czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry tekst na blogu

http://niepokornizdaleka.blog.onet.pl/2013/04/22/czeczenski-terror/



Czeczeński terror

22
KWI
już wieki temu pisałem o tym, że konflikt czeczeński to nie czarno-biały film gdzie złe ruskie z upodobaniem mordują niewinnych jak poranna rosa i czystych jak łza czeczeńskich cywili oraz (co najbardziej kuriozalne) dzielnych partyzantów walczących o wolną i demokratyczną Czeczenię. Oczywiście, że bezmiar zbrodni wojsk rosyjskich w czasie dwóch wojen czeczenskich był ogromny. niemniej człek myślący przynajmniej zada sobie pytanie z czego wynikała tak ogromna nienawiść do tego małego kaukaskiego narodu.
Należy pamiętać, że pierwsza wojna czeczeńska miała miejsce w czasie gdy inne równie małe narody wewnątrz feracji rosyjskiej (również kaukaskie) bez większych problemów odzyskiwały niepodległość z małymi oporami uznawanymi przez
Moskwę.
Nikt z „dzielnych” wolno (to od wolnego myslenia po angielsku „slow”) myślicieli nie zastanowił się ani nanosekundy skąd wynika ogromna niechęć rosyjska do tego akurat mulutkiego kraiku na obrzeżach Kaukazu. W tym miejscu należy
przypomnieć, że Czeczenia była niepodległym krajem przez 2 lata, a niepodległość ta charakteryzowała się wyjątkowo brutalną agresją wobec sąsiednich krajów, zbrodniami wobec cywili oraz otwartą polityką tworzenia tzw Emiratu Kaukaskiego, oczywiście pod przywództwem Czeczenii…
Oczywiście żaden z „tolerancyjnych i postępowych”, że tak powiem, „myślicieli” nie zająknie się nawet półsłówkiem,że byłby to emirat skrajnie fundamentalistyczny podobny talibańskiemu, przy którym reżim saudyjski to niemal spedalała Europa…

A byłoby o co pytać. Ale po co pytać, gdy świat postępu, tolerancji, multi-kulti i najróżniejszej bezmyślnej hordy radosnych durniów ma zawsze z góry przygotowana tezę iż to mniejszość (jaka by ona nie była) ma zawsze rację…

Już dawno, dawno temu napisałem raport o pobycie hołubionych przez wszystkie możliwe i niemozliwe opcje polityczne w Polsce, uchodźców czeczenskich. Pisałem tylko i wyłącznie na podstawie artykułów prasowych, preważnie z lokalnych
dodatków Gazety Wyborczej. Bowiem pobyt „naszych milusińskich” gości to pasmo wyciagania benefitów z biednej polskiej kasy, to aktywność kryminalna, brak aktywności zawodowej poza aktywnością przestepczą, ale trudno cieszyc się z
takowej…
Oczywiście mój raport to dla wielu obraza ich puchatkowej wizji świata. Gdzie biedni, przesladowani uchodźcy są przecież zawsze, ale to zawsze niewiniątkami. Oczywiście żaden dureń płci zupełnie dowolnej nie miał z tymi „uchodźcami” do czynienia, a jego/jej wiedza płynie z przekaziorów dowolnego nurtu, gdzie ma wkładane do pustego łba że za wszystkim stoi albo Putin, albo żydy, albo NWO, albo wszyscy razem uwzięli się na biednych, niewinnych jak poranna rosa Czeczeńców. WSZYSTKICH Czeczenów, jak leci…
Nie pisałem o moich prywatnych rozmowach z kuzynami z Łomży i Białegostoku, bo tego słownictwa zadna cenzura na swiecie nie przepusci. Nie pisałem o odczuciach i oberwacjach nauczycieli gimnazjum gdzie „uczy się” kilkoro uczniów z Czeczenii, bo to dla ludzi o bardzo mocnych nerwach, a ja nie chciałbym kogokolwiek za zaufanie mi narażać…
Tak narażać. Pisał kilka lat temu bloga pewien gościu. Pracował on w osrodku dla uchodźców. I z poczatku bardzo pozytywnie i z sympatią wyrażał się o tej grupie przybyszów, to w miarę poznawania ich mentalności pisał coraz coraz bardziej krytyczne teksty o nich. Pisał m.in. o pani Irinie, Czeczence pracującej w bibliotece w jego miasteczku. Miła, kulturalna pani, wykształcona, zadbana. W średnim wieku, delikatnie mówiąc, ubierała się normalnie, po europejsku. Żadne tam ekstrawagancje czy wyzywajacy makijaż. Ot stonowane ubiory skromnej pani. I przyszło pewnego popołudnia czterch takich panów Czeczenów z pobliskiego osrodka dla uchodźców i kazali pani sie ubierać po muzułmansku, bo jak nie to….
Oczywiście czterech Czeczenców, radykalnych islamistów jest utrzymywanych za wasze pieniądze, karmionych polskim chlebem. Czterech pierdolonych czeczenskich muzułów narzucającym na razie zwyczaje swoim. Na razie swoim. Ale tych czterech hołubionych
przez świat postępu islamskich radykałów to tylko kropla w morzu czeczeńskiego żywiołu w Polsce. Niejaki Romaszewski , ten który wyciągnął od was kasę za swoją opozycyjną działalność, członek za przeproszeniem PIS’u, był tym baranem który zaprosił niejakiego Zakajewa do Polski oi całą kohortę innych czeczeńców do Półtuska na światowy sabat czeczeńskich terrorystów. Dzieki temu fiutowi mogliśmy słyszeć w Polsce chóralne ” Allah Akbar”…
Jednak dużo groźniejsza póki co jest aktywność czeczeńskich grup przestępczych, jak i samotnych wilków wciągniętych do rosyjskich i polskich zorganizowanych grup kryminalnych. Bezwzględnością przebijają wszystkich zdegenerowanych
kryminalistów tego świata. Światu nic nie dał do myślenia okrutny mord setek dzieciaków w Biesłanie, atak na bogu ducha winnych widzów teatru na Dubrovce (bodajże), ataki na szpital, zamachy w moskiewskim metrze czy zamach na lotnisku Demodayevo, gdzie szczęśliwym trafem sam nie zginąłem…
Tego pana blog zniknął wkrótce po tym, gdy napisał o reketierstwie i gnębieniu innych grup uchodźców, szczególnie czarnoskórych w ośrodku dla uchodźców, przez milusińskich z Kaukazu…
Ostani wyczyn niejakiego Samira S. (czemu w tej pojebanej Polsce nie podaje się jak na zachodzie pełnego nazwiska skurwysyna?!) gdzie w dupę ****** kaukaski psychopata kolbą pistoletu zatłukł 14 miesięcznego polskiego dzieciaka,nawet wynajmującej go ruskiej mafii wydał się zbyt brutalny i odrażający, że go natychmiast wydali polskim władzom. Bo w to, że to polska policja złapała go dzięki pracy operacyjnej wierzy chyba tylko Dibelius…
W każdym, podkreślam, każdym europejskim kraju taka brutalna zbrodnia na malutkim dziecku spowodowałaby masowe protesty i naciski opinii publicznej na władze, aby coś z ta grupa etniczną zrobić. Zaczęłyby się masowe deportacje tych, którzy nie mają pozwolenia. Pod lupą policji i prokuratury przygladano by się dokładniej jak pod mikroskopem takiej barbarzyńskiej społeczności. To właśnie nastąpi zaraz w Stanach w stosunku do Czeczeńskiej diaspory..
A w Polsce? Eeee tam. „miał gówniarz pecha, że taki ojciec”. ” co mnie to ***** obchodzi…”.”kolejna ściema i przykrywka żeby coś władza mogła ukryć”. Itd itp. No bo kogo w tym porąbanym kraju obchodzi los jakiegoś dzieciaka? Chyba juz tylko moherów….
I tak z każdym takim wydarzeniem widze coraz wyraźniej jak polskie społeczeństwo (bo narodem tego coś nazwać nie sposób) chyli się ku absolutnemu upadkowi. Tu już z tym czymś nic się nie da zrobić. Już pozamiatane. Oczywiście prawie nikt nawet nie zrozumie o czym napisałem powyżej, ale mnie to już totalnie zwisa….
Oczywiście ruskie mafiozy sie pomyliły myśląc że jak w każdym cywilizowanym kraju świata śmierć malutkiego dziecka okrutnie zatłuczonego przez obcokrajowca spowoduje masowe protesty i większą determinację władz w ściganiu obcoplemieńców. Zapomniały kacapy że w kraju takim jak Polska AD 2013 nikogo niemal takie wydarzenie nie rusza. „Moja chata z kraja”, „co mnie tam jakis gównarz obchodzi, ważne są podatki, smoleńsk, związki partnerskie” itd itp. Tego nie wzięli pod uwagę ruskie bandyty, jakim gównianym i odhumanizowanym społeczenstwem są Polacy obecnie….

Ale wyciągną wnioski a wtedy wam biada….

Oczywiście dzięki połączonym wysiłkom wszystkich ekip rządzących Polską, uchodźców z kraju w którym od kilkunastu lat nie ma wiojny, a od kilku lat nawet jednego ruskiego sołdata – przybywało i przybywa w tempie kosmicznym. To tak jak z uchodźcami z Gruzji. Śmieszne że aż straszne. Śp prezydent Kaczyński propagował Gruzję jako oazę wolności i demokracji, jako wzór kraju przestrzegającego praw człowieka, a jednocześnie tysiące Gruzinów uzyskiwało w Polsce azyl jako uchodźcy polityczni, okrutnie prześladowani w swym kraju. Nasze tzw „elity” czy to z prawa czy z lewa sa tak popieprzone, ze niedobrze się robi….

Niedawno we Francji złapano 3ch Czeczenów przygotowujących ataki terrorystyczne. Nikomu z „mądrogłowych” nie dało to oczywiście niczego do myślenia i dzięki tej zbrodniczej bezmyślności i odrażająco zbrodniczej politpoprawności możliwy był atak w Bostonie. Ale co tam. Winnych znaleźli, jednego ubili, więc są całe szczęśliwe. A że trzech ludzi nie żyje, a kilkaset osób ma przesrane życie – kogo to? Ważne żeby żadnej mniejszości etnicznej żadna krzywda się nie stała. Zaraz bezmózgi i polityczne prostytutki znajdą miliony powodów usprawiedliwiające tych czeczeńskich zbrodniarzy….
Zaraz po zamachu bostońskim przeczytałem na portalu CNN zatroskanie jakiegoś obamowskiego popierdoleńca, zatroskanego, że teraz trudniej będzie uchwalić złagodzenie przepisów imigracyjnych…
Amerykańskim „geniuszom” w necie something się pojebalos i nawołują do zbomardowania …. Czechów. Ale po edukacji a’la MTV dziwi tylko że amerykańskie durnie jeszcze potrafią czytać…

Władze rządzące Polską (nie nazwę tego coś polskimi władzami, sorry) robią dokładnie ten sam błąd który zrobiły kraje skandynawskie 20-30 lat temu i robią ten błąd do dziś. Sprowadzaja sobie i przyszłym pokoleniom straszliwe problemy na głowę. Polityka imigracyjna, a raczej jej brak, spowodują wiele nieszczęść i kataklizmów już w niedalekiej przyszłości. Ale przecież dla władców najważniejsze są obecne słupki poparcia i darcie z polskiego podatnika ile wlezie. No i trzeba się dorwać do koryta. A przyszłe pokolenia? A kogo to. Władza się przecież wyżywi i znajdzie sobie miejsce do bezpieczne ewakuacji…

W brytyjskiej prasie nawet nie piszą o czeczeńskich zamachowcach tylko o rosyjskim pochodzeniu zamachowców. Wszak Czeczenia jest póki co częścią Rosji…

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org