czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
moskitiera

gdzie w łomży można kupić moskitiery do drzwi balkonowych chodzi mi o takie paski zachodzące na siebie z ciężarkami u dołu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

W Carpeximie są moskitiery balkonowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera



Za sklepem ABC.Miedzy ABC a budunkiem Kontaktow.W glebi jest zaklad robiacy rolety,zaluzje i moskitiery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

moskitiera-jest to siatka w ramce którą zakłada się na okno po to żeby nie wlatywał do mieszkania np. muchy :)
Verticale-żaluzje z ciężarkami u dołu :) robione na wymiar
podejrzewam ze kupisz je w każdym salonie gdzie sprzedają okna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

tu masz film i pewnie sprzedawcę http://www.youtube.com/watch?v=fiwDv186tLM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

jakos teraz miały byc w lidlu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

Ja zakładałem verticale(bo tak się nazywają te "paski"). Porównałem wycenę z kilku firm i najtaniej było w roletix na sikorskiego obok rowerowego. Przyjechali, zamontowali, działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

moskitiery sie rwą i generują koszty rok w rok, dlatego ja po prostu zamurowałem balkon i mam problem z głowy na dobrych kilkadziesiąt lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

no tak, i tlenu Ci zabrakło, stąd te głupoty gadasz

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

Koszty? VACO ma moskitiery po niecałe 14,00zł. Jakość ich jest świetna i nic się nie rwie. Jeśli to jest dla kogoś za dużo to ja nie wiem. Nie ma nic za darmo. Trzeba zapłacić za święty spokój. Jeśli ktoś woli mieć stado much i komarów domu to ja dziękuję iść tam w goście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moskitiera

A samodzielnym montaż

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org