czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wolontariat-Łomża

Sluchajcie, interesuje mnie cos takiego, ze np.z innymi wolontariuszami idziemy do jakiejs rodziny, pomoc w opiece nad dziecmi, czy pomoc cos w domu. Ogolnie chodzi mi o zostanie wolontariuszka, tak po prostu-z checi niesienia pomocy tym, ktorym w zyciu poszczescilo sie troche mniej niz mi. I teraz pytanie do Was: Orientujecie sie moze, gdzie moglabym sie zglosic z tymi swoimi dobrymi checiami? Chodzi mi o jakies stowarzyszenia mlodych osob, ktore wlasnie w ten sposob pomagaja innym i moglabym do nich dolaczyc? Jesli cos wiecie bardzo prosze o info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Może w PCK spróbuj.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Klub Wolontariatu przy MOPS
Mieści się w budynku MOPS ul. Dworna 23B , p. nr 117 , tel.216-42-60 w. 44.
Informacji udziela Ewa Andrychowska – specjalista pracy socjalnej MOPS.
Koło Wolontariatu skupia młodzież z łomżyńskich szkół średnich i podstawowych oraz osoby dorosłe. Głównym celem działania jest szerzenie idei wolontariatu, pośredniczenie między osobami chętnymi do udzielenia pomocy a osobami jej potrzebującymi. Działania wolontariuszy skupiają się na pomocy w nauce dzieciom zaniedbanym środowiskowo i wychowawczo, osobom chorym i samotnym w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wolontariusze czynnie uczestniczą w kwestach organizowanych na rzecz Hospicjum, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, obchodach Dni Rodziny i Dnia Dziecka, pomagają w opiece nad chorymi w Hospicjum. Biorą udział w zajęciach prowadzonych w świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy Klasztorze O.O Kapucynów i w Centrum Katolickim Parafii Św. Krzyża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Fundacja Ocalenie, przy 4plus sie znajduje siedziba.

X

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Dzieki wielkie, duzo mi pomogliscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Tam w Oceleniu to tylko kasę przyjmują. Ewentualnie jak chcesz w ramach wolontariatu wypucować BMW jakiemuś Cze@#owi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wolontariat-Łomża

Jak juz cos to tylko wolontariat w MOPSie :) tak zadecydowalam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org