;(( czemu to najgorsze myśli mam teraz w głowie ;/
Wybaczcie że truje wam tutaj ale niestety nie mam do kogo się zwrócić ;((((
Jestem sam z tym problemem i nie wiem jak sobie z tym radzić ;(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 oszukujesz samą siebie pisząc że Kobiety są w pożo no chyba że jesteś nie poprawną romantyczką:))))

devtu jeszcze w Polsce nikt nie założył strony z scamingiem a szkoda bo by parę łomżynianek się na to stronę załapało:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Według mnie po numerze nie ustalisz żadnych danych, bo kto miałby ci je podać? Przy telefonie na abonament w salonach pytają czy chce się figurować w książce telefonicznej, ale podejrzewam, że 3/4 osób odpowiada, że nie. Poszukaj tak jak już ktoś podpowiedział, w grze :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

drzewko_szczescia ty nie grasz w gry więc nie masz skilla :)))) A że piszesz po Polsku nie znaczy że z Ciebie est lingwistka:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ona właśnie ma na abonament..
Czyli jednak jakiś cień szansy jest ?
W grze nie ma szans ona tylko ze mną spędzała czas z nikim więcej.. tak więc gra odpada
Jeśli jest jakiś sposób to proszę o pomoc ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

życie na serwerze ehehehe chłopie ogarnij sie ,nie masz chyba pietnastu lat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

devtu chłopie nie ma takiej opci nikt nie udzieli ci takich danych bo musiał złamać prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Dobra..
Dzięki za rady
Nie pozostaje mi nic jak czekać ;/
Ps. Arabski mógłbyś sobie to darować..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Dokładnie...skoro nie znasz adresu ani nic,więc pozostaje Ci tylko cierpliwie czekać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

miłość opiera się na zaufaniu, a on nawet nie dała tobie adresu tylko nr tel!!Chłopie w jakim ty świecie żyjesz?Daruj sobie , żeby chciała to by się odezwała, a tak ma to gdzieś!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

On też jej nie dał adresu - na to wychodzi.
Zobaczysz że się odezwie, nie słuchaj tych pesymistów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

właśnie weź głęboki wdech i wydech i tak częściej co ma byść to będzie
on może na żywo z kimś przecież niebędziecie się kochać na odległość
ochłoń i poczekaj wyjdz z kumplami na piwko

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

oo co za Typ ;O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

s.w.a.g-a sie popytaj, on wie jak uprawia się sex przez USB :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

dziewczyn pełno, olej ją :). Zdała matura, napiła się i leży gdzie pod płotem i trzeźwieje, abo jeszcze w dodatku zostałeś rogaczem :). Co to za różnica, czy to ta, czy jakaś inna, aby tylko wstydu z niej nie było.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Widzę że nie którym się na żarty zbiera..
No cóż.. ja jej tak nie zostawie dopóki się nie dowiem co się stało..
Akurat to jest porządna dziewczyna dla wielu z was to śmieszne ale mi się na żarciki nie zbiera..
Wiem że ona by mnie tak nie zostawiła.. nadal mam nadzieje że nic się jej nie stało i że wkońcu się odezwie ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

jak masz jej nr to ustal jaka to siec i poszukaj jakiegos kontaktu w salonie - moze sie okazac ze ma tel na abonament-ja tak ustalilem namiar kiedys na pewna osobe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Jak tylko się odezwie to wymień się natychmiast adresem zamieszkania - w razie kolejnej podobnej sytuacji... :)
A teraz głowa do góry i czekaj - lada dzień napewno wszystko się wyjaśni, zobaczysz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

maruda ma cieczkie wiec każdy pies może się do niego udać:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

doctorr: wiem jaka to sieć.. tylko jak się dalej za to zabrać.. tego już nie wiem ;/
Ehh.. "Kama30" dziękuje Ci za wsparcie.. mam nadzieje że to się wyjaśni ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Wiesz jak sie moze nazywa? I skad mniej wiecej pochodzi? Poszukaj moze ja na jakims portalu typu facebook, nk?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Imie i mniej więcej skąd podchodzi tak.. nazwiska nie ;/
W sumie mogę poszukać może się natknę.. i tak tylko siedzę i czekam aż wkońcu dostanę od niej wiadomość ;/
Tylko że ja właśnie jestem pewny że się jej coś przytrafiło bo nigdy nie było takiej sytuacji żeby nie odpisała.. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ja pie*dolę nie wierze w to co czytam, mam nadzieję, że to jakiś żart :D Wychodzi na to, że nie widziałeś jej nawet na oczy a bredzisz o jakiejś miłości, ogarnij się chłopie bo to co wypisujesz jest żałosne. Miłość przez smsy.. kur....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Wiem jak to wygląda nie musisz mi tego tłumaczyć jednak żart to nie jest..
Ten co tego doświadczył wie o co chodzi..
Nie będę już zaśmiecał forum swoimi problemami.. będę musiał to zdusić w sobie jak zawsze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

walnij browara, idź poszukaj jakieś roboty to się ogarniesz.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

albo odrób lekcje i poucz się na zapas:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Poszukaj, moze akurat na Nia trafisz, a wtedypopytaj o Nia znajomych ktorych bedzie miala na profilu ;-) mam nadzieje, ze wszystko Ci sie w najblizszym czasie wyjasni i ze wszystko bedzie dobrze ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Słuchaj jeśli miał byś może kogoś znajomego który pracuję w tej sieci co jest ten numer tej twojej ukochanej to ta osoba może to sprawdzić jeśli jest to numer oczywiście zarejestrowany bo inaczej nie da rady.Nie chce cie pozbywać złudzeń dla mnie to wygląda tak jak by cię ktoś wkręcił i dla jaj pisał z tobą no ale jeśli uważasz, że nie to działaj.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Badz cierpliwy i szukaj, wierz że Ci się uda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Tak właśnie cierpliwy.. ;/
Szukam od 4 godzin na fb i nic ;//
Ta bezradność mnie dobija ;(((
Jak znacie jakieś "szukanie" na fb nie wiem.. jakieś sposoby czy coś podajcie mi jak możecie ;/ jeśli w ogóle coś takiego jest żeby znaleźć kogoś znając mniej więcej jego zamieszkanie że uczy się w LO "nie wiem dokładnie w którym" i ile ma lat.. date urodzenia też mniej znam..
Jak ktoś może pomóc to niech napisze.. ja się nie poddam ;(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Może telefon zgubila, razem z nim Twój numer.. a wiesz chociaż jak wygladała? Wyznaliście sobie miłość tak niewiele o sobie wiedząc hmm zastanawiajace..




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Już pisałem wiem jak to wygląda.. dla większości jest to dziwne dla innych chore jednak mi na niej zależy tak bardzo że będę szukać tak długo aż znajdę..
Gdyby zgubiła telefon to by go zablokowała "miała sytuacje że jej ukradziono tel. i zablokowała go" tak więc to odpada..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

aha rozumiem.. no cóż, pozostaje mi trzymac za Ciebie kciuki, że sprawa ruszy i to w dobrym kierunku, trzymaj sie :)




never give up!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Zapomniała zapłacić abonament i zablokowali :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Taa.. szkoda że tak nie jest ;x

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Sa LUDZIE I TABORETY HMMMMM ... A JAK TO BYŁ Facet ????
jato bym się po rzygał fuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!
a loda ci robiła (robił) przez sms ?????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

A czemu myślisz ze coś jej się stalo? Pisałeś ze zasłabła. Jest na coś chora? Mieszka sama czy z rodzina? Jak sama to można sie denerwować ale jak z rodziną to chyba nie co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Myślę tak ponieważ gdyby jej nic nie było to by mi odpisała nigdy nie było takiej sytuacji żeby milczała przez tyle dni.
Miała pewne problemy.. że mogła zasłabnąć praktycznie nie kontrolując tego.. Właściwie była u lekarza ale choroby nie wykryto..
Mieszka z rodziną ale denerwować jest się czym..
Mi się wydaje że jej się coś stało.. trafiła do szpitala.. tel został w domu a rodzina jest przy niej ;// z tego powodu nikt nie odbiera tego tel..
Jak możecie do darujcie sobie komentarze typu "robciu" nie pomagacie mi w tym.. ;/
Cały czas jej szukam i szukać będę ;((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

robciu skąd taki pomysł w twojej głowie...??? musiałeś tego doświadczyć bo to z niczego się nie bierze....wstyd! :D

devtu : i to jest logiczne wytłumaczenie, tak najprawdopodobniej mogło się stać...:(

co do komentarzy innych - to znam małżenstwo które w podobny sposób się poznali, więc niech nikt nie pisze że taka znajomość to głupota :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Dziewczynie sie nudzilo to pisala z Toba, zdala mature to poszla na melanz i tam juz sie nia chlopacy napewno zajeli takze zapomnij czlowieku :D

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Mam nadzieje że się dobrze bawisz moim kosztem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ja też znam ludzi, którzy poznali się przez neta i spokojnie sobie teraz razem żyją, ale jakoś w tym przypadku myślę, że zwyczajnie Cię olała. Nie sądzę, że coś jej się stało. Jakby leżała w szpitalu tylko dlatego, że zasłabła to dawno ktoś z rodziny przyniósłby jej komórkę. Mimo wszystko życzę Ci żeby się w końcu odezwała. A próbowałeś szukać czegoś w necie po nicku z gry?

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Łomża miasto emerytów rencistów i desperatów.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

drzewko_szczescia - chyba nie przypadkiem masz taki nick
Staryy dziękuje Ci !! nie wpadłbym na to gdybyś mi nie podpowiedział
Właśnie ją odnalazłem !!!!!!!!!!!
Jeszcze raz dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Brawo!! :) A widzisz..?! :) Napisz coś więcej, co się stało, czemu się nie odzywała?
:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

nie wierze

Nie idę do nieba...mam lęk wysokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 a Ty się nie boisz że Cie namierzą i z wywieszonym jęzorem na brodzie np maruda będzie za Tobą chadzał i opisze Cię na internecie... On jest w tym dobry najwidoczniej go dawno wykopały koleżanki z Pub/u starego zboczeńca wiec jedynie mu przyszło koczować w necie:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

jakie miasto ? POLOWA POLSKI TO NIE DUZA ODLEGLOSC moge Cie zabrac jak bede jechal ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Nie, s.w.a.g, nie boję się :) Ale chyba Ty powinieneś bo w twoim przypadku to już pewnie nie przelewki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 ci niby strong meni to od kilku lat straszą i co i nic :)))) a maruda to stary punx lata młodości ma już za sobą a rozum zgubił w pogo w latach osiemdziesiątych w Jarocinie:))))))0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

No to widzisz, Ciebie nie namierzyli to i mnie nie namierzą tymbardziej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Jeszcze nie odpisała..
Ehh.. coraz bardziej mi się wydaje realne o tym "szpitalu" ;/
No teraz to już tylko mogę czekać ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

do ---- Autor: Kama30 (---.elomza.pl)
Data: 12-05-13 10:50

wstyd to kraść i z dupy spaść wiesz ????!!!! pocałuj ty mnie w d.pe he he he




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

devtu nie jestem facetem, więc nie mów do mnie stary ;)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

robciu i jeszcze wstyd robić loda przez smsa jak to ty robisz i kazać się całować w d.pe hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 toć robcio to z marudą stare dziadki spotykający się na placu czerwonym w pubie:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

szukaj znajomosci w salonie tej sieci-sprawdza numer i ci podadza dane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 kiedyś porozmawiaj przy okazji z dziadka kalesonami to chyba jedyna mądrą Kobieta z ich grona:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

ale koleżanki "dziedka kalesony" dawno już nie widać :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Kama30 dziadka kalesony są ok jeśli by mogła Ci w jakiś sposób pomoc to zawsze może na nią liczyć jedyną Kobieto jest z grona marud jest uczciwą Ok i chwała jej za to:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Autor: s.w.a.g (---.39.60.107.serv4web.pl)
Data: 12-05-13 17:17
nie przyrównuj mnie do poziomu marudy i jego przyjaciół ok ... ??? ja z nim nie trzymam jak by co




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

robciu zapomniałeś już jak ze mnie z marudo szmatę zrobiliście gnoje życie wam odwdzięczy się tym samym:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

no coz chlopie, moze zadzwoni ale nawet te najlepsze na boku pruja sie jak stare koronki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Z Ciebie szmaty bezmuzgi baranie robić nie trzeba :)

Ty sdię urodziłeś jako szmata:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Gdyby leżała w szpitalu, to już dawno poprosiła by bliskich o przyniesienie telefonu. Więc na 100% to nie to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

...a może tylko na chwilę przestała się odzywać żeby sprawdzić jak Ci zależy...hmm...nie wiem...w każdym bądź razie byłby to przecież głupi pomysł wg mnie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

3 dzień jej szukam na fb i nic..
Już jestem zmęczony tą sytuacją ;((( nie mogę spać tylko myślę o niej .. dlaczego mnie to spotkało ;((( nadal mi na niej zależy ale już powoli zaczynam wątpić ;(((
Tylko że ona zawsze wychodziła z założenia że przed "problemem" się nie ucieka tylko się go rozwiązuje więc jeśli było by coś nie tak.. to powiedziała by mi o tym ;((( a nie dostałem niczego..
Szukam jej na wszystkie sposoby..
Nie które komentarze jeszcze bardziej mi robią mętlik w głowie ;(( już sam nie wiem co o tym myśleć..
Jeszcze się nie poddam ;(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

a za 2 miesiace pozew z rak listonosza o stalking.
Pozdrawiam

jolki polki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Martwię się o nią tak bardzo.. zależy mi na niej jak na nikim innym.. tylko nie zastanowiłem się w tym wszystkim nad tym "stalkingiem" ..
Martwisz się o osobę na której Ci zależy i jeszcze zrobią z Ciebie przestępce.. super..
Mam sobie odpuścić bo takie prawo i niech dzieje się co chce..
Wiecznie mam w życiu pod górkę i jeszcze ten "stalking"
Życie jest do dupy ;(((((((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Mam jeszcze jeden pomysł. Znajdź jakąś stronę miasta, z którego pochodzi Twoja miłość i załóż tam na forum taki temat jak założyłeś tutaj. Napisz tam jak ma na imię, jak wygląda może odezwie się ktoś, kto ją zna :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Przed chwilą tak zrobiłem..
Starałem się jak mogłem.. robiłem co mogłem.. siedziałem od rana do wieczora szukając jej i nic.. :(((
Nie wiem co mam dalej robić :(((
Spędzając z nią czas byłem szczęśliwy :((( a teraz wszystko traci sens.. to dla niej chciałem zmienić swoje życie :(((
Dla wielu z was wyda się to już desperacją ale ja już naprawdę nie wiem co mam dalej robić :((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Odezwij się na pocztę...coś Ci podpowiem


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

"...Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka..."



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

obraziła się bo orżnąłeś ją w CS

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

oburzonamama- napisz do mnie na meila jeśli możesz bo ja u Ciebie w profilu nie widzę Twojego.. chyba że już jestem ślepy :C

dvw- Ciesze się że masz dobry humor..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

e tam przesadzacsz

fotograf ślubny opole


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Zostawiłam wiadomość na poczcie:)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Nic nie ma ;/ w spamie też nie ;/
Może napisz na gg: 35858923

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

oburzonamama- oczywiście jeśli możesz to bardzo bym prosił żebyś się odezwała na gg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

uważaj bo ona ma dla Cb propozycje:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

dvw- Obiecuje Ci że będę uważać


oburzonamama- ja jestem cały czas na niewidocznym (35858923) tak więc jeśli możesz to odezwij się na gg bo na pocztę niczego nie dostałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ehh.. jednak już nie ogarniam.. :(
Teraz załapałem o jaką pocztę Ci chodziło.. próbowałem się tam zalogować ale mam cały czas błąd logowania.. tak więc jak pisałem wcześniej.. prosiłbym Cię żebyś odezwała się na devtu@o2.pl lub na gg (35858923).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

ŻAŁOSNE ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

I co, dalej nic nie wiadomo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Niestety nie :(
Nadal szukam..
Ja nadal trzymam się tego że.. coś jej się stało.. trafiła do szpitala i nikt nie odbiera tego telefonu.. bo rodzina jest bankowo przy niej.. a jakoś szczerze wątpię żeby taki telefon jej podrzucili do szpitala (nie dawno kupiła drogi ponieważ nie dawno miała pewien incydent z tel..)
A w szpitalu jak to w szpitalu..
Piszcie co chcecie ale gdyby coś się działo to chociaż by odpisała (spadaj).
Jeśli ktoś jest w stanie coś pomóc.. lub podpowiedzieć to niech napisze na gg lub devtu@o2.pl
Za bardzo mi zależy na niej żeby się od tak poddać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Jęczysz i jęczysz:)

Chyba wiesz z jakiego miasta jesta ? Wsiadaj w pociąg i jedz jej szukac , szpitali niema dużo , przelecisz wszystkie w jeden dzień :)

A pózniej na policje że poszukujesz takiej i takiej osoby bo to i to się wydarzyło i masz wszystko jak na widelcu :):)


Przez ten tydzień co tu lamencisz, to bys juz dawno ja odnalazł i przeleciał :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Jak tylko się odezwie i okaże się że zrobiła to specjalnie to opier..l ją i wywiń za jakiś czas tez jej podobny numer albo nawet gorszy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Gorszy wywiń , niemasz co sie pierdzielić z taka 2wredna typiara :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ehh.. powiem wam że już sam nie wiem co mam o tym myśleć..
Przed chwilą do mnie dzwonił jakiś "knypek" z zastrzeżonego nr. ale z tego co słyszałem.. to się wystraszył i rozłączył..
Krw.. nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym ale zaczyna mnie to już powoli przerastać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

a czemu i czego się wystraszył?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

A tego to ja już nie wiem.. ale tak jakoś to odebrałem..
No teraz to już mi podniósł ciśnienie..
Ja się dowiem co jest grane ale to zaczyna być dziwne od początku nikt nie dzwonił na ten nr. z zastrzeżonego raptem jakiś wypłoch dzwoni i po halo się rozłącza..
Nie wiem co mam o tym myśleć.. :C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ty !!
A może to jej nowy gracz i sprawdza co za kozak ja przed nim obrabiał?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Oj maruda nie żartuj tak..
Tak czy siak dowiem się o co chodzi i i obyś się mylił bo nie wyjdzie to na korzyść tego nr. zastrzeżonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

to dobrowolnie z gier zrezygnowała? Tam chyba są jakieś punkty czy coś w tym stylu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Powiem Ci tak..
W nie dalekiej przeszłości miała incydent z tel w szkole (skradziono jej) ktoś wysyłał z jej tel. wszystkim znajomym włącznie ze mną dziwne smsy.. głównie chodziło o to żeby skłócić..
Pokapowałem się że coś jest nie tak i żadnego innego kontaktu ze sobą nie mamy więc jeśli będzie mnie szukać to tylko w grze..
I tak było w grze mi tłumaczyła co i jak..
Postanowiłem że zrobię tak drugi raz ale niestety nie było tak jak wtedy..
Jestem on tylko żeby jak coś pisała.. ale niestety nic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

No toś chłpie treafił na niezła cizię :)

W pytkę cię robiła jak chciała i kiedy chciała :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ja bym tak pochopnie nie wyciągał wniosków..
Już parę razy się przejechałem że za szybko wnioski i dalej klapa..
Wolę to doprowadzić do końca i się dowiedzieć prawdy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

dokladnie tak.albo zmienila numer..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Ten nr ma na abonament i nadal jest aktywny tak więc jeśli by go ktoś przejął to by się zgłosił tak ? (A ma nowy tel.. i wiadomo w tych telefonach te baterie jak tyle sobie co o ile leży to trzymają nie wiadomo ile..)
A tu nic.. nie potrzebnie tego esa już pisałem... emocje zaczynają mną targać po tym tel. z nr. zastrzeżonego.. tyle że ten nr przede mną miał brat wcześniej i być może ktoś do niego.. :C a ja się dałem ponieść..
Nie radzę sobie z tym.. !! :C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Na moje oko to ona Cię olała i wyłączyła telefon. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Przecież pisałem któryś raz że telefon ma włączony :X
Wy tego nie zrozumiecie.. kto był w takiej sytuacji wie o czym pisze i co czuje..
Znam jej wszystkie problemy.. o wszystkim wiedziałem i we wszystkim jej pomagałem każdy problem rozwiązywaliśmy razem a były poważne..
Nie olała mnie.. za dużo razem przeszliśmy.. i od tak nie odpisywałaby mi..
Jak coś się działo to ona mi o tym mówiła a nie uciekała od problemu tak więc w moim przekonaniu "olanie, kosz" odpada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Licz się z tym, że jesteś naiwny troszkę. Bez obrazy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

maruda śmierdzielu to nie jest forum dziadu dla ciebie stary pederasto tu siedzą 30 latki mendo a ty obesraniu masz ponad 50 lat:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Envo nie mam za co się obrażać bo to jest Twoje zdanie.. być może i tak ale nie żałuje tego czasu poświęconego dla niej i nadal liczę że ona wróci :((
Jestem pewien że nie zostawiłaby mnie w taki sposób i nadal się tego będę trzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Zostawiła :):)
Bez dwóch zdań :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

wystarczy mieć ze 30 i tu nie starając można poderwać mężatki:)))) od pedała marudy:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Pisałam na gg


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

ma juz innego. poszukaj kogos na www.nasza-lomza.pl xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

zastanów się?Dzwonisz od tygodnia-czyli telefon jest ładowany(do tej pory by się rozładował),a jak jest ładowany to ktoś(może ona)widzi,że jakiś numer stara się dobić.Normalną rzeczą by było,że gdyby jej coś się stało to ktoś z rodziny by do Ciebie oddzwonił.
Jak dla mnie to co wszystko mówiła to była wielka ściema, a teraz Cię olała.
Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

Masakra, i to jest dzisiejsza mlodziez... milosc przez smsa i gry. Normalnie zal za dupe sciska. To jakies dziecko jest bo nikt normalny nie wchodzi w takie cos i jeszcze na forum sie wyzala. Wez sie ogarnij i wyjdz z domu czlowieku bo posmiewisko z siebie robisz. Zero zycia w sobie, tylko virtualna milosc haha

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

devtu: A Jesteś pewien, że ta osoba z którą pisałeś była/jest dziewczyną? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

ja pierdziele ale to jest ŻAŁOSNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukochana ;((

nie wierze w to co czytam...japierdo*e!!!

Nie idę do nieba...mam lęk wysokości

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org