piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OPinie o szkole

Man takie pytanko do osob kture ucza badz uczyly sie w tej szkole.Chodzi mi o szkole w marianowie chcialabym sie dowiedziec jaki poziom jest w tej szkole jak wygladaja praktyki i jacy sa tam ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

w tej szkole nie ma dziewczyn, gora 5 na cala szkołe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

Skad to wiesz uczysz sie tam teraz.Ja slyszalam ,ze uczy sie tam wiecej niz 5 dziewczyn obecnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

KTÓRE się pisze uczennico za 10 :):)


Z taką ortografią to do Marianowa się nie nadajesz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

napewno odpowiedni poziom dla Ciebie, nie martw się.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

Moze ktos by mi napisal w koncu jaks prawdziwa opinie ,a nie ktos nic o tej szkole nie wie i pisze jakies glupoty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

hm co do poziomu w chwili obecnej nie wiem ale za moich czasów jesli chodzi o poziom to no cóż byłli nauczyciele, których trzeba było traktowac bardzo powaznie jesli chciało sie przejść do nastepnej klasy :) kurcze kiedy to było bardzo miło wspominam tamten czas i tamto miejsce znam opinie, że to wiocha , że to dziura ale ja się z tym nigdy nie zgadzałam miło wpominam przerózne koncerty przewspaniałych artystów, których podejżewam nigdy nie miałabym sposobności posłuchać nie wiem jak to wygląda teraz proponuje wpaść i zobaczyć na własne oczy i pogadać z kimś kto tam się uczy pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

Pytanko do 1982 jak wygladaja tam praktyki i za jakie praktyki nauczyciele was ocenili . Chcialbym ci bardzo podziekowac za to opinie ktora do czegos mi sie przyda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

praktyki jak one wylądały ponad 10 lat temu :) wiesz bardzo dawno konczyłam to szkołe nie chciałabym wprowadzać Cię w błąd nie wiem jak to wygląda w chwili obecnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OPinie o szkole

Czy ktos kto uczy sie sie teraz aktualnie w tej szkole moglby mi cos wiecej napisac . Zgóry dziękuje za opinie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org